Rozwijanie się

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Rozwijanie się

Post autor: Hottka »

Najlpeszym sposobem na rozwój są szkolenia , które pomogą CI udoskonalić samego siebie. Jeżeli nie masz pomysłu na to na jakie szkolenie się udać to tutaj https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , na pewno znajdziesz coś dla siebie. Ciągły rozwój pozwoli Ci więcej osiągnać a najlepsze co możesz zrobić to inwestować w siebie.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 316
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Rozwijanie się

Post autor: tormund94 »

Według mnie, idealnym sposobem na rozwijanie się, są przede wszystkich szkolenia coachingowe. Tutaj: https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ znalazłam osobę, która specjalizuje się w tematyce radzenia sobie z mówieniem o swoich pragnieniach i potrzebach. Uważam, ze każdej kobiecie przydałoby sie takie spotkanie, ponieważ założe się, że nieraz nie powiedziałyście czegoś partnerowi, żeby go nie urazić.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Rozwijanie się

Post autor: Samanta »

Dbając o własny rozwój warto też pomyśleć o znajomości języków obcych, zwłaszcza angielskiego. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie zapoznać się z ofertą profesjonalnych kursów językowych organizowanych przez działającą już od wielu lat na rynku Szkołę ProfiLingua. Jestem przekonana, że to się Wam w życiu przyda ;)
miśka78

Re: Rozwijanie się

Post autor: miśka78 »

Bez względu na to ile lat mamy i czym się zajmujemy, powinniśmy trenować naszą uważność. Przydaje się to zarówno w pracy, jak i życiu codziennym. Mamy na pełnym etacie coś na pewno o tym wiedzą. Tu przeczytacie więcej https://uwaznoscnacodzien.pl/. Tym bardziej teraz, kiedy żyjemy w tak dużym stresie, taka umiejętność się przyda.
Sarają

Re: Rozwijanie się

Post autor: Sarają »

Uczniowie dzisiaj mogą wiele czytać w sieci i szkoła celestynów na swojej stronie ma wiele informacji dla uczniów i rodziców.
oluśka

Re: Rozwijanie się

Post autor: oluśka »

To się zgadza, że dzięki internetowi i statystykom jakie można znaleźć w sieci np. o deficytowych zawodach w XXI wieku http://strefapracownicza.pl/kariera-zaw ... xxi-wieku/ obecnej młodzieży łatwiej wybrać ścieżkę swej kariery zawodowej. Dzięki takim informacją łatwiej podejmować decyzje jak i w późniejszym etapie swego życia znaleźć pracę dającą satysfakcję.
Awatar użytkownika
klaro
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:06

Re: Rozwijanie się

Post autor: klaro »

Jak to mówią na naukę nigdy nie jest za późno. Dlatego chciałbym nauczyć się języka angielskiego. Nawet zacząłem już szukać szkoły językowej, ale koleżanka podesłała mi ten link z lekcją angielskiego https://youtu.be/ujzXwSeWEd8 żebym sobie obejrzał. Oczywiście to zrobiłem, spodobał mi się sposób prowadzenia tej lekcji. Przede wszystkim to, że lektor tak prosto wszystko tłumaczy, nie tak jak to w książkach jest opisane. Ten kurs to coś dla mnie :)
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 262
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Rozwijanie się

Post autor: judyta »

Świetny temat! Również jestem za tym, aby nieustannie się rozwijać, poszerzeać swoją wiedzę i korzystać z różnego rodzaju szkoleń, dzięki którym można awansować. Mój mąż calkiem niedawno ukończył kurs udt śląskie i od razu awansował w swojej firmie na lepsze stanowisko. Trzeba tylko chcieć tej zmiany :)
zośka

Re: Rozwijanie się

Post autor: zośka »

Jeśli zastanawiacie się nad zrobieniem kursu cięcia tlenowego to polecam ośrodek szkoleniowy ze Stalowej Woli https://radiis.pl/kurs-ciecia-tlenowego-w-stalowej-woli idealnie potrafią przygotować, każdemu poświęcają dużo czasu. Mój brat był bardzo zadowolony z ich usług
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Rozwijanie się

Post autor: Biznesmen78 »

Rozwijanie się jest bardzo ważną sprawą dla każdego pracownika, jeżeli chcesz zostać doceniany w firmie, dlatego też z mojej strony mogę wam podrzucić firmę https://uxupgrade.pl/szkolenia , która zajmuję się prowadzeniem szkoleń z zakresu metod UX, myślę że możecie to być coś wartościowego
Troś

Re: Rozwijanie się

Post autor: Troś »

No to jeżeli jeszcze nie udało Wam się trafić na żadne ciekawe oferty szkoleń zawodowych to może warto w takim razie zastanowić się nad skorzystaniem z pomocy http://www.elpax.pl/osrodek-szkoleniowy/ u których będziecie mogli liczyć również na świetne wsparcie instruktorów, ogromną wiedzę w danym temacie i przygotowanie kursów tak aby zdobywać konkretną oraz przydatną wiedzę oraz umiejętności. Ja na pewno jeszcze nie raz skorzystam, bo naprawdę lubię się rozwijać zawodowo :)
ODPOWIEDZ