tkaniny

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Dorianus89

tkaniny

Post autor: Dorianus89 »

Witam, nie wiesz skąd kupić tkaniny? Według mnie warto zwrócić uwagę na producenta https://yaro-tex.pl/pl/ Ten producent produkuje najlepsze materiały i doskonałej jakości tkaniny oraz dzianiny. Znajdziesz u nich również rozmaite gatunki dzianin w różnych wzorach, kolorach i gramaturze. Znacie innego producenta takich produktów?
Sławomir

Re: tkaniny

Post autor: Sławomir »

Od wielu lat prowadzę własny zakład krawiecki i w moim przypadku staram się korzystać wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Wszelkie watolina poliestrowa oraz inne tkaniny i materiały tapicerskie zamawiam w hurtowni Punkt Tapicerski. Co sądzicie o ofercie?
miś88

Re: tkaniny

Post autor: miś88 »

Dorianus89 pisze: ↑20 wrz 2021, 14:10 Witam, nie wiesz skąd kupić tkaniny? Według mnie warto zwrócić uwagę na producenta ... Ten producent produkuje najlepsze materiały i doskonałej jakości tkaniny oraz dzianiny. Znajdziesz u nich również rozmaite gatunki dzianin w różnych wzorach, kolorach i gramaturze. Znacie innego producenta takich produktów?
Gdzie kupujecie tkaniny?

___
tunning wrocław
ódon

Re: tkaniny

Post autor: ódon »

Tkaniny powlekane skay https://tempskay-skamat.pl/oferta okazały się reprezentować jakość, za która rozglądałem się odkąd pamiętam. TEMPSKAY to producent materiałów skóropodobnych o niezmiernie wysokiej i solidnej jakości. Myślę, że i Was mogłoby to faktycznie zainteresować. Szeroki wybór to zdecydowanie ich największy atut na którym powinniśmy się skupić. W dodatku jest to polski producent co w przypadku takich produktow jest to nie lada rzadkością. Zdecydowanie polecam!
ODPOWIEDZ