Nauka

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Nauka

Post autor: women89 »

Nauka, niektórych przedmiotów wymaga systematyczności. To dzięki niej Twój umysł może osiągnąć konkretne działania. Pozwól sobie zatem na to, aby w różnych dziedzinach postawić na rozwój. Polecam portal https://www.dlaucznia.pl/ dzięki któremu znajdziesz wysokiej jakości pomoce naukowe w przystępnej formie, dzięki którym, przygotujesz się do napisania pracy, klasówki czy sprawdzianu.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Nauka

Post autor: Biznesmen78 »

Przy nauce najczęstszym problemem jest lenistwo, dlatego warto rozwiązać ten problem. Polecam przeczytać ten artykuł https://artelis.pl/artykuly/2313/Dlacze ... to-zmienic, w którym wyjaśniają jak z tym walczyć i dlaczego tak się dzieję.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Nauka

Post autor: Samanta »

A jaki jest Waszym zdaniem najskuteczniejszy sposób nauki języka obcego? Czy po takim kursie, o którym mowa na przykład na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... atkujacych można zdobyć Waszym zdaniem satysfakcjonujący poziom wiedzy? Jak sądzicie?
Awatar użytkownika
pomysł
Posty: 46
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:55

Re: Nauka

Post autor: pomysł »

Najlepiej jest od małego przyswajać dziecko do nauki. Ja kupuję mojemu dziecku różnorodne książki z ćwiczeniami na przykład " Ćwiczenia z myślenia z psem Plusem " . Znalazłam ja w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-era . 93 różnorodne łamigłówki, które uwielbia mózg: krzyżówki, zabawy matematyczne, dopasowywanki, ciągi logiczne i labirynty .
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 309
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Nauka

Post autor: tormund94 »

Słyszeliście może o czym takim, jak kurs wordpress ? Chciałbym wysłać swojego informatyka na taki kurs doszkalający, dzięki któremu pogłębiłaby się jego wiedzą w temacie tworzenia stron. Dajcie mi znać, czy może ktoś już z was jest po takim kursie i czy było warto :)
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Nauka

Post autor: Biznesmen78 »

Ja na przykład ostatnio zacząłem bezpłatne szkolenia i prezentacje oprogramowania o których możecie poczytać na stronie internetowej https://marken.com.pl/szkolenia/. Póki co jestem mega zadowolony i polecam wszystkim znajomym. Możecie zajrzeć jeśli was zaciekawiłem pod ten link. :D
Różowa Pantera

Re: Nauka

Post autor: Różowa Pantera »

Wiedzy nigdy za dużo.Czy zastanawiacie się nad budową urządzeń których używacie ?Pewnie nie a czy budowa kabli, których używamy na co dzień jest wam znana - po co. Przecież na przykład kabel do modemu ma działać i tyle czy na prawdę musimy to wszystko wiedzieć? Pewnie ,że nie ale jak już masz takie informacje skondensowane w jednym miejscu warto sobie je gdzieś zapisać.
kapiś9393

Re: Nauka

Post autor: kapiś9393 »

Skoro już o nauce mowa, to może warto poruszyć taki temat, jak dell macierz dyskowa ? Słyszeliście już o nowoczesnych technologiach, jakie są wprowadzane? A może obiło się gdzieś Wam o uszy, że pojawiają się jakieś nowości? Mnie ogólnie temat interesuje, bo jak najbardziej mnie dotyczy.
ODPOWIEDZ