biuro tłumaczeń niemiecki

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
deborah
Posty: 55
Rejestracja: 21 lip 2020, 11:49

biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: deborah »

Jakie biuro tłumaczeń niemiecki polecacie? Zależy mi na rzetelenie i profesjonalnie wykonanej usłudze.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Samanta »

A skoro już o języku niemieckim mowa, to czy ktoś z Was jest może po kursie niemieckiego? Gdzie sobie zrobiliście taki kurs? Ja ostatnio natknęłam się na ofertę Szkoły Językowej ProfiLingua na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/niemiecki. Jak sądzicie, warto z niej skorzystać? Czy ktoś z Was miał z tą szkołą do czynienia?
Awatar użytkownika
Doris33
Posty: 66
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:24

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Doris33 »

Akurat z niemieckim nie powinno być problemów. Dość popularny język. Ale jeśli zależy Ci nie tylko na dokładnym i rzetelnym tłumaczeniu i do tego ekspresowym - odezwij się do nich https://www.focus-tlumaczenia.pl/ . Mają doświadczenie w tłumaczeniach, zarówno tych tradycyjnych, jak i specjalistycznych czy dokumentów. Jestem pewna, że będą mogli pomóc.
Tłumaczka1

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Tłumaczka1 »

Biuro tłumaczeń Skrivanek. Jeśli jest Ci jeszcze potrzebny dobry tłumacz polsko niemiecki lub inny, warto skontaktować się z tą agencją, na pewno zostanie Ci przydzielona kompetentna osoba (albo zespół – w przypadku większego zlecenia). Biuro obsługuje tłumaczenia pisemne, ustne, konferencje (ma swój własny sprzęt), lokalizację stron www, oprogramowania, materiałów graficznych, oferuje też inne usługi związane z tłumaczeniami.
Tułacz

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Tułacz »

Jeśli zależy nam na współpracy z profesjonalnym biurem tłumaczeń to ja na pewno każdemu mogę polecić biuro https://dogadamycie.pl/ z którym ja już współpracuję naprawdę dość długo. jak dla mnie jest to coś niezwykle ważnego i właśnie dlatego jestem zdania, że wszelkie tłumaczenia musza być profesjonalnie wykonane.
Awatar użytkownika
ToTuToTam
Posty: 146
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:06

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: ToTuToTam »

Przede wszystkim trzeba korzystać z biur, które oferują profesjonalne usługi. Bardzo dobre przekłady wykonują tłumacze z biura https://www.germalex.pl/ .Tu możecie zamówić tłumaczenia ustne i pisemne, a także przysięgłe. Wszystkie przekłady wykonywane są szybko, bezbłędnie i bardzo dokładnie. Na stronie biura znajdziecie przykładowy cennik poszczególnych tłumaczeń.
ikł

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: ikł »

My regularnie korzystamy z usług biura tłumaczeń, które wykonuje dla nas tłumaczenia na niemiecki i z języka niemieckiego, Jest to firma Interlang https://interlang.pl/jezyki.php z Gdyni. Oni mają szeroki zakres usług, tłumacza na wiele języków i robią także tłumaczenia specjalistyczne, z których korzystamy. Zlecenia realizują terminowo i w bardzo dobrych cenach, szczerze ich polecam, warto skorzystać z ich usług.
Głóg

Re: biuro tłumaczeń niemiecki

Post autor: Głóg »

Chyba jeszcze nigdy nie korzystałem z tłumaczeń z tego języka więc ciężko jest mi się do tej kwestii odnieść. Natomiast dowiedziałem się, że można tłumaczyć także dokumenty PDF. Napisano o tym na stronie https://teoriabiznesu.pl/firma/tlumacze ... entow-pdf/ i na pewno fajnie jest zapoznać się z tym artykułem.
ODPOWIEDZ