Folia do przyciemniania szyb samochodowych Proffilms Chameleon 10

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
kirgata

Folia do przyciemniania szyb samochodowych Proffilms Chameleon 10

Post autor: kirgata »

Folia do przyciemniania szyb samochodowych Proffilms Chameleon 10
Do tej pory na rynku samochodowym dostępnych jest wiele narzędzi do przyciemniania szyb w samochodzie. Wśród całego asortymentu szczególną uwagę zwraca na siebie-folia atermalna "Chameleon".
Składa się z ponad dwustu unikalnych materiałów. Ścisłe przestrzeganie technologii na wszystkich etapach produkcji daje 100% gwarancji na jej wysoką jakość i odporność na zużycie przez długie lata eksploatacji.
Folia do przyciemniania szyb samochodowych Proffilms Chameleon 10 https://windowfilms.pl/catalog/folia_do ... on_10.html
Atermalne przyciemnianie folią Chameleon służy do przyciemniania wszystkich szyb w samochodzie. Jej zadaniem jest odbijanie słonecznego światła ultrafioletowego, aby chronić kierowcę i pasażerów przed jasnym słońcem w cieplejszych miesiącach.
Przeprowadzone eksperymenty wykazały również, że aby przebić szkło przyklejone folią, potrzebna jest niezwykła siła. Ponadto folia atermalna ratuje odłamki przed rozpadem, zarówno wewnątrz wnętrza samochodu, jak i na zewnątrz. Po prostu zwisają z płótna i pozostają całkowicie na filmie, co całkowicie eliminuje ryzyko obrażeń od skaleczeń.
Film Chameleon wygląda świetnie na szybach samochodu. W promieniach słońca tonowanie mieni się figlarnie. Różnica między powłoką fabryczną a unikalną jest prawie niemożliwa do zauważenia.
Z zewnątrz samochód z przyciemnianymi szybami Chameleon wygląda statusowo i jest bardzo szanowany.
Przez cały okres użytkowania, jak twierdzi producent, a nawet więcej, folia atermalna Chameleon zachowuje nieskazitelny wygląd. Przez cały ten czas doskonale trzyma się na szybach, nie odkleja się i nie opada na krawędziach.
Dla wielu producentów jego odpowiedników okres gwarancji wynosi 5 lat. Jednak, jak pokazuje praktyka, filmy te trwają znacznie dłużej.
Obrazek