Kominiarz

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Kominiarz

Post autor: heniutek »

Co ile czasu przychodzi do Was kominiarz? Chodzi mi o to, z jaką częstotliwością odbywają się przeglądy kominiarskie? U nas przez długi czas takowych nie było, bo kominiarz, jedyny w gminie zachorował. Teraz usług kominiarskie świadczy comfortsystems.pl, dzięki czemu nie ma problemu z dostępem do kominiarzy. Widać, że ich personel zna się na rzeczy, bo wykryli wiele nieprawidłowości u rożnych sąsiadów, w kilku przypadkach zapobiegli również pożarom sadzy w kominach.
Awatar użytkownika
Skadi
Posty: 80
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:49

Re: Kominiarz

Post autor: Skadi »

U nas praktycznie już kominiarz nie bywa, a to dlatego, że zrezygnowaliśmy z ogrzewania węglem. Teraz coraz popularniejsze są odnawialne źródła energii, od tych, które się wyczerpują, pomału odchodzimy. Sporo ciekawostek na ten temat możesz przeczytać na https://cleanerenergy.pl/raporty/ . Wspomniałeś o szkodliwej sadzy w swojej wypowiedzi...no i nasuwa się prosty wniosek, ogrzewanie węglem jest nie tylko mało ekonomiczne ale i nieekologiczne.
Awatar użytkownika
raptak
Posty: 330
Rejestracja: 05 lis 2019, 20:41

Re: Kominiarz

Post autor: raptak »

Ja właśnie jestem na etapie rezygnowania z pieca na węgiel i zdecydowałem się w mojej firmie wstawić piec gazowy. Tym bardziej, że są bardzo atrakcyjne oferty na gaz do firmy https://poprostuenergia.pl/gaz-dla-firmy/ i jestem przekonany, że taka oferta w dzisiejszych czasach jest bardzo dobra. jakby nie było to każdy z nas szuka różnych oszczędności.
RomexŻ

Re: Kominiarz

Post autor: RomexŻ »

Ja ze swojej strony mogę polecić dobrego i sprawdzonego kominiarza https://www.kominiarz-podlasie.pl/kontakt w Dąbrowie Białostockiej .W tej firmie zamawiałem przeglądy kominiarskie i kontrole szczelności. Polecam zapoznać się z oferta tego zakładu bo mają moim zdaniem super ceny.
ODPOWIEDZ