maseczki ochronne

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
palądyn

maseczki ochronne

Post autor: palądyn »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www https://maseczkasklep.pl/
Awatar użytkownika
milka
Posty: 223
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: maseczki ochronne

Post autor: milka »

Teraz maseczki to obowiązkowy element wyposażenie każdego z nas. Naukowcy potwierdzają, że są one skutecznym środkiem do ochrony przed wirusami i nie tylko. Ale w wielu zawodach, gdzie kontakt z potencjalnie zarażoną osobą jest bliskim, maseczki nie będą wystarczającym rozwiązaniem. W takich sytuacjach warto zastosować dodatkowe rozwiązanie dające ochronę antybakteryjną czy antywirusową. Mogą to być np. tego typu https://www.medicamask.pl/fartuch-barierowy fartuchy barierowe, buty ochronne itp.
ktośl

Re: maseczki ochronne

Post autor: ktośl »

Teraz niby odwołali nakaz noszenia maseczek na świeżym powietrzu, ale ja dalej je noszę, uważam, że wciąż lepiej się chronić. W pracy maseczki mamy zawsze, obowiązkowo, zasłaniają nam usta i nos. W maseczki zaopatrujemy się online, w internetowej hurtowni LIMEDIC https://limedic.pl/pl/c/Koronawirus/119 . Ich oferta jest szeroka, mają dobre ceny i wysokiej jakości produkty. Śmiało można zrobić u nich zakupy, jest to opłacalne.
mrkękę

Re: maseczki ochronne

Post autor: mrkękę »

Maseczki chronią nas przed koronawirusem? Kto Wam naopowiadał takich bajek :shock: Nie oglądajcie już telewizji, bo to szkodzi. Jeżeli chcecie pozostać zdrowi to nie pozostaje nic innego jak prowadzenie zdrowego trybu życia, najlepiej bezstresowego bo to również obniża odporność i naraża nas na choroby. Po za tym wlepianie mandatów za maseczki jest bezprawne. Wyzwanie Dentons przekazuje nam podstawową wiedzę, dzięki wywieszaniu plakatów na przystankach, które pokazują nam prawa człowieka i obywatela. Bardzo ciekawa inicjatywa, zawsze warto się edukować a już zwłaszcza w kwestii prawa.
Fifonż

Re: maseczki ochronne

Post autor: Fifonż »

Ja mam wrażenie że wiele osoļ kupuje byle co byleby zakryć twarz. A to ma ogromne znaczenie co wybieramy, niektóre te maseczki wcale nie chronią. Trzeba na produkty z certyfikatami stawiać jak https://naszemaseczki.pl/ - one są produkowane w Polsce, nie w Chinach
ODPOWIEDZ