Gdzie się uczyć

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Perez0
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:03

Gdzie się uczyć

Post autor: Perez0 »

A dokładniej to jakiego zawodu? Co jest teraz najbardziej opłacalne jeżeli chodzi o naukę? Od znajomych wiem, że https://asedukacja.pl jest dobrym rozwiązaniem jeżeli chodzi o szkoły policealne. Podobno konkretnie podchodzą do każdego i można się wiele tam nauczyć. Myślicie, że rzeczywiście może się sprawdzić? Zależy mi na dobrej szkole.
Przemoc to upadek rozumu.
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: stark »

Dobrze, że patrzysz pod kątem 'opłacalności', jednak warto też pomyśleć, co Tobie sprawia przyjemność i w czym jesteś naprawdę dobra. Też chciałem iść do szkoły policealnej, ale ostatecznie dałem się namówić rodzicom na studia. I to dobra decyzja, bo o wiele łatwiej było mi znaleźć dobrze płatną pracę niż moim znajomym po takiej szkole. Teraz będę zaczynał studia podyplomowe na Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości https://wwszip.pl/oferta-studiow-podyplomowych/ Mają sporo kierunków, które można studiować przez internet. Dla mnie to idealne rozwiązanie, bo szkoda czasu na dojazdy!
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:32

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Saszka »

Najbardziej opłacalne jest zdobywanie doświadczenia. Najlepiej jak idzie w parze z dyplomem.
Ja planuję studia zaoczne i powoli rozglądam się za możliwościami, choć studia dopiero w przyszłym roku.
Oglądam też polecane noclegi Wrocław, bo nie ma co robić nic na ostatnią chwilę. Lubię zaplanować wcześniej i działać.
Rynek pracy jest teraz bardzo konkurencyjny, dlatego szkoda tracić czasu na studia dla samego studiowania.
Awatar użytkownika
klaro
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:06

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: klaro »

Wybór szkoły i kierunku studiów zależy głównie od zainteresowań i tego co chcemy w życiu robić. Moja dziedzina to zarządzanie. Jest tej wiedzy do przyswojenia, ale też i można dobre książki znaleźć do nauki. Nie wiem czy znacie https://ksiegarnia.pwn.pl/Statystyka-w- ... 758,p.html , jeśli ktoś jest na wydziale zarządzania czy ekonomii. Godna uwagi podręcznik zdecydowanie.
Awatar użytkownika
bizwoman
Posty: 251
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:05

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: bizwoman »

Kurczę, wszystko i tak zależy od naszych zainteresowań. Nie ma co kierować się modą na dany zawód.

paski blend a med 3d white luxe
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: stark »

bizwoman pisze: ↑02 paź 2019, 10:30 Kurczę, wszystko i tak zależy od naszych zainteresowań. Nie ma co kierować się modą na dany zawód.
Oczywiście! Najważniejsze są nasze zainteresowania. Trzeba mieć pasję i chęci. Wtedy nauka praktycznie sama wchodzi do głowy i chcesz wiedzieć więcej. Tak stajesz się specjalistą w swojej dziedzinie. Jestem dopiero na początku tej drogi. Zaczynam studiować zarządzanie w październiku na WSEH https://wseh.pl/page/oferta-edukacyjna/ ... opnia.html. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po mojej myśli.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 309
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: tormund94 »

Ja również praktycznie co roku zamawiam dzieciom podręczniki przez internet . NIestety ale nie łapią się na refundację bo są już za duże. Tak wieć trzeba zapłacic pełna kwotę. W sumie rzadko udaje się kupić używane podręczniki bo w ostatnich latach praktycznie co roku wychodza nowe wydania. Poza tym ćwiczenia równiez muszą byc nowe. Od siebie polecam https://www.taniaksiazka.pl/seria/operon-nasza-szkola To świetna księgarnia z niskimi cenami
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Samanta »

Jeśli chcecie się uczyć języków obcych, to na pewno dobrym wyborem będzie Szkoła Językowa ProfiLingua. Jak widać na stronie https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online prowadzi ona również kursy on-line, na przykład z języka hiszpańskiego. Kto z Was miał już z tą szkołą do czynienia?
Awatar użytkownika
Lilana
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2020, 11:33

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Lilana »

Wszystko zależy od twoich predyspozycji i zainteresowań. Jeśli wybierzesz zawód, który lubisz, praca będzie dla ciebie przyjemnością, a nie obowiązkiem. Bardzo wartościowe szkolenia ma w swojej ofercie Nadbałtyckie Centrum Edukacji - https://www.oswiatalingwista.eu/. Firma od lat zajmuje się edukacją dorosłych i prowadzi m.in. Centrum Szkolenia Zawodowego, szkoły zawodowe, policealne itd. Corocznie firma ta przeprowadza setki szkoleń zawodowych na terenie północnej Polski. Szkolą się na nich zarówno pracownicy wysyłani przez swoje firmy, jak i osoby indywidualne które chcą podnieść swoje umiejętności i kwalifikacje zawodowe oraz uzyskać wymagane uprawnienia .
Awatar użytkownika
Roksanka231
Posty: 86
Rejestracja: 12 gru 2019, 22:20

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Roksanka231 »

To wszystko zależy czego chcemy się uczyć. Jak już odpowiemy sobie na to pytanie wtedy możemy szukać uczelni. Ja chciałabym pójść na zarządzanie zasobami ludzkimi w sektorze edukacyjnym i znalazłam swój kierunek na https://wsp.edu.pl/specjalnosci/studia- ... pokrewnych . Nie mam nikogo na tej uczelni, ale czytałam dobre opinie, więc mam nadzieję, że się nie zawiodę.
Awatar użytkownika
Monita89
Posty: 123
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:04

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Monita89 »

Każdemu zależy na jak najlepszych osiągnięciach, dlatego wybór studiów jest tutaj bardzo ważny. Ja z tego co zauważyłam uczelnia https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/master-of ... nistration oferuje bardzo dobre kierunki typu master of business administration . Co fajne... Zauważyłam, że jak zdecydujemy się u nich na drugi kierunek to otrzymamy na niego obniżkę 50%.
Awatar użytkownika
MagdaT
Posty: 62
Rejestracja: 24 maja 2020, 21:29

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: MagdaT »

Jeśli chodzi o dzieci i edukację szkolną, to moim zdaniem warto czasem rozważyć wysłanie dziecka do szkoły prywatnej. Są naprawdę niesamowite placówki , które świetnie dbają o poziom nauczania i skupiają sie na tym maksymalnie. Jednym z takich miejsc jest na pewno https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ - popatrzcie sobie na ich ofertę, bo jest naprawdę ciekawa i bogata.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:55

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: maksik »

Obecnie jeśli chodzi o studia to mamy bardzo duże możliwości. Możemy brać pod uwagę uczelnie w Polsce jak i za granicą. Na https://studiawanglii.pl/studia-magisterskie/ dostępny jest artykuł na temat studiów magisterskich w Anglii. Ktoś może na naukę w UK się zdecydował i może podzielić się opinią?
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: wesw32 »

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem studiów, to najlepiej udać się na uczelnię oferującą się na tej stronie. Poza tym, że reprezentuje naprawdę dobry poziom nauczania, wykładają tutaj świetni wykładowcy, a do tego masz do wyboru całkiem sporo ciekawych i przyszłościowych kierunków.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: urania »

Jeśli myślicie o praktycznej nauce zawodu to zobaczcie co oferuje centrum kształcenia Edunet zobacz tutaj. Często młode osoby po studiach mają duży problem ze znalezieniem zatrudnienia, brakuje im doświadczenia. Taki model kształcenia nie dopuszcza do takiej sytuacji bo poza wiedzą uczeń zdobywa także wiedzę praktyczną.
zośka

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: zośka »

Wielu rodzicom zależy na tym, aby dziecko realizowało odpowiedni program nauki języka angielskiego, dlatego można wybrać szkołę Te Vizja na Wawrze, która kładzie duży nacisk na język angielski. Dzięki tej szkole Wasze dziecko bardzo szybko może zapoznać się z językiem angielskim.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Biznesmen78 »

Dla mnie jeszcze zawsze z trakcie studiów była ważna dodatkowa praca. Na przykład ja pracowałam w weekendy. Moim głównym zadaniem było znajdowanie do firmy systemów i wyposażenia stacji paliw. Wszystko zazwyczaj załatwiam i zamawiałam przez tę stronę internetową https://www.tsg-solutions.com/pl/zbiorniki/
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: zazzi »

Możesz sobie sprawdzić opinie poszczególnych uczelni i na tej podstawie wybrać. Ja akurat zdecydowałam się na naukę w https://vizja.pl/ z tego względu, że mam starszą koleżankę która tutaj kończyła psychologie i sobie chwaliła uczelnie. Dużo mi opowiadała i o wykładowcach i o tym jak szkoła funkcjonuje. Więc nie wybierałam w ciemno, wiedziałam na co się decyduję :)
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: ekspres12 »

Jeśli mowa o Szkole Średniej to Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha będzie super wyborem dla Warszawy i okolic. To szkoła z prawdziwego zdarzenie, największą wartość tworzą oczywiście uczniowie i nauczyciele, szkoła daje możliwość uczestniczenia w dużej ilości zajęć dodatkowych. To miejsce które dużo lepiej przygotuje ucznia do matury a dalej na wybrany kierunek studiów.
szkoła

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: szkoła »

Warto patrzeć by to była nowoczesna szkoła. ALe tez by zwyczajnie by rozwijać się samemu. Plus samodzielna ewaluacja czasopimo to podstawa https://journals.umcs.pl/en
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: women89 »

Pragniesz osiągnąć jak najwyższe umiejętności językowe w kwestiach języka angielskiego? Chcesz zdobyć lepszą pracę, ale brakuje Ci do tego biegłości w tym jakże cennym języku? Jeśli tak to szkolenie w tym obszarze jest na pewno bardzo ważnym elementem. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://angielski-konwersacje.pl/ i postawić na naukę na najwyższym poziomie, aby sprostać wymaganiom rynku.
kębrim

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: kębrim »

Jeżeli zarządzacie własnymi placówkami edukacyjnymi to polecam wam zapoznać się z ofertą https://wamax-druk.pl/ Firma ta specjalizuje się w wykonywaniu druków dla instytucji oświatowych oraz sprzedaży innych akcesoriów szkolnych.
kłodka

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: kłodka »

zazzi pisze: ↑25 lis 2020, 19:13 Możesz sobie sprawdzić opinie poszczególnych uczelni i na tej podstawie wybrać. Ja akurat zdecydowałam się na naukę w https://vizja.pl/ z tego względu, że mam starszą koleżankę która tutaj kończyła psychologie i sobie chwaliła uczelnie. Dużo mi opowiadała i o wykładowcach i o tym jak szkoła funkcjonuje. Więc nie wybierałam w ciemno, wiedziałam na co się decyduję :)
Moja historia podobna, poszłam na tę samą uczelnię co siostra (na AEH w Warszawie) . Nie dość że część materiałów już miałam od niej to jeszcze łatwiej było się odnaleźć. I w ogóle atmosfera na kampusie super :)
Lućka

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Lućka »

Tak na dobrą sprawę to dziecko się uczy cały czas, nawet nie będąc w przedszkolu czy szkole.No właśnie ten przeskok z przedszkola do szkoły jest niezwykle stresujący dla dzieci, zresztą dla rodziców także. Jak się przygotować na ten dzień - zajrzyj właśnie tutaj . Warto opowiedzieć dziecku przed wyjściem, co będzie się działo podczas tej uroczystości. Ogromnie ważne jest także pierwsze wrażenie, związane z nauczycielem. Nam rodzicom także przyda się ten tekst.
Kaśka

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Kaśka »

A powiedzcie proszę gdzie zrobić jakiś dobry kurs niemieckiego? Łódź i okolice najlepiej. Tak sama się próbowałam zorientować i znalazłam https://akcent-edu.pl/kursy-jezyka-niem ... w-137.html co myślicie? Warto się skusić? Chciałabym mówić szybko i oczywiście dobrze :)
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: women89 »

Nie tylko sama nauka jest ważna, ale przede wszystkim odpowiednie do niej przygotowanie. Dobrze jest zatem zadbać o wszelkie zeszyty czy inne akcesoria. Jak to zrobić? Polecam zajrzeć na stronę https://papierowo.pl/blog/jakie-zeszyty-szkolne-najlepiej-wybrac gdzie trafisz na cenne wskazówki w tym temacie, które pomogą wybrać najlepsze produkty.
Awatar użytkownika
ekspres12
Posty: 210
Rejestracja: 13 maja 2019, 22:17

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: ekspres12 »

Dobrym wyjściem może być elektryk - https://www.zawodelektryk.pl/ to sprawdzony zawód. Jeśli zrobimy sobie dyplom w dobrej szkole zawodowej nie będziemy mieli problemu z umiejętnościami ani z pracą. W ciągu roku, możemy uzyskać w pełni prawny zawód, zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę w czasie pandemii zdalnie. Wyjątkiem są zajęcia praktyczne, które odbywa się w wybranej lokalizacji w weekendy, pracownie są świetnie wyposażone.
Kaśka2

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Kaśka2 »

Równie ważne jest przygotowanie dziecka do szkoły. Bardzo dobrze jest zadbać o zeszyty, mazaki, długopisy jak i inne akcesoria.
Nasze ceny są przystępne, czas wysyłki również szybki.

Pamiętaj że dla szkoły znajdziesz u nas wszystko https://mamywszystko.net/

Serdecznie zapraszamy
łll

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: łll »

W moim przypadku do dostania się do mojej wymarzonej pracy brakowało mi umiejętności językowych. Coś tam umiałam, ale praca w międzynarodowej korporacji wymagała ode mnie podszkolenia się. Zdecydowałam się na kurs w szkole językowej LING Partner https://www.lingpartner.pl/oferta/kursy-jezykowe z Wrocławia. Kurs polecam wszystkim, szkoła jest naprawdę dobra, ich lektorzy są kompetentni, umieją uczyć i dzięki nim dostałam posadę w pracy, o której marzyłam :).
Śnieżka

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Śnieżka »

Wybór szkoły średniej nie jest łatwy. Wielu młodych ludzi po prostu nie wie jeszcze czym chciałby zawodowo zajmować się w przyszłości. A taką ważną decyzję musi podjąć kończąc szkołę. Tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/j ... -technikum można znaleźć kilka cennych wskazówek czym się kierować dokonując wyboru.
Małgosia

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Małgosia »

Informatyk nie jest osobą, która zajmuje się naprawami serwisowymi komputerów, a raczej tym, kto zajmuje się wszystkim, co jest samą kwintesencją programów komputerowych. Z pewnością nadal jest to prestiżowy zawód, warto sprawdzić zarobki informatyka https://itwiz.pl/po-jakich-studiach-sa- ... ierunkow-s
Biznesmen78Ś

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Biznesmen78Ś »

Wybór szkoły średniej nie jest łatwy. Wielu młodych ludzi po prostu nie wie jeszcze czym chciałby zawodowo zajmować się w przyszłości. A taką ważną decyzję musi podjąć kończąc szkołę. Tutaj https://efc.edu.pl/programy/horyzonty/j ... -technikum można znaleźć kilka cennych wskazówek czym się kierować dokonując wyboru.
małgośka1

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: małgośka1 »

Także w ofercie Księgarni PWN znajdziecie bardzo wiele książek przydatnych do nauki dla dzieci i młodzieży. Jest to między innymi podręcznik klasa 5: https://ksiegarnia.pwn.pl/Podreczniki-s ... 429,k.html . Moim zdaniem przy nauce warto korzystać z różnych pomocy naukowych.
Werner

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Werner »

Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie mogę doradzić bezpieczeństwo wewnętrzne, to bardzo dobry kierunek, wart uwagi. Ja jestem specjalistą ds. bezpieczeństwa cyberprzestrzeni, także to specjalizacja szczególnie na czasie, bardzo szybko znalazłem pracę w zawodzie i to za niezłe pieniądze. Kierunek kończyłem w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą https://wsge.edu.pl/kontakt/ to bardzo dobra uczelnia, ma świetną kadrę, jest nowoczesna i ma interesujące kierunki.
Kałkana

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: Kałkana »

Dobre szkoły:) Takie najlepiej wybierać oczywiście;) Ja starałam się takiej poszukać dla syna, a że mieszkamy w Warszawie to nie było to większym problemem. W niedalekiej okolicy trafiłam na Te Vizje Ochota. Bardzo spodobały mi się tu nowoczesne metody nauczania, świetne podejście do edukacji i zarówno też do wychowania dzieci. Dużo zajęć praktycznych, ćwiczeń na wolnym powietrzu, dzieci mogą liczyć tu na bardzo fajne warunki i poświęcanie dużo czasu każdemu z uczniów.
zośka5151

Re: Gdzie się uczyć

Post autor: zośka5151 »

Zainteresowanym tematem mogę polecić sprawdzić strone, na której znajdziecie ofertę najlepszego serwisu komputerowego we Wrocławiu - naprawa komputera Wrocław . Warto korzystać z usług specjalistów, aby nie marnować swojego czasu i pieniędzy.
ODPOWIEDZ