apteka dla seniora

Tematy dowolne, niekategoryzowane.
memiśka

apteka dla seniora

Post autor: memiśka »

Które apteki mają jakieś obniżki dla seniorów? Wiem, ze teraz zdarzają się różne promocje szczegolnie w godzinach dla seniorów. Może się wam tam obiło o uszy?
rittą54

Re: apteka dla seniora

Post autor: rittą54 »

Z tego mi mówiła mama to w DOZ mają akcję dla seniorów, jeśli kupią leki do 12:00 to jest na nie rabat 20%. Każdy teraz szuka oszczędności i to na pewno dobre info dla wielu osób
Awatar użytkownika
voytee
Posty: 32
Rejestracja: 04 sie 2020, 13:09

Re: apteka dla seniora

Post autor: voytee »

Każda, codziennie od 10 do 12.
Iśka

Re: apteka dla seniora

Post autor: Iśka »

No ale w DOZie dodatkowo seniorzy mają tę zniżkę. moja babcia ostatnio zapłaciła sporo mniej dzięki temu :)
Marcyś

Re: apteka dla seniora

Post autor: Marcyś »

Ale z tego co kojarzę ta zniżka dla seniora w dozie obowiązuje od 8 do 12, nie tylko w typowych "godzinach dla seniora", tak?
Bożena

Re: apteka dla seniora

Post autor: Bożena »

Tak, fajnie, że rozszerzyli te godziny z możliwością kupienia leków taniej, bo wiadomo, że nie zawsze trafi się konkretnie w ten wyznaczony przedział. Chociaż moja babcia stara się robić zakupy tylko w wyznaczonych dla seniorów godzinach. A 20% tej zniżki w dozie, przy ilości leków, jaką ona kupuje to bardzo dużo. Opłaca się.
firę

Re: apteka dla seniora

Post autor: firę »

Moi rodzice to już seniorzy i oni są zachwycenia godzinami dla seniora i ofertą dla nich. Oboje są w grupie ryzyka, dlatego starają się jak najbardziej ograniczyć wychodzenie z domu i narażanie na kontakt z innymi ludźmi. Do swojej ulubionej apteki, czyli Apteki Codziennej w Kielcach chodzą tylko jak nie ma tłumów https://www.aptekacodzienna.pl/apteki-nasze.php. To jest dobrze zaopatrzona placówka, ceny i promocje mają super, naprawdę polecam.
Władka

Re: apteka dla seniora

Post autor: Władka »

Bożena pisze: ↑06 gru 2020, 21:55 Tak, fajnie, że rozszerzyli te godziny z możliwością kupienia leków taniej, bo wiadomo, że nie zawsze trafi się konkretnie w ten wyznaczony przedział. Chociaż moja babcia stara się robić zakupy tylko w wyznaczonych dla seniorów godzinach. A 20% tej zniżki w dozie, przy ilości leków, jaką ona kupuje to bardzo dużo. Opłaca się.
Przychodzę z informacją, że nadal w dozie ta promocja dla seniorów obowiązuje, moja babcia w zeszłym tygodniu zaoszczędziła na swoim paragonie 20% :)
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: apteka dla seniora

Post autor: Biznesmen78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat leków na recepte dla seniorów. Chętnie dowiem się jak załatwić recepte online oraz jakie zniżki należą się dla seniora po 80 roku życia. https://zycieseniora.com Co o tym sądzicie? Chętnie dowiem się więcej proszę o opinie.
Pućka

Re: apteka dla seniora

Post autor: Pućka »

Władka pisze: ↑28 lut 2021, 23:43 Przychodzę z informacją, że nadal w dozie ta promocja dla seniorów obowiązuje, moja babcia w zeszłym tygodniu zaoszczędziła na swoim paragonie 20% :)
Słuchajcie, a to nie jest tak, że jak senior już raz skorzystał z tej promocji w dozie, to drugi raz nie może? Czy to jest promocja nieograniczona ilościowo?
Władka

Re: apteka dla seniora

Post autor: Władka »

Pućka pisze: ↑13 maja 2021, 20:58
Władka pisze: ↑28 lut 2021, 23:43 Przychodzę z informacją, że nadal w dozie ta promocja dla seniorów obowiązuje, moja babcia w zeszłym tygodniu zaoszczędziła na swoim paragonie 20% :)
Słuchajcie, a to nie jest tak, że jak senior już raz skorzystał z tej promocji w dozie, to drugi raz nie może? Czy to jest promocja nieograniczona ilościowo?
nie ma żadnych ograniczeń ilościowych, można wielokrotnie z tej promocji korzystać, moja mama regularnie w DOZ kupuje leki i cieszy się z rabatów, pilnuje specjalnie godzin
kałużka

Re: apteka dla seniora

Post autor: kałużka »

Władka pisze: ↑16 maja 2021, 11:02
Pućka pisze: ↑13 maja 2021, 20:58
Władka pisze: ↑28 lut 2021, 23:43 Przychodzę z informacją, że nadal w dozie ta promocja dla seniorów obowiązuje, moja babcia w zeszłym tygodniu zaoszczędziła na swoim paragonie 20% :)
Słuchajcie, a to nie jest tak, że jak senior już raz skorzystał z tej promocji w dozie, to drugi raz nie może? Czy to jest promocja nieograniczona ilościowo?
nie ma żadnych ograniczeń ilościowych, można wielokrotnie z tej promocji korzystać, moja mama regularnie w DOZ kupuje leki i cieszy się z rabatów, pilnuje specjalnie godzin
A jeśli chodzi dokładnie o wiek seniora, od kiedy ta promocja obowiązuje?
Kaśka

Re: apteka dla seniora

Post autor: Kaśka »

kałużka pisze: ↑26 maja 2021, 19:02
Władka pisze: ↑16 maja 2021, 11:02
Pućka pisze: ↑13 maja 2021, 20:58
Słuchajcie, a to nie jest tak, że jak senior już raz skorzystał z tej promocji w dozie, to drugi raz nie może? Czy to jest promocja nieograniczona ilościowo?
nie ma żadnych ograniczeń ilościowych, można wielokrotnie z tej promocji korzystać, moja mama regularnie w DOZ kupuje leki i cieszy się z rabatów, pilnuje specjalnie godzin
A jeśli chodzi dokładnie o wiek seniora, od kiedy ta promocja obowiązuje?
To akcja dla osób 60+
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: apteka dla seniora

Post autor: Biznesmen78 »

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestować w leki dla seniorow ? I czy są jakies dofinansowania? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://zycieseniora.com ? Chetnie dowiem się więcej, zalezy mi na czasie, poniewaz babcia potrzebuje lekow na cisnienie. Pozdrawiam serdecznie.
kłamssa

Re: apteka dla seniora

Post autor: kłamssa »

czy ta promocja w DOZ jest także w weekendy?? Nie wiecie jak to wygląda? _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ambroży

Re: apteka dla seniora

Post autor: Ambroży »

Dla każdego seniora polecam używać platform wyszukujących leki przez internet takich jak ktomalek. Dla wygody podam link https://ktomalek.pl/pozostale-leki-prze ... e/k-1843/1 . Tam można sobie poszukać konkretnego leku bez obowiązku wychodzenia z domu.
Aguś

Re: apteka dla seniora

Post autor: Aguś »

Jeśli chodzi o leki dla seniorów i zniżki. wiele aptek ma takie oferty. Jednak warto wiedzieć, że można również leki odliczyć od podatku. Oczywiście nie wszystkie, ale jednak. Nazywa się to ulgą na leki i jest to część ulgi rehabilitacyjnej. Szczegóły można znaleźć w artykule https://zycieseniora.com/ekspert-radzi/ ... od-podatku
wiwi

Re: apteka dla seniora

Post autor: wiwi »

DOZ ma w ogóle bardzo fajne ceny, duży asortyment produktów, ja u nich często kupuję bo nawet mimo inflacji jest przystępnie cenowo, a do tego mam do nich blisko
ODPOWIEDZ