Depresja

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Justynianka
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:46

Depresja

Post autor: Justynianka »

Witam wszystkich. Piszę tutaj z dość nietypowa sprawą ... moja kuzynka zaczęła popadać w depresję po rozwodzie - zaczęła sięgać po alkohol i widzę że robi to coraz częściej. Chciałabym mu pomóc. Może tak zachęcić ją aby skorzystała z pomocy odpowiedniego terapeuty? Myślę ,że w ośrodku Medox z Nowego Modlina https://medox.org.pl/ uda mu się uzyskać fachową pomoc. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Depresja

Post autor: Biznesmen78 »

Jeśli przez depresję Twoja kuzynka zaczęła sięgać po alkohol, to warto trochę poczytać o leczeniu alkoholizmu https://uzaleznienia-terapia.pl/blog/le ... koholizmu/. Na pewno nie chcecie, by całkowicie popadła w alkoholizm, bo najprawdopodobniej obecna sytuacja do tego prowadzi.
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 155
Rejestracja: 03 sty 2020, 15:55

Re: Depresja

Post autor: maksik »

A czy ktoś z Was może stosuje tlenoterapię do leczenia depresji? Oterapia ma w ofercie koncentratory tlenu do terapii domowej, które są bezpieczne. Opinie o skuteczność są dobre. Może warto spróbować.
Sławomir

Re: Depresja

Post autor: Sławomir »

Przeciez depresja to poważna choroba, które nie wolno lekceważyć. Jeśli się z nią zmagacie, to powinniście skontaktować się ze specjalistami z Kliniki PsychoMedic.Online i właśnie u nich uzyskać wsparcie w zwalczeniu tej przypadłości. Porady przeprowadzane są przez internet, dzięki czemu możecie o wiele szybciej uzyskać taką pomoc.
łukasz71

Re: Depresja

Post autor: łukasz71 »

Dla wielu osób w trudnych życiowych sytuacjach, alkohol stanowi odskocznię od wszystkiego. Niestety nałóg ten potrafi zniszczyć życie. Warto zapewnić wsparcie osobie chorej, gdyż samemu trudno pokonać nałóg. Moim zdaniem warto rozważyć taką opcję jak zaszycie alkoholowe w Oławie. Esperal nie leczy uzależnienia, ale działa awersyjnie, czyli wywołuje psychiczną blokadę przed spożyciem napojów procentowych w obawie o wielogodzinne silne zatrucie. Tabletka działa nawet rok, a w razie potrzeby można zastosować ją ponownie.
meriską

Re: Depresja

Post autor: meriską »

Jak już troszkę wyszliście na prostą to może warto wziąć pod uwagę https://www.energiazycia.net.pl/ ? Według mnie to świetne miejsce, gdzie odkryjesz samego siebie i to bez problemów. warto odnaleźć energię swojego życia. Trzymam kciuki za waszą przemianę, będzie dobrze.

eurobank kredyt mieszkaniowy
Martuś

Re: Depresja

Post autor: Martuś »

Justynianka pisze: ↑18 kwie 2020, 21:00 Witam wszystkich. Piszę tutaj z dość nietypowa sprawą ... moja kuzynka zaczęła popadać w depresję po rozwodzie - zaczęła sięgać po alkohol i widzę że robi to coraz częściej. Chciałabym mu pomóc. Może tak zachęcić ją aby skorzystała z pomocy odpowiedniego terapeuty? Myślę ,że w ośrodku Medox z Nowego Modlina https://medox.org.pl/ uda mu się uzyskać fachową pomoc. Co myślicie?
Podrzucam artykuł napisany przez świetną panią psycholog na blogu Wetalk z którego dowiesz się jak pomóc osobie dotkniętą depresją, spora porcja przydatnej wiedzy
Aśka43

Re: Depresja

Post autor: Aśka43 »

Wiadomo, to bardziej złożona kwestia. Właśnie dlatego ja wychodzę z założenia, że warto byłoby od razu postawić na jak najlepszą opiekę psychologiczną. Na przykładzie takich miejsc jak https://psychomedic.online/ widać, że dzisiaj jesteście w stanie postawić na znacznie lepsze rozwiązania w zakresie Waszego zdrowia psychicznego.
ODPOWIEDZ