fundacja niosąca pomoc dzieciom

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
bella
Posty: 78
Rejestracja: 17 maja 2019, 17:30

fundacja niosąca pomoc dzieciom

Post autor: bella »

A wiecie,że mając własną firmę możecie zostać darczyńcami i pomóc fundacji choćby Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Wy jako firma wyrobicie sobie wizerunek,że nie jesteście obojętni wobec krzywdy jaka dzieje się dzieciakom a fundacji przyda się taki darczyńca. Warto o tym pamiętać
Awatar użytkownika
Estor
Posty: 92
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:31

Re: fundacja niosąca pomoc dzieciom

Post autor: Estor »

bella pisze: ↑19 cze 2019, 13:37 A wiecie,że mając własną firmę możecie zostać darczyńcami i pomóc fundacji choćby Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/. Wy jako firma wyrobicie sobie wizerunek,że nie jesteście obojętni wobec krzywdy jaka dzieje się dzieciakom a fundacji przyda się taki darczyńca. Warto o tym pamiętać
Nie prowadzę firmy i jestem też darczyńcą i wolontariuszką Fundacji Szlachetny Gest http://szlachetnygest.pl/ . Do grupy osób wspierających jej podopiecznych może należeć każdy. Wspaniałe wiedzieć, że dokładając każdą złotówkę do ich konta, zbliżamy termin leczenia i sfinansowania terapii. Te dzieci już naprawdę mają dość swojego cierpienia.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: fundacja niosąca pomoc dzieciom

Post autor: Samanta »

Działalność takich fundacji jest bardzo ważna, ale warto też moim zdaniem samemu organizować taką pomoc. Bardzo dobre efekty przynoszą zbiórki pieniędzy dotuje.pl to jeden z serwisów, za pośrednictwem których można je organizować. Polecam ;)
bartyńska

Re: fundacja niosąca pomoc dzieciom

Post autor: bartyńska »

Ja największe postępy u swojej córki zobaczyłam od momentu jak zaczęła pracować w grupach terapeutycznych i udzielać się w aktywnościach fizycznych organizowanych przez ośrodek https://agathum.pl/ gdzie czuję się swobodnie jak nigdzie indziej i właśnie to jej daje najwięcej radości i chęci do nauki.
ODPOWIEDZ