Nauka angielskiego

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Nauka angielskiego

Post autor: heniutek »

Są rzeczy łatwe i trudne. Do tej drugiej kategorii na pewno przypisać możemy naukę języków. Nauka języka angielskiego - książki, filmy lektor - każdy sposób jest dobry, o ile dopasowany jest do predyspozycji ucznia. Mi sporo pomogły książki, które zamówiłem z https://livro.pl/ksiazki/nauka-jezykow/ ... kiego.html, bo miały naprawdę konkretny przekaz i były bardzo łatwe do przyswojenia.
Awatar użytkownika
anija_9
Posty: 55
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:13

Re: Nauka angielskiego

Post autor: anija_9 »

Prawda jest taka,że im wcześniej rozpocznie się przygodę z nauką angielskiego tym lepiej. Ja postanowiłam zadbać o to już na etapie szkoły podstawowej jeśli chodzi o moje dziecko. Zapisałam go do prywatnej szkoły Te Vizja w Warszawie https://gladka.tevizja.pl/oferta-i-oplaty,k244.html. Wysoki poziom, mnóstwo lekcji angielskiego, zajęć dodatkowych itd.
Awatar użytkownika
lussy
Posty: 23
Rejestracja: 17 wrz 2019, 22:18

Re: Nauka angielskiego

Post autor: lussy »

oo anija_9 a do której klasy chodzi teraz Twoja pociecha ? Bo moja córcia też tu chodzi od 1go wrzesnia :) Póki co jesteśmy obie zachwycone, jest dokładnie tak samo jak prezentowano to na dniach otwartych! Rodzinna atmosfera, indywidualne podejście do ucznia. Bajka!
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Samanta »

Z tego, co się orientuję, to takie profesjonalne kursy języka angielskiego przeprowadza również szkoła językowa Profi Lingua. Z jej ofertą możecie zapoznać się na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... i/warszawa, do czego serdecznie Was zachęcam ;)
Awatar użytkownika
DawidP
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2019, 17:20

Re: Nauka angielskiego

Post autor: DawidP »

polecam też zajrzeć do Pi School jak ktoś jest z Warszawy. jest tutaj możliwość tez zdobycia certyfikatów takich jak FCE czy CAE ;)
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 171
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:58

Re: Nauka angielskiego

Post autor: luiza »

Ja ostatnio na www znalazłam kurs angielskiego online z native speakerem. Zastanawiam się nad skorzystaniem z niej i zapisaniem się na kurs. Marzą mi się podróże ale boję się, że bez znajomości języka sobie nie poradzę. Dlatego chcę przed wyjazdem rozpocząć naukę.
Awatar użytkownika
irenek
Posty: 18
Rejestracja: 17 wrz 2019, 13:02

Re: Nauka angielskiego

Post autor: irenek »

Szkół językowych jest wiele, dlatego nie ma problemu z tym, by wybrać odpowiedni kurs dla siebie. Tutaj https://lincoln.edu.pl/ można znaleźć szkołę językową i zapisać się na kurs dostosowany do swojego poziomu języka. A angielski przyda się w pracy, ale też życiu więc warto pomyśleć o takiej nauce.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Nauka angielskiego

Post autor: KarinaMa »

Pewnie, że tak. Dzisiaj jesteście w stanie skorzystać z bardzo różnych szkół językowych, dlatego też powinniście postawić na takie miejsce, które będzie dla Was najbardziej interesujące. Wiem, że wiele osób chwali kursy z https://www.archibald.pl/dorosli/ dlatego też powinniście tam zajrzeć już teraz. Być może właśnie tam opanujecie język w stopniu zadowalającym Was.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Nauka angielskiego

Post autor: raptak »

Jak najbardziej nauka języka angielskiego przyda nam się jak nie teraz to w przyszłości. Osobiście na ten moment używam do nauki audio kursy biznesowe https://www.jezykiobce.pl/68-biznes gdyż wiem jak fajne to są narzędzia do nauki języków obcych potrzebnych w biznesie. Jako, że będę niedługo porozumiewał się po angielsku z moimi kontrahentami to na pewno przyda mi się taki kurs.

płaszcz św. józefa
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Nauka angielskiego

Post autor: zazzi »

Ja ostatnio zamówiłam pomoce do matury na https://www.taniaksiazka.pl/jezyk-angie ... 34559.html I już teraz nie muszę się martwić o moje przygotowanie do matury z języka angielskiego. Dobrze że są takie książki bo w szkoła bywa słabo z nauką tego języka.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Biznesmen78 »

Chcę zapisac dziecko na angielski. Czym kierowac sie przy wyborze zajec ? Zalecy mi przede wszystkim na dobrze wykwalifikowanej kadrze. Co sądzicie o tym http://sliwinskitenis.pl/oferta/angielski/ ? Chętnie poznam Wasze zdania i opinie o kursie.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Nauka angielskiego

Post autor: women89 »

Jak wiadomo, nauka języków to wymagająca i ciężka praca. Przede wszystkim jednak warto szukać rozwiązań, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Dobrze jest w takim wypadku podejść do tematu z otwartością i sprawdzić, co byłoby najbardziej opłacalne i konkretne. Polecam w takim razie szkołę Akademia Językowa DN - Teaching gdzie przede wszystkim jest indywidualne podejście do każdej osoby, nawet przy nauce grupowej!
ODPOWIEDZ