rozkręcanie biznesu

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
gość

rozkręcanie biznesu

Post autor: gość »

Wszystko jest dobre, co prowadzi do rozpowszechnienia nazwy firmy, jej działalności i marki. Może to być nawet roll-up np. rozwinięty na jakimś szkoleniu czy ścianka reklamowa. Sprawdź tutaj: https://retio.pl/. Teraz w modzie są też tablety poustawiane przy często odwiedzanych miejscach (np. przy kasie w sklepach) reklamujące firmę.
Awatar użytkownika
adamczyk
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2020, 16:27

Re: rozkręcanie biznesu

Post autor: adamczyk »

Mi rozkręcić skrzydła pomogła odpowiednia reklama, a dokładnie to agencja http://divero.com.pl/ . Działają w branży od lat, więc wiedzieli jak dotrzeć z przekazem do odpowiedniej grupy odbiorców. Tu całość realizowali odpowiednio dopasowanym marketingiem internetowym.
sobiesława

Re: rozkręcanie biznesu

Post autor: sobiesława »

Różne artykuły biurowe - takie jak identyfikatory plastikowe: https://biurwa.pl/identyfikatory-i-holdery - można znaleźć w ofercie sklepu online Biurwa. Tam też znajdziesz inne akcesoria biurowe i szkolne. Wszystko to zamówisz wygodnie bez wychodzenia z domu. Uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie.
ODPOWIEDZ