Reklama dla firmy

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
gość

Reklama dla firmy

Post autor: gość »

Drodzy marketingowcy, podpowiedzcie, z jakiej reklamy lokalnie korzystacie? Coś oferujecie klientom? Jakieś gadżety reklamowe? Czy tylko reklama online? Nie pytam tu o globalne i zdalne zasięgi, ale o mniejsze miejscowości i usługi takie twarzą w twarz? Wizytówki i ulotki to już chyba passe. Ale jakieś prezenciki? Ludzie to lubią coś dostać za darmo, raczej będą używać, co nie?
Awatar użytkownika
tosiówka
Posty: 51
Rejestracja: 30 cze 2019, 8:49

Re: Reklama dla firmy

Post autor: tosiówka »

Lokalnie też można działać reklamą sieciową i to daje nawet lepszy efekt. Agencja http://capability.pl/ buduje znacznie lepszy wizerunek marki, oraz ułatwia powstania zaufania klientów względem oferty. To znacząco ułatwia nawiązywanie nowych relacji biznesowych, które kończą się pozytywnym nawiązaniem umowy. A np szeptanka przez lokalne fora czy socjal media, dają lepszy efekt jak tysiące ulotek.
Krzyś

Re: Reklama dla firmy

Post autor: Krzyś »

Moim zdaniem, jeśli masz firmę o zasięgu lokalnym, warto zastanowić się nad ulotkami. Jest to skuteczny sposób promocji. Drukarnia, która wykona dla Ciebie takie ulotki, znajduje się w Zabrzu - https://www.wito.media.pl/one-page/ulotki-zabrze/. Mają bardzo atrakcyjne ceny, oraz bardzo dobre drukarki.
żaku

Re: Reklama dla firmy

Post autor: żaku »

Jeśli poszukiwalibyście jakościowej drukarni do reklamy waszej firmy, to koniecznie zajrzyjcie pod ten adres: https://www.jkbprint.pl/druk-ksiazek . Wykonacie u nich wydruk książki w dobrej cenie :D, więc jeśli szukaliście dobrej firmy, to w moim mniemaniu warto sprawdzić ichniejszą ofertę.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Reklama dla firmy

Post autor: serenede »

Bez dwóch zdań reklama dla firmy także powinna być prowadzona w internecie. Podstawą jest pozycjonowanie i jeśli chcecie się więcej na ten temat dowiedzieć to odsyłam na http://affmarketing.pl/narzedzia-seo-omowienie/ . Znaleźć tu można omówienie narzędzi SEO potrzebnych do skutecznego pozycjonowania
yhęcia

Re: Reklama dla firmy

Post autor: yhęcia »

My od pewnego czasu korzystamy z usług firmy https://virtualpeople.pl/ To agencja marketingowa, mają bardzo dobre portfolio, z wieloma firmami już mieli do czynienia. Ja ogólnie jestem bardzo zadowolona. Widzę efekty i to spore, więc to jest dla mnie najważniejsze

szafka rtv z głośnikami
miś044

Re: Reklama dla firmy

Post autor: miś044 »

gość pisze: ↑07 maja 2021, 13:27 Drodzy marketingowcy, podpowiedzcie, z jakiej reklamy lokalnie korzystacie? Coś oferujecie klientom? Jakieś gadżety reklamowe? Czy tylko reklama online? Nie pytam tu o globalne i zdalne zasięgi, ale o mniejsze miejscowości i usługi takie twarzą w twarz? Wizytówki i ulotki to już chyba passe. Ale jakieś prezenciki? Ludzie to lubią coś dostać za darmo, raczej będą używać, co nie?
Teraz w sumie szuka się różnych rozwiązań

___
https://goliathome.pl/kwiaty-sztuczne/kwiaty-w-donicy
ODPOWIEDZ