Zwiedzanie Polski

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Zwiedzanie Polski

Post autor: Hottka »

Podpowiedzcie mi co warto zobaczyć w Polsce gdzi przyjedzie się z zagranicy na zwiedzanie ?Bo znajomi proszą mnie o pomoc. Znalazłam dla nich tutaj https://www.auschwitz-tours.com/ organizowanie kilku fajnych wycieczek, może jednak podrzucicie mi inne fajne miejsca do zwiedzania?
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Zwiedzanie Polski

Post autor: AdamCz »

Jeśli będziecie potrzebowali przewodnika po naszym pięknym mieście i starej stolicy, czyli ... Kraków przewodnik to zdecydowanie polecam sprawdzić, ponieważ z taka pomocą oraz świetnym podejściem do uczestników można poznać historię i na pewno nie przegapicie żadnego ciekawego zabytku, a przede wszystkim doskonale dowiecie się Co zwiedzić w Krakowie :)
Awatar użytkownika
izka
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:52

Re: Zwiedzanie Polski

Post autor: izka »

Prawda jest taka, że aby zwiedzić Polskę i poznać doskonale wybitnych Polaków należy również udać się za granicę, ponieważ wielu z nich tam mieszkało i tworzyło. Tutaj https://polonika.pl/abc-dziedzictwa/ind ... -gierymski możecie się dowiedzieć kim był Maksymilian Gierymski. Ten współtwórca polskiego realistycznego malarstwa pejzażowego XIX w mieszkał w Monachium. Warto poznać jego życiorys oraz poznać jego twórczość.
kębram

Re: Zwiedzanie Polski

Post autor: kębram »

Jeżeli planujecie zwiedzać Wrocław to polecam wam zajrzeć na stronę http://przewodnikgawa.pl/ Możecie tam wynająć świetnego przewodnika, który pokaże wam miasto. Warto zdecydować się na to rozwiązanie.
ODPOWIEDZ