ginekolog Bemowo

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
palądyn

ginekolog Bemowo

Post autor: palądyn »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www http://sierant-gabinety.pl/oferta/medycyna-estetyczna/
Awatar użytkownika
widokowa
Posty: 83
Rejestracja: 11 gru 2019, 12:30

Re: ginekolog Bemowo

Post autor: widokowa »

Teraz wcale nie jest tak prosto znalezc dobrego ginekologa , wiem cos o tym , bo sama jakis czas temu szukalam. Z polecenia trafilam do gabinetu jednej pani doktor i wlasnie dzieki niej dowiedzialam sie , ze mam hpv... lecze sie, jestem w trakcie kuracji zelem papilocare i mam wielka nadzieje, ze mi to pomoze.
Awatar użytkownika
edda
Posty: 41
Rejestracja: 19 lis 2019, 12:28

Re: ginekolog Bemowo

Post autor: edda »

Z polecenia to najlepiej. Dlatego zawsze wśród koleżanek popytać, wtedy wiemy czego możemy się spodziewać. Ja szukałam ginekologa żeby mi dobrał antykoncepcję. Tylko nie, że pójdę, on mi wypisze receptę i tyle. Tak to nie chciałam, zależało mi żeby to wszystko było jak należy, najpierw badania. Mi się udało, koleżanka mi swojego poleciła. Faktycznie super lekarz. Antykoncepcję też mam, belarę i zawsze sam pan doktor mi mówi, kiedy powinnam przyjść na kolejną kontrolę.
Awatar użytkownika
sowa
Posty: 99
Rejestracja: 31 lip 2019, 14:32

Re: ginekolog Bemowo

Post autor: sowa »

Masz rację, ja faktycznie tak trafiłam na dobrych lekarzy, zawsze pytałam znajomych czy kogoś są wstanie polecić. Kiedy ginekolog podejrzewał u mnie endometriozę też wysłał mnie do szpitala medicover na diagnostykę bo oni mają innowacyjne metody i najlepszych specjalistów od tej choroby
ODPOWIEDZ