hotel

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
palądyn

hotel

Post autor: palądyn »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link http://nearbyairporthostel.com/
Michałż

Re: hotel

Post autor: Michałż »

Ja często jestem na szkoleniach medycznych i zawsze są to szkolenia weekendowe wiec muszę organizować na takie wyjazdy jakiś hotel. Moja znajoma z, która jestem na tych szkoleniach poleciła hotel WAWABED Bed & Breakfast na Raduńskiej 7 http://wawabed.pl/kontakt. Hotel znajduje się na Warszawskim Żoliborzu i jest naprawdę wygodny i można odpocząć po szkoleniach w komfortowych warunkach.
Franuśka

Re: hotel

Post autor: Franuśka »

Michałż pisze: ↑09 wrz 2021, 13:59 Ja często jestem na szkoleniach medycznych i zawsze są to szkolenia weekendowe wiec muszę organizować na takie wyjazdy jakiś hotel. Moja znajoma z, która jestem na tych szkoleniach poleciła hotel WAWABED Bed & Breakfast na Raduńskiej 7 http://wawabed.pl/kontakt. Hotel znajduje się na Warszawskim Żoliborzu i jest naprawdę wygodny i można odpocząć po szkoleniach w komfortowych warunkach.
Kiedyś miałam okazję być na imprezie firmowej organizowanej w hotelu https://bristolbusko.pl/ w Busku Zdroju. Super wspominam pobyt w tym miejscu, polecam.
żółta

Re: hotel

Post autor: żółta »

Gdybyś szukał pościeli do swojego hotelu polecam zajrzeć na https://4horeca.com.pl/c/87/posciel-hotelowa-.html Znajdziesz tam pościel i inne tekstylia wysokiej jakości. Też prowadzę hotel i wychodze z założenia, że tekstylia muszą być jak najlepszej jakosci. Goście zwracają na to uwagę!
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: hotel

Post autor: Samanta »

A czy wybierając hotel, w którym chcecie się zatrzymać, zwracacie uwagę na ilość gwiazdek, które ten hotel posiada? Czy wiecie, co tak właściwie oznaczają takie gwiazdki hotelowe? Ja słyszałam, że ilość gwiazdek zależy między innymi od wielkości powierzchni pokoi hotelowych, ich wyposażenia, dodatkowych udogodnień, częstotliwości wymiany pościeli i ręczników itp. Czy są to dla Was ważne kwestie?
ODPOWIEDZ