skuteczna reklama

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
gość

skuteczna reklama

Post autor: gość »

Zastanawiam sie jakie gadżety reklamowe będą dla firmy najlepsze. Widziałam już tutaj http://www.extrema.com.pl/4,gadzety-reklamowe.html fajne rzeczy. W zasadzie wszystkie gadżety u nich można nabyć, oczywiście spersonalizowane. Takie gadżety to w każdej firmie są niezbędne, jako reklama firmy ale też po prostu jako prezenty dla klientów, co jest ważne. Bo kto nie lubi dostawać gadzętów? No i to oczywiście reklama sama w sobie. Dlatego też ważne jest porządne logo i jakaś wpadająco w ucho nazwa firmy.
aśka987

Re: skuteczna reklama

Post autor: aśka987 »

Istnieje wiele, naprawdę dobrych sposobów na to, aby dotrzeć do swoich potencjalnych klientów. Sam, proponowałbym w pierwszej kolejności skupić się na reklamie w sieci, w szczególności na portalach społecznościowych. Ciekawym rozwiązaniem może się również okazać marketing szeptany.
___
Wirtualne biuro Warszawa
Awatar użytkownika
adamczyk
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2020, 16:27

Re: skuteczna reklama

Post autor: adamczyk »

Obecnie to tylko i wyłącznie marketing internetowy, go przecież i tak przeciętny klient wyszukuje firmy przez przeglądarki sieciowe i to tam trzeba dobrze się prezentować. Agencja https://mwp.org.pl/ pomaga mi w tym poprzez odpowiednio dobrane techniki pod moje oczekiwania. Dzięki temu szybko zwiększa się zainteresowanie moja ofertą.
pawełek

Re: skuteczna reklama

Post autor: pawełek »

Szczerze pisząc, to wydaje mi się, że bardzo dobrą opcją na rozwój firmy, jest automatyzacja procesów marketingowych. Jeśli szukalibyście odpowiednich rozwiązań dla swojej firmy, to warto sprawdzić ten link: https://push-ad.com/ . Firma Push-Ad, posiada ciekawą ofertę, dotyczącą tego typu procesów. Dedykowane narzędzia świetnie się sprawdzą, jeśli chcecie wysyłać do swoich klientów na przykład dodatkowe informacje, czy docierać do odpowiedniej grupy docelowej.
Sławomir

Re: skuteczna reklama

Post autor: Sławomir »

Według Waszej opinii, jaka forma reklam jest najskuteczniejsza i dlaczego? Polecam Wam usługi ze strony pixidixi.agency , ponieważ uważam, że jest to najlepsza agencja SEO, z której sam korzystam. W ofercie ich usług znajdziecie: projektowanie stron, analizę stron, analizę stron konkurencji i wiele więcej.
Dażka

Re: skuteczna reklama

Post autor: Dażka »

Moim zdaniem o skuteczności reklamy przede wszystkim decyduje to, na jakie działania będziemy stawiać. Do często wykorzystywanych zalicza się pozycjonowanie, wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania danej firmy to jest to. Polecam lekturę https://kutno.net.pl/lifestyle/co-zyska ... QrfLLG7BIZ , można się sporo dowiedzieć.
daż

Re: skuteczna reklama

Post autor: daż »

Jeśli chodzi o reklamę to są różne skuteczne działania na które warto stawiać. Kwestia dostosowania do konkretnych potrzeb. Ostatnio też czytałam o remarketingu http://www.webspace.pl/jak-dziala-remarketing/ , o tym jak działa i na czym polega. Dobrze wiedzieć, że coś takiego jest.
matyś0303

Re: skuteczna reklama

Post autor: matyś0303 »

W temacie biznesu, to czy wiecie że teraz popularne jest reklamowanie swoich firm w internecie na social mediach? Tutaj https://inwestycjawkadry.info.pl/jak-wy ... -na-marce/ macie na ten temat ciekawy artykuł. Ja niedługo też przechodzę z reklamą właśnie na tą platformę.
Aśka43

Re: skuteczna reklama

Post autor: Aśka43 »

Pytanie tylko, w jakiej działacie branży? Nie ma co ukrywać, że dzisiaj bardzo ciekawym wyborem będzie postawienie na jak najlepszy przekaz, który jednak będzie dopasowany do potrzeb Waszego biznesu. Na stronie https://www.cstore.pl/blog/saas-co-to-jest/ macie fajnie wytłumaczone działanie na zasadzie dropów, więc pomyślcie o tym już teraz.
yhęcia

Re: skuteczna reklama

Post autor: yhęcia »

Bardzo dobre jeśli chodzi o reklamę jest rozpoczęcie współpracy z agencją marketingową. U nas doskonale się układa taka wspołpraca z https://virtualpeople.pl/ Świetni specjaliści a jednocześnie super ludzie, naprawdę każdy kontakt z nimi to ogromna dawka wiedzy !
Adrian111

Re: skuteczna reklama

Post autor: Adrian111 »

Oczekuje się, że do 2020 r. przeciętna firma wydała około 45% swojego budżetu marketingowego na treści cyfrowe. Dlatego w parze z rozwojem reklamy w Internecie, powinno iść zrozumienie mechanizmów, które za nią stoją. Z artykułu dowiesz się:

Czym jest reklama w Internecie?
Kiedy pojawiły się reklamy internetowe?
Jak rozwijała się reklama internetowa przez ostatnie lata?
Jakie mamy formy reklamy internetowej?
Ile kosztuje reklama w Internecie?
Co wziąć pod uwagę, planując budżet na reklamy internetowe.
Która reklama firmy w Internecie będzie najskuteczniejsza?
Czym jest reklama w Internecie?
Na początku swojego istnienia w latach 70. Internet nie był pomyślany jako medium reklamy. Został stworzony jako proste narzędzie do wymiany poczty elektronicznej i informacji cyfrowych. Wyobrażasz sobie ten zaprzepaszczony potencjał? Internet nie rozwinąłby się tak szybko i sprawnie, gdyby firmy nie zwęszyły w nim źródła dochodów. Oznacza to, że ogromny wpływ, jaki miałoby to proste narzędzie, był nadal nieznany.

Ten ogromny potencjał otworzył oczy wielu osobom i wkrótce pionierzy marketingu zaczęli dostrzegać wielki biznes, jaki miałaby reklama w Internecie. Coraz więcej użytkowników zaczęło się przenosić do świata online, próbując wyszukać odpowiednie informacje o swoich zainteresowaniach. Dla wielu menedżerów ds. reklamy był to punkt zwrotny w historii reklamy w Internecie.

Oto krótka historia reklamy w Internecie.


Skyoffice Biuro Wirtualne Warszawa
https://skyoffice.pl
Dawid1970

Re: skuteczna reklama

Post autor: Dawid1970 »

Ja kiedyś rozdawałem gadżety reklamowe, ale nie zauważyłem, by w jakiś sposób zwiększyły obroty mojej firmy. Uważam, że znacznie lepiej jest zainwestować w ulotki, plakaty, broszury czy katalogi. Sam reklamuję swój biznes za pomocą tego typu artykułów reklamowych i jestem bardzo zadowolony z ich skuteczności. Wszystkie produkty zamawiam z drukarni Anex we Wrocławiu. Dysponują szerokim katalogiem produktów, atrakcyjnymi warunkami współpracy oraz krótkimi terminami realizacji zleceń.
Inga60

Re: skuteczna reklama

Post autor: Inga60 »

Konkurencja na rynku nie zostawia miejsca na błędy, dlatego warto zaufać doświadczonej agencji marketingowej. Nasza firma skorzystała z usług https://virtualpeople.pl/ i to było trafione rozwiązanie! Z czystym sumieniem możemy ich polecić!
Sara212

Re: skuteczna reklama

Post autor: Sara212 »

Zobaczcie sobie na stronę https://myndi.pl/2024/02/19/marketing-o ... rezultaty/ to blog gdzie można zaleźć wiele ciekawych i pomocnych artykułów na tematy związane z marketingiem. Czytałam niedawno wpis o prostych strategiach na skuteczną reklamę. Bardzo fajny artykuł. Poczytajcie jeśli macie chwilkę. Polecam.
Grażik99

Re: skuteczna reklama

Post autor: Grażik99 »

Reklama przy prowadzeniu swojego biznesu jest bardzo ważna. Sama prowadzę swoją firmę i jestem bardzo ciekawa wszystkich tematów poruszanych na forach jeżeli chodzi o reklamy. Ostatnio przeczytałam fajne wpisy na stronie marketing-buzz.pl które bardzo przydały mi się w pracy. Polecam
ODPOWIEDZ