dostawa towarów z Chin

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
mirana
Posty: 4
Rejestracja: 12 wrz 2019, 15:04

dostawa towarów z Chin

Post autor: mirana »

Jestem zainteresowany dostawą towarów z Chin. Kto wie, jaka jest procedura przetwarzania dokumentów celnych na eksport towarów z Chin i ich import do Polski? Jaki rodzaj transportu jest tańszy do transportu towarów?
Awatar użytkownika
slavomir
Posty: 8
Rejestracja: 11 wrz 2019, 21:04

Re: dostawa towarów z Chin

Post autor: slavomir »

Łał To jest dalekie od tego. Prawdopodobnie możesz transportować tylko samolotem
Awatar użytkownika
angelika
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2019, 12:22

Re: dostawa towarów z Chin

Post autor: angelika »

Najprostszym sposobem jest dostawa towarów drogą powietrzną. Jest szybki i niezawodny. Ale lepiej porozmawiać z przewoźnikiem i zależy od rodzaju ładunku. Możesz skontaktować się z Zammler www.zammler.com.pl/services/air-cargo/ . To międzynarodowa firma transportowa. Realizują transport dowolnym środkiem transportu
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: dostawa towarów z Chin

Post autor: urania »

A jakie to dokładnie mają być towary? bo nie wszystko można sobie tak po prostu przewieźć. Z dniem 18 grudnia 2006 r. weszło w życie rozporządzenie, dotyczące zarządzania chemikaliami, nazwane REACH i w zakresie przewożenia, przechowywania substancji niebezpiecznych każdy na terenie UE musi się do niego stosować . Także jeśli to ma być transport chemikaliów to procedury dostawy będą nieco inne, na http://pomoc-chemiczna.pl/a,msxh dowiedzieć się można więcej.
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 236
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: dostawa towarów z Chin

Post autor: judyta »

Jeśli chodzi o firmę transportową, to mogę szczerze polecić https://izntrade.com/ Oferują zarówno transport krajowy, jak i międzynarodowy, są rzetelni i terminowi. My jesteśmy ze współpracy z nimi bardzo zadowoleni :)
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: dostawa towarów z Chin

Post autor: Samanta »

A skoro już o Chinach mowa, to czy ktoś z was miał może styczność z językiem chińskim? I jak wrażenia? Czy jest to Waszym zdaniem bardzo trudny do nauki język? Moja córka bardzo chciałaby się go uczyć. Znalazłam już nawet kurs języka chińskiego dla dzieci https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... dla-dzieci organizowany przez Szkołę Językową ProfiLingua. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
biznesona
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:41

Re: dostawa towarów z Chin

Post autor: biznesona »

Ten kierunek jest coraz bardziej popularny, w Europie sporo firm importuje z Chin przeróżne rzeczy. Stała współpraca może wam się bardzo przydać. Jeżeli będziecie szukać pomocy jeżeli chodzi o transport to zerknijcie sobie na https://pfc24.pl/ Ich specjalizacja to transport-spedycja. Znajdziecie tu transport morski, spedycje morską, która chyba najlepiej sprawdzą się jeżeli chodzi o przewóz towarów z Chin.
Awatar użytkownika
Romekkkk
Posty: 1
Rejestracja: 20 cze 2020, 16:32

Re: dostawa towarów z Chin

Post autor: Romekkkk »

jeśli mówić o jakościowym serwie dzierżawy samochodów, to dla mnie na pierwszym miejscu zawsze oni -
bardzo jakościowo i przyjemna cena doradzam wszystkim!
https://www.bocubo.com/wypozyczalnia-sa ... walesa-gdn
ŁukaszPL

Re: dostawa towarów z Chin

Post autor: ŁukaszPL »

Myślę, że lepiej skonsultować się z kimś bardziej doświadczonym. Na forum możesz otrzymać nieaktualne lub błędne informacje. Sam od długiego czasu korzystam z usług agencji celnej: https://www.agencjacelnakrakow.com.pl/u ... rt-towarow. Pomagają mi w imporcie towarów spoza Unii Europejskiej. Zajmują się także m.in. doradztwem celno-prawnym oraz pomocą związaną z opłacaniem podatku akcyzowego.
Hezeń

Re: dostawa towarów z Chin

Post autor: Hezeń »

Dla firm które zajmują się transportem zagranicznym na dużą skalę i posiadacie szeroką flotę samochodów to w mojej opinii zdecydowanie warto sprawdzić system Flotman, jednocześnie dowiadując się czym dokładnie jest geofencing https://www.flotman.pl/blog/flota-w-pol ... eofencing/ który daje takie możliwości jak optymalne planowanie tras, skuteczna kontrola pojazdów i sprawne zarządzanie flotą, ochrona przed kradzieżą. Dla nas mega ułatwienie codziennej pracy i poprawy niektórych aspektów które pozwalają skutecznie pozbyć się zbędnych wydatków odciążając nasz budżet.
ODPOWIEDZ