Budżetowy smartfon

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
geostrada
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2020, 23:10

Budżetowy smartfon

Post autor: geostrada »

Szukam jakieś budżetowego, ale w miarę dobrego smartfona, zależy mi żeby fajne zdjęcia robił , dzwonił i wysyłał smsy. Cenowo chciałbym sie zmieścić w 500 pln, byłoby fajnie.
Awatar użytkownika
LauraL
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:28

Re: Budżetowy smartfon

Post autor: LauraL »

Nie jestem pewna, czy w takim budżecie można kupić sprzęt robiący chociażby dobre zdjęcia. Może jednak warto nieco więcej zainwestować np. w coś takiego https://kalkuluj.pl/euslugi/elektronika ... oinke.html i będziesz tutaj mieć możliwość dodatkowo korzystania bez problemów z sieci czy wszelkiego typu aplikacji. Myślę sobie, że warto przemyśleć tą kwestię:).
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Budżetowy smartfon

Post autor: Biznesmen78 »

A może dołóż trochę i kup sobie trochę tańszego, starszego iPhone'a 8 Plus? Na iDream możesz takie obejrzeć: https://idream.pl/iphone/iphone-8-plus.html. Mimo, że to już nieco starsza generacja to nadal się świetnie trzyma i zdecydowanie wystarczy jeszcze na kilka lat. A o jakości iPhone'ów chyba nie trzeba długo opowiadać.
Awatar użytkownika
geostrada
Posty: 3
Rejestracja: 09 cze 2020, 23:10

Re: Budżetowy smartfon

Post autor: geostrada »

mi chodzi bardziej o coś na androidzie nie ios
Awatar użytkownika
agrafka
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2020, 22:19

Re: Budżetowy smartfon

Post autor: agrafka »

Może alcatel? Mają fajne modele w tym budżecie np. 1S 2020, albo 3L 2020 nieco droższy. Są na androidzie.
Gobeł

Re: Budżetowy smartfon

Post autor: Gobeł »

Myślę, że warto zwrócić uwagę na pancerne smartfony manty jak Rocky 3, ale też mają naprawde fajny wybór dodatkowych akcesoriów jak słuchawki bezprzewodowe typu model MTWS006 wyposażone w Inteligentnemu Systemowi Redukcji Szumów Otoczenia (DSO), działają nawet do 16 godzin słuchania i wodoszczelność IPX5. Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ