Język niemiecki

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:28

Język niemiecki

Post autor: paniola »

Każdy z nas w życiu musi zdać co jakiś czas egzamin, oczywiscie ze są one stresujące, jednak dzieki nim możemy podnosic nasze kwalifikacje. Kurs niemieckiego warszawa ttps://www.warszawa.oei.org.pl/ to idealne rozwiazanie dla osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje z języka niemieckiego. Przede mną własnie jeden z takich egzaminów.

teczki papierowe z gumką
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Język niemiecki

Post autor: Samanta »

Profesjonalne szkolenia z języka niemieckiego oferuje również działająca już od wielu lat na rynku Szkoła Językowa ProfiLingua, z której ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/. Szkoła ta posiada swoje oddziały w całej Polsce, więc na pewno jakiś dla siebie znajdziecie ;)
aluś

Re: Język niemiecki

Post autor: aluś »

Moja córka uczy się w szkole 2 języków obcych angielski i niemiecki. Aby dobrze wypaść na maturze zamówiła sobie dodatkowo podręcznik pt " Teraz matura. Język niemiecki. Arkusze maturalne. Poziom podstawowy i rozszerzony" z tej księgarni tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-je ... iecki-2021 . Pozycja zawiera polecenia podobne do tych, które pojawiają się na właściwym egzaminie, przez co możemy przygotować się dobrze do poleceń i podczas matury skupić tylko na odpowiedzi.
Grażka33

Re: Język niemiecki

Post autor: Grażka33 »

Czy ktoś z was kiedyś brał udział w kurs niemieckiego online? Jestem ciekawa czy taki kurs jest skuteczny? Jak wyglądają takie lekcje? Jakiś czas temu znalazłam szkołę językową Akcent Centrum Języków Obcych. Czy znacie? https://akcent-edu.pl/kursy-jezyka-niem ... w-137.html
środa

Re: Język niemiecki

Post autor: środa »

Ja, ich habe an einem Deutschkurs teilgenommen und bin zufrieden. Besonders dass ich neue interessante Menschen kennengelernt habe, zum Beispiel meine Freundin - Katja. Sie ist eine Instagram Influencerin geworden und sie hat mir gesagt, echte Follower kaufen Instagram. Sie ist wirklich fantastisch!
ODPOWIEDZ