Audobooki Storepii opinie

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Migotka
Posty: 24
Rejestracja: 11 kwie 2019, 7:22

Audobooki Storepii opinie

Post autor: Migotka »

W nowym roku postanowiłam całkowicie zmienić swoje życie i siebie. Szukam jakichś materiałów, które mi powiedzą, jak stać się szczęśliwszym czy jak uwierzyć w siebie. Na https://storepii.pl/ znalazłam niedrogie e-booki motywacyjne. Powiedzcie mi, czy mają one przydatne porady? Jakie macie opinie na ich temat? Ktoś z was korzystał z nich?
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Audobooki Storepii opinie

Post autor: milka »

Może to dziwnie zabrzmi, ale ja zmieniłam swoje życie właśnie dzięki e-bookom od https://storepii.pl/. Kupiłam tam kilka i muszę przyznać, że są one przydatne. Są tam przedstawione łatwe sposoby na zmianę swojego życia. W mojej opinii warto tam kupić chociaż jeden audiobook na próbę. I myślę, że to zachęci cię do kupienia następnych.
Awatar użytkownika
Kajka32
Posty: 44
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:06

Re: Audobooki Storepii opinie

Post autor: Kajka32 »

Dokładnie tak. Te audiobooki to normalnie magia :D Ja kupiłam na https://storepii.pl/ e-book „Jak uwierzyć w siebie” i jestem zadowolona. Znalazłam tam mnóstwo cennych porad. Wystarczy dosłownie kilka niewielkich zmian, żeby nabrać siebie. Widać, że poradnik powstał pod okiem specjalistów.
Awatar użytkownika
Oriana
Posty: 12
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:26

Re: Audobooki Storepii opinie

Post autor: Oriana »

Myślę, że jest wiele osób jak ty - takich, które chcą coś zmienić w życiu, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. I te audiobooki są świetnym rozwiązaniem. Ja chciałam się rozwijać zawodowo, ale brakowało mi motywacji. Przyjaciółka poleciła mi stronę https://storepii.pl/, gdzie można kupić audiobooka z kursem nt. rozwoju swojego potencjału, wypowiadają się tam znane osoby, m.in. Krystyna Czubówna czy Jerzy Stuhr. I to był strzał w 10. Zawarte tam porady są cenne i motywujące. U mnie dużo zmieniły. Polecam.
Awatar użytkownika
Moria
Posty: 8
Rejestracja: 15 kwie 2019, 14:29

Re: Audobooki Storepii opinie

Post autor: Moria »

Na https://storepii.pl/ można znaleźć nie tylko wykłady na tematy zawodowe, ale też osobowościowe. I ja akurat te szczególnie Ci polecam. Zawsze chciałam być bardziej odważna i właśnie ich e-book na ten temat pokazał mi, jakie błędy popełniam. Zlikwidowałam je i teraz jestem odważniejsza. Wcześniej nie wiedziałam, że takie e-booki istnieją. Teraz korzystam z nich regularnie.
ODPOWIEDZ