Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
marianpol
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 4:33

Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: marianpol »

Potrzebuję zwiększyć wydajność mojej hodowli bydła. Muszę w końcu zająć się korekcją racic moich krówek. Czekam na polecenie specjalizującej się w tym firmy.
Awatar użytkownika
agrohenryk
Posty: 1
Rejestracja: 21 sie 2020, 5:14

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: agrohenryk »

Jeśli korekcja racic to tylko i wyłącznie https://www.korekcja-racic.pl/! Działają na terenie całej Polski i są naprawdę skuteczni.
tótryn

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: tótryn »

Jeżeli zdecydowaliście się na hodowlę bydła mięsnego to na pewno musicie rozejrzeć się za porządnym skupem, z którym będziecie współpracować. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ Oni skupują bydło w całkiem niezłych cenach.
tóbrimar

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: tóbrimar »

Jeżeli zajmujecie się hodowlą bydła lub macie zamiar się tym zajmować to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.mibex.pl/ Firma ta zajmuje się dostosowywaniem i wyposażaniem budynków hodowlanych. Sam zdecydowałem się na współpracę z nimi i mogę powiedzieć że działają bardzo profesjonalnie.
rębrimit

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: rębrimit »

Też zajmuję się hodowlą bydła. Dokładnie to bydła mięsnego. Jeżeli mieszkacie na terenie województwa pomorskiego to polecam wam zgłosić się do firmy http://www.herold.net.pl/ Jest to zakład przetwórstwa mięsnego, który skupuje bydło w całkiem niezłych cenach.
Truś

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: Truś »

Prowadząc tego typu gospodarstwo rolne, na pewno macie problem z nieprzyjemnymi zapachami. Choć wiadomo, że to naturalna sprawa, nie można tego tak zostawić, bo teraz na wszystko są przepisy i żeby uniknąć kar trzeba się tym problemem zająć. Najlepiej zgłoście sie do firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/. Specjalizuje się ona w usługach z zakresu wdrażania programów minimalizacji uciążliwości zapachowych. Ponadto firma zajmuje się badaniami zanieczyszczenia powietrza substancjami chemicznymi wewnątrz pomieszczeń oraz ekspertyzami i opiniami z zakresu ochrony środowiska i gospodarki odpadami.

wysokość komina spalinowego ponad dach
mażasz

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: mażasz »

Jeśli szukacie w okolicy Gietrzwałdu dobrego laboratorium weterynaryjnego to odsyłam was do VetLabGroup Jędryczko. To solidne laboratorium, które wykonuje badania laboratoryjne zwierząt i pasz. Macie tam także interpretację wyników, co więcej konsultację są przeprowadzane także bezpośrednio u klienta. Laboratorium zajmuje się także produkcją autoszczepionek https://www.vetlabgroup.pl/oferta/autoszczepionki także tym bardziej są warci uwagi ze względu na kompleksowe podejście. Ja jestem zadowolony ze współpracy z nimi, dzięki nim moje zwierzęta są w dobrej formie a ja nie przepłacam.
saśkir

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: saśkir »

Jeżeli zdecydowaliście się na hodowlę bydła mięsnego to na pewno musicie rozejrzeć się za odpowiednią firmą, która będzie je od was skupować. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.skupbydla-sprzedazmiesa.pl/ Sam już od dawna z nimi współpracuję i wiem że można im w pełni zaufać.
kórtka

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: kórtka »

Na pewno pod hodowlę Świń musisz wykombinować stosowne wyposażenie. Ja sam miałem przyjemność zamówić to i owo z oferty https://www.wesstron.pl/formularz-serwisowy/ , absolutnie sprostało moim wymaganiom. Z ich strony mogę także liczyć na serwis wszelkich elementów, w tym wypadku konieczny!
ŁebskiH

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: ŁebskiH »

Ja mogę doradzić wam w sprawie karmienia bydła a konkretnie polecę używanie młóta browarnianego. Młóto to produkt uboczny branży piwnej, jak się okazało wspaniały, wartościowy dodatek paszowy dla bydła hodowlanego i trzody chlewnej. Zawiera łatwo przyswajalne białko i witaminy, działa mlekopędnie, także ma wiele plusów i zachęcam was do jego używania. Ja regularnie zamawiam je w Domino z Żywca https://www.domino.org.pl/oferta/sprzedaz-wyslodzin mają po prostu dobre ceny i terminowi realizują zamówienia.
kóranowska

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: kóranowska »

Zadbanie o stosowne wyposażenie pod hodowlę bydła było tu koniecznością. Rozwiązania tego typu, w najlepszej jakości dostarczyli nam https://rymek.com.pl/webpage/o-firmie.html . Mam tu na myśli części i podzespoły do dojarek i maszyn, a także środki higieny doju, filtry do mleka, akcesoria weterynaryjne, które są niezbędne przy produkcji mleka. Bardzo mocno na tym zyskałem, przez co zalecałbym skupić się na tym aspekcie!
Daniel4321łłłł

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: Daniel4321łłłł »

Na pewno w tym wypadku musisz zdecydować się na skorzystanie z paszy. Zapewniona przez https://biopasza.pl/pasza/ od dawna jest wykorzystywana do karmienia moich zwierzaków i muszę przyznać, że to wybór idealny, smaczny i cieszący się sporym zainteresowaniem. W ich ofercie dostępne jest kilkadziesiąt rodzajów paszy, także pewnie i Wy znajdziecie w tym coś dla siebie - zalecam skupić się na tym aspekcie bo jest na czym. Jakość idealna, dbajmy o nasze zwierzaki!
santo

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: santo »

Podczas żywienia zwierząt hodowlanych należy również pamiętać o wyborze odpowiednich produktów. Najlepszym wyborem może być polska pasza wysokobiałkowa i obfitująca w witaminy, taka jak ta oferowana przez https://aptrans.pl/ . Jest to produkt o doskonałym składzie aminokwasowym oraz najwyższym stopniu przyswajalności na rynku - bez żadnych chemicznych dodatków.
Śisaw12

Re: Hodowla Bydła - proszę o pomoc

Post autor: Śisaw12 »

A korzystaliście kiedyś z koncentrat krowa mleczna ? Ja sama korzystam z ich pasz i jestem bardzo zadowolona. Krowy sa zdrowe i nic im nie brakuje ponieważ we wszystkich paszach są zawarte odpowiednie witaminy. Polecam
ODPOWIEDZ