sztuka nowoczesna

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Januś26

sztuka nowoczesna

Post autor: Januś26 »

Cześć, interesujecie sie sztuką? Warto wspomnieć o takim zjawisku jak art branding. W przypadku art brandingu mówimy o marketingu, który do celów biznesowych wykorzystuje sztukę. Art Branding to połączenie marketingu i sztuki, więc warto na ten temat poczytać. Słyszeliście w ogóle o takim zagadnieniu?
dań

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: dań »

To bardzo ciekawe zagadnienie. Do tej pory po prostu zajmowaliśmy się sztuką, a konkretniej jej wystawianiem, bo mamy swoją galerię. jak dokładnie wygląda art-branding? Czy to wiąże się z transportem sztuki w różne miejsca? Bo jeżeli tak, to mogę ci polecić firmę, która przewozi dostępne u nas instalacje, rzeźby, itp. Są to fachowcy z Art Transporter https://www.art-transporter.com.pl/ofer ... iel-sztuki z Warszawy. Oni odpowiednio pakują, zabezpieczają i transportują sztukę, mają w tym doświadczenie.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: women89 »

Co powiesz na to, aby internetowa galeria sztuki pojawiła się w Twoim domu? Dla wielu osób, które tęsknią za kulturą w pełnym wymiarze, jest to ciekawy i przyjemny substytut, który pozwoli na chociaż namiastkę tego za czymś tęsknią i do czego chcą wracać. Sprawdź jakie wrażenie na Tobie zrobi wirtualny spacer po galerii.
ofenkić

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: ofenkić »

Otóż właśnie to. Sama zastanawiam się nad tym czy można gdzieś znaleźć jakieś informacje odnośnie galeria sztuki warszawa ? bo jednak teraz bardzo ciężko jest dostać się do takiej galerii także zastanawiam się jak już to gdzie warto się udać i co tam takiego zobaczyć można. Bo jednak dzieł sztuki jest bardzo wiele i nie każdy szuka tego samego.
Ula99

Re: sztuka nowoczesna

Post autor: Ula99 »

W Warszawie na pewno warto odwiedzić Gallery of Young Polish Art. To miejsce ma naprawdę super klimat. Można zobaczyć wiele wspaniałych dzieł młodych polskich artystów. Przez długi czas podchodziłam do sztuki trochę obojętnie, cały czas byłam zajęta czym innym. Teraz trochę tego żałuje, bo ominęło mnie wiele naprawdę interesujących wydarzeń, takich jak wystawy. Teraz zaczęłam nie tylko podziwiać, ale i kupować sztukę do swojego domu. W galerii możecie kupić wiele prac :) Gdy nie macie opcji jej odwiedzić, to powinniście przynajmniej zobaczyć jakie dzieła u siebie prezentują https://www.instagram.com/goypa.pl/ ;)
ODPOWIEDZ