reklama

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
gość

reklama

Post autor: gość »

Jaki najlepiej obrać ton dla reklamy sklepu z artykułami elektrycznymi? W logo mamy żaróweczkę i tak pomyślałem żeby ją nieco spersonifikować i zrobić "maskotką" strony. Chciałem wykorzystać ją też w mailingach i nadać im lekki i przyjazny ton, może nawet nieco żartobliwy. W mailingach zamierzam przedstawiać promocje, podsuwać żniżki dla stałych klientów oraz bonusy dla nowych. Czy takie podejście ma sens? Czy może z tą żartóweczką to przesada?
Awatar użytkownika
tosiówka
Posty: 51
Rejestracja: 30 cze 2019, 8:49

Re: reklama

Post autor: tosiówka »

Reklama to nie moja bajka, także zlecam całość agencji http://primaverapr.pl/ która doskonale się w tym odnajduje i mam dzięki temu zapewnioną najwyższą jakość realizacji wyznaczonych celów. Ich specjalizacja to marketing internetowy, którym nie tylko docierają z przekazem do finalnych odbiorców ale i pomagają budowaniu profesjonalnego wizerunku.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 181
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: reklama

Post autor: urania »

Wydaje mi się, że ten pomysł jest ciekawy ale szczerze? polecam Ci skontaktować się z fachowcami i im powierzyć działania reklamowe. Ja się długo wzbraniałam, pandemia jednak zweryfikowała rynek, klienci nie pojawiali się mimo dobrej oferty. Konkurencja przecież nie śpi. Dlatego skontaktowałam się z Marketing Relacji spółka z o. o - to agencja specjalizująca się w działaniach marketingowych w branży OZE w której prowadzę firmę. Pomogli bardzo szybko, nie tylko mamy nowych klientów ale wiemy też dokładnie co robiliśmy źle i jakich zmian potrzebowaliśmy. Oni umawiają dla nas spotkania handlowe, prowadzą marketing w sieci.
ODPOWIEDZ