certyfikaty

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
filipina
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2021, 13:25

certyfikaty

Post autor: filipina »

Jeśli myślicie że możecie starać się o jakiś certyfikat ISO, to gorąco do tego zachęcam. Warto sie doskonalić, warto zdobywac certyfikaty. Polecam firmę: https://www.adees.net/ która pomaga w formalnościach. Świetni są.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: certyfikaty

Post autor: Samanta »

A czy ktoś z Was szuka może właśnie firmy, która zajmuje się wystawianiem certyfikatów energetycznych? Jeśli tak, to polecam kontakt z firmą Efektywniej z Wrocławia. Jej pełną ofertę możecie sobie w wolnej chwili przejrzeć na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/oferta/. Jest to firma z doświadczeniem, więc na pewno będziecie zadowoleni ze współpracy ;)
MArcinP

Re: certyfikaty

Post autor: MArcinP »

Jeśli chcecie zwiększyć produktywność firmy i podnieść jej prestiż w oczach klientów to warto postarać się o certyfikację ISO. Warto wtedy zdać się na pomoc fachowców, którzy pomogą wam przejść przez ten proces. Jedną z takich firm służących radą podczas wdrażania w firmie systemów zarządzania ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 jest Biuro Konsultacyjno-Usługowe ADVISORY. Tu ich strona internetowa: https://advisory.szczecin.pl/certyfikacja/ Działają solidnie i kompleksowo, w pełni pomogą wam w przygotowaniu waszej firmy do certyfikacji, u nas ta firma doskonale się sprawdziła.
ODPOWIEDZ