Bus do Anglii - przewoźnik.

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Bus do Anglii - przewoźnik.

Post autor: women89 »

Szukasz najlepszego przewoźnika, który zawiezie Cię do Anglii busem? Wejdź na https://busnow.pl i zapoznaj się z ich ofertami! :) Mają ich sporo. Dodatkowo firma przewozi Cię z wybranego przez Ciebie miejsca do miejsca wyznaczonego również przez Ciebie - nie jest to wygodne? ;)
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 171
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:58

Re: Bus do Anglii - przewoźnik.

Post autor: luiza »

Jeśli interesują cię zabudowy busów zajrzyj na https://www.ddzabudowy.pl/ i zapoznaj się z ofertą firmy. Z tego co wiem wykonują zabudowy busów i samochodów dostawczych na terenie całej Polski. Ceny są bardzo atrakcyjne i sama myślę o adaptacji naszego busa i zrobieniu zabudowy.
Awatar użytkownika
tymeka
Posty: 5
Rejestracja: 02 sie 2019, 15:23

Re: Bus do Anglii - przewoźnik.

Post autor: tymeka »

Bardzo fajna oferta z Twojej strony. Wygląda to solidnie.
Ciężko jest znaleźć słowa, kiedy człowiek ma naprawdę coś do powiedzenia.
Awatar użytkownika
MilennaM
Posty: 69
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:06

Re: Bus do Anglii - przewoźnik.

Post autor: MilennaM »

Transport busem wyjdzie was pewnie taniej niż jakikolwiek inny, ja tak często podróżuje. W zależności od sytuacji również może wam się przydać wynajem busów proponowany przez https://albatrostravel.pl/ Jest to firma z pomorza, ale świadczą usługi transportowe, transport pracowników, obsługę wycieczek, na terenie całej Polski i także w Europie.
Awatar użytkownika
Dygital
Posty: 71
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:33

Re: Bus do Anglii - przewoźnik.

Post autor: Dygital »

Będzie mi potrzebny przewoźnik, ale w drugą stronę. Akurat planujemy z rodzinką powrót z Anglii do Polski i czeka nas jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia. W jednej kwestii nie mogłam się z mężem porozumieć, bo on twierdzi, że najlepiej będzie, przeprowadzić cały transport zimą, a mi się wydaje, że korzystniej poczekać do lata. W rezultacie zaczęłam szukać różnych wskazówek i znalazłam na tej stronie https://www.expressmotors.co.uk/ . Warto je przeczytać, kiedy ktoś jest niezdecydowany.
aguś

Re: Bus do Anglii - przewoźnik.

Post autor: aguś »

Jak masz coś ważnego do przewiezienia do danego punktu zagranicą to powinna Ci się spodobać oferta TwójDostawczak.pl . U ncih możliwy jest wynajem busów poznań , które są w pełni sprawne i bezpieczne. W ich ofercie znajdziesz najróżniejsze modele samochodów dostawczych, a więc możesz wybrać dowolny, który będzie zgody z twoim zapotrzebowaniem.
ODPOWIEDZ