tkaniny

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Dorianus89

tkaniny

Post autor: Dorianus89 »

Witam, nie wiesz skąd kupić tkaniny? Według mnie warto zwrócić uwagę na producenta https://yaro-tex.pl/pl/ Ten producent produkuje najlepsze materiały i doskonałej jakości tkaniny oraz dzianiny. Znajdziesz u nich również rozmaite gatunki dzianin w różnych wzorach, kolorach i gramaturze. Znacie innego producenta takich produktów?

sylwester w fabryce kraków
Sławomir

Re: tkaniny

Post autor: Sławomir »

Od wielu lat prowadzę własny zakład krawiecki i w moim przypadku staram się korzystać wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Wszelkie watolina poliestrowa oraz inne tkaniny i materiały tapicerskie zamawiam w hurtowni Punkt Tapicerski. Co sądzicie o ofercie?
miś88

Re: tkaniny

Post autor: miś88 »

Dorianus89 pisze: ↑20 wrz 2021, 14:10 Witam, nie wiesz skąd kupić tkaniny? Według mnie warto zwrócić uwagę na producenta ... Ten producent produkuje najlepsze materiały i doskonałej jakości tkaniny oraz dzianiny. Znajdziesz u nich również rozmaite gatunki dzianin w różnych wzorach, kolorach i gramaturze. Znacie innego producenta takich produktów?
Gdzie kupujecie tkaniny?

___
tunning wrocław
ódon

Re: tkaniny

Post autor: ódon »

Tkaniny powlekane skay https://tempskay-skamat.pl/oferta okazały się reprezentować jakość, za która rozglądałem się odkąd pamiętam. TEMPSKAY to producent materiałów skóropodobnych o niezmiernie wysokiej i solidnej jakości. Myślę, że i Was mogłoby to faktycznie zainteresować. Szeroki wybór to zdecydowanie ich największy atut na którym powinniśmy się skupić. W dodatku jest to polski producent co w przypadku takich produktow jest to nie lada rzadkością. Zdecydowanie polecam!
mychaa

Re: tkaniny

Post autor: mychaa »

To ja powiem wam, że jak teraz szukałam też dla siebie różnorodne artykuły krawieckie, to znalazłam firmę https://polimex.net/pl/sklep/20-galanteria-metalowa - i tam rzeczywiście warto byłoby się rozglądnąć ponieważ mają oni obszerny wybór w różnorodnych materiałach, jak i również akcesoriach.
weis

Re: tkaniny

Post autor: weis »

Tak naprawdę sama nie zajmowałam się nigdy specjalnie takimi rzeczami, ale jak już mam coś podpowiedziec, to sieć. Tu sporo produktów tego rodzaju znajdziecie. Sznurek bawełniany 5mm macie tu jako przykład. Dla mnie to oczywiste, że nie każdy będzie go potrzebował, ale to jakieś wsparcie jest.
ODPOWIEDZ