Apteka

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
Awatar użytkownika
Michalina
Posty: 65
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:25

Apteka

Post autor: Michalina »

Czy macie swoją ulubioną aptekę? Czy korzystacie z różnych i wybieracie najlepsze oferty? Zastanawiam się nad złożeniem zamówienia w aptece internetowej https://www.apteka-leki.pl/. Widziałam, że mają bardzo duży wybór różnych leków i suplementów diety. Znacie tę aptekę?
Awatar użytkownika
Bombeczka
Posty: 16
Rejestracja: 24 sty 2019, 12:14

Re: Apteka

Post autor: Bombeczka »

Ja raczej staram się unikać aptek :D Czytuję sobie https://sklep-zdrowiebezlekow.pl/ i dzięki tej wiedzy mogę uniknąć ciągłego wydawania pieniędzy na leki :)
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Apteka

Post autor: izka »

Zobaczcie sobie tutaj https://www.apteka-oliwna.pl/sudafed-12-tabletek . Myślę, że Sudafed to jeden z podstawowych leków, który powinien się znaleźć w nasze apteczce, bo katar podczas wypadów z rodziną czy ze znajomymi może nam zepsuć podróż. Oczywiście warto również zaopatrzyć się w leki przeciwbólowe.
Awatar użytkownika
Estor
Posty: 92
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:31

Re: Apteka

Post autor: Estor »

Jeszcze nie mam ulubionej, ale mam przeczucie, że wkrótce zostanie nią apteka Ziko https://www.ziko.pl/kluczbork-apteki-dr ... gonia-14d/ . Coraz głośniej o niej wszędzie i nawet moi znajomi zachwycają się zarówno miłym personelem w stacjonarnej placówce, jak i zakupami w jej sklepie internetowym. Przeglądając stronę, faktycznie widzę dużo wartościowych produktów i nawet porad dotyczących zdrowia. W dodatku też można skorzystać z rabatów i promocji.
Awatar użytkownika
Radzka89
Posty: 16
Rejestracja: 13 sty 2020, 16:27

Re: Apteka

Post autor: Radzka89 »

apteka internetowa, która niedawno odkryłam, a ma dość ciekawy asortyment (głównie niemiecki) to: https://www.apo-discounter.pl/
ODPOWIEDZ