narzędzia i maszyny w gastronomii

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
palądyn

narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: palądyn »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań, kliknij w ten link aby poszerzyć swoją wiedzę. https://unimasz.eu/oferta/produkt/czysz ... szczotkowe
pająk

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: pająk »

Dla strefy gastro są też dedykowane, specjalne zmywarki typu od marki Winterhalter. Takie wiesz z odpowiednimi parametrami typu zmiana ciśnienia wody – do naczyń i szkła mniejsza, do twardej porcelany większa. Teraz w restauracjach chyba już nikt nie zmywa ręcznie :P koniecznie zobacz więc ofertę tej firmy, bo lepszej nie znajdziesz ;)
gośka

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: gośka »

Na pewno tutaj https://sklep.technica.pl/noze-do-piecz ... o-3620-200 warto się na spokojnie rozejrzeć. Macie tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji, jeśli chodzi o wyposażenie gastronomiczne. Oczywiście można tam zrobić zakupy online. Jeśli szukacie czegoś konkretnego do swojego lokalu, to warto się tam rozejrzeć.
janiś

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: janiś »

Ciekawe wyposażenie na pewno znajdziecie tutaj https://www.gastropuls.pl/kufle-i-pokal ... ast-400537 . Między innymi znajdziecie tam szklanki do piwa. Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych propozycji w tym zakresie. Uważam, że warto się tam rozejrzeć.
Kamoś

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: Kamoś »

W przypadku kiedy będziecie potrzebowali dobrej jakości narzędzi oraz urządzeń gastronomicznych to w mojej opinii zdecydowanie warto tutaj sprawdzić ofertę przygotowaną przez sklep aaatech.pl u których znajdziecie m.in takie propozycje jak maszyny do produkcji pierogów różnego typu o wysokiej wydajności. Dlatego zajrzyj na http://aaatech.pl/pierogarka-maszyna-do ... -1009.html gdzie dowiecie się więcej na temat oferty jaką przygotowali i oczywiście życzę efektywnej pracy!
żbik

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: żbik »

Ja się wypowiem w kwestii zmywarek. Tak, jak pisze @pająk, idealnym sprzętem jest ten od cenionej marki Winterhalter. Na pewno coś słyszeliście. Nawet w KFC widziałem, że mają ich zmywarki. No generalnie jakościowo to majstersztyk. I też wielki plus za solidność, łatwość obsługi, małą awaryjność. Ja to cenię.
móraszka

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: móraszka »

Od kiedy postanowiliśmy poszerzyć działalność o wyroby w postaci ciast, należało zamówić produkty dostępne w ofercie https://www.holgerfood.pl/kategoria/dla-cukiernictwa/ . Smak wypieków zyskał na tym za wszystkie czasy, w dodatku jakość gra tu niezmiernie ważną rolę. Pomady cukiernicze mocno wpływają na smak!
kórtka

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: kórtka »

Wszystko to, po mocno atrakcyjnej cenie zapewnili nam https://gastromarathon.pl/oferta/kuchnie co całkowicie sprostało moim wymaganiom. Jakość tego typu odgrywa bardzo ważną rolę, tego z resztą było mi trzeba. Cena także zachęca i szeroki wybór. Nawet posiadają metalowe meblem które pojawiły się i w naszej kuchni!
mórakami

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: mórakami »

Nie zapominajmy także o stosowny, wysokiej jakości wyposażeniu. Wszystko to w kapitalnej jakości zapewnili https://szetynscy.pl/oferta/borowka-amerykanska co absolutnie sprostało moim wymogom. Efekt końcowy? Głównie podajemy owoce w formie deserów, robi wrażenie!
bogdan ż.

Re: narzędzia i maszyny w gastronomii

Post autor: bogdan ż. »

Tu już ktoś pisał o zmywarkach przemysłowych i te od Winterhalter faktycznie spisują się na medal. Górna półka, cenowo także ale ja jestem zwolennikiem teorii, że lepiej postawić na jakość. Inwestycja się zwróci. Zachęcam do kontaktu z ich doradcą, podpowie i doradzi najlepsze rozwiązania. Sprawdźcie sobie na stronie, jakie modele też mają.
ODPOWIEDZ