Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
marianpol
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 4:33

Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: marianpol »

Potrzebuję zwiększyć wydajność mojej hodowli bydła. Muszę w końcu zająć się korekcją racic moich krówek. Czekam na polecenie specjalizującej się w tym firmy.
Awatar użytkownika
agrohenryk
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 5:14

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: agrohenryk »

Jeśli korekcja racic to tylko i wyłącznie https://www.korekcja-racic.pl/! Działają na terenie całej Polski i są naprawdę skuteczni.
tótryn

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: tótryn »

Jeżeli zdecydowaliście się na hodowlę bydła mięsnego to na pewno musicie rozejrzeć się za porządnym skupem, z którym będziecie współpracować. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ Oni skupują bydło w całkiem niezłych cenach.
tóbrimar

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: tóbrimar »

Jeżeli zajmujecie się hodowlą bydła lub macie zamiar się tym zajmować to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.mibex.pl/ Firma ta zajmuje się dostosowywaniem i wyposażaniem budynków hodowlanych. Sam zdecydowałem się na współpracę z nimi i mogę powiedzieć że działają bardzo profesjonalnie.
rębrimit

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: rębrimit »

Też zajmuję się hodowlą bydła. Dokładnie to bydła mięsnego. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa pomorskiego to polecam wam zgłosić się do firmy http://www.herold.net.pl/ Jest to zakład przetwórstwa mięsnego, który skupuje bydło w całkiem niezłych cenach.
Truś

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: Truś »

Prowadząc tego typu gospodarstwo rolne, na pewno macie problem z nieprzyjemnymi zapachami. Choć wiadomo, że to naturalna sprawa, nie można tego tak zostawić, bo teraz na wszystko są przepisy i żeby uniknąć kar trzeba się tym problemem zająć. Najlepiej zgłoście sie do firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Specjalizuje się ona w usługach z zakresu wdrażania programów minimalizacji uciążliwości zapachowych. Ponadto firma zajmuje się badaniami zanieczyszczenia powietrza substancjami chemicznymi wewnątrz pomieszczeń oraz ekspertyzami i opiniami z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.
mażasz

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: mażasz »

Jeśli szukacie w okolicy Gietrzwałdu dobrego laboratorium weterynaryjnego to odsyłam was do VetLabGroup Jędryczko. To solidne laboratorium, które wykonuje badania laboratoryjne zwierząt i pasz. Macie tam także interpretację wyników, co więcej konsultację są przeprowadzane także bezpośrednio u klienta. Laboratorium zajmuje się także produkcją autoszczepionek https://www.vetlabgroup.pl/oferta/autoszczepionki także tym bardziej są warci uwagi ze względu na kompleksowe podejście. Ja jestem zadowolony ze współpracy z nimi, dzięki nim moje zwierzęta są w dobrej formie a ja nie przepłacam.
saśkir

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: saśkir »

Jeżeli zdecydowaliście się na hodowlę bydła mięsnego to na pewno musicie rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która będzie je od was skupować. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ Sam już od dawna z nimi współpracuję i wiem że można im w pełni zaufać.
kórtka

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: kórtka »

Na pewno pod hodowlę Świń musisz wykombinować stosowne wyposażenie. Ja sam miałem przyjemność zamówić to i owo z oferty https://www.wesstron.pl/formularz-serwisowy/ , absolutnie sprostało moim wymaganiom. Z ich strony mogę także liczyć na serwis wszelkich elementów, w tym wypadku konieczny!
ŁebskiH

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: ŁebskiH »

Ja mogę doradzić wam w sprawie karmienia bydła a konkretnie polecę używanie młóta browarnianego. Młóto to produkt uboczny branży piwnej, jak się okazało wspaniały, wartościowy dodatek paszowy dla bydła hodowlanego i trzody chlewnej. Zawiera łatwo przyswajalne białko i witaminy, działa mlekopędnie, także ma wiele plusów i zachęcam was do jego używania. Ja regularnie zamawiam je w Domino z Żywca https://www.domino.org.pl/oferta/sprzedaz-wyslodzin mają po prostu dobre ceny i terminowi realizują zamówienia.
kóranowska

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: kóranowska »

Zadbanie o stosowne wyposażenie pod hodowlę bydła było tu koniecznością. Rozwiązania tego typu, w najlepszej jakości dostarczyli nam https://rymek.com.pl/webpage/o-firmie.html . Mam tu na myśli części i podzespoły do dojarek i maszyn, a także środki higieny doju, filtry do mleka, akcesoria weterynaryjne, które są niezbędne przy produkcji mleka. Bardzo mocno na tym zyskałem, przez co zalecałbym skupić się na tym aspekcie!

anemostat nawiewny cena
Daniel4321łłłł

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: Daniel4321łłłł »

Na pewno w tym wypadku musisz zdecydować się na skorzystanie z paszy. Zapewniona przez https://biopasza.pl/pasza/ od dawna jest wykorzystywana do karmienia moich zwierzaków i muszę przyznać, że to wybór idealny, smaczny i cieszący się sporym zainteresowaniem. W ich ofercie dostępne jest kilkadziesiąt rodzajów paszy, także pewnie i Wy znajdziecie w tym coś dla siebie - zalecam skupić się na tym aspekcie bo jest na czym. Jakość idealna, dbajmy o nasze zwierzaki!
ODPOWIEDZ