reklama dla firmy

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
gość

reklama dla firmy

Post autor: gość »

Jest kilka sposób na skuteczną reklamę ale trzeba wiedzieć na który sposob się zdecydować. Chociaż moim zdaniem najlepiej jest zainwestować w ulotki. W ten sposób , mamy pewność że dotrze nasza informacja do sporej ilości osób. Poszukaj dobrej oferty. Najlepsze są drukarnie internetowe takie jak ta http://www.diamond-druk.pl/. W tych miejscach jakosc druku jest dużo lepsza a cena za drukowanie nie jest wysoka.
Awatar użytkownika
adamczyk
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2020, 16:27

Re: reklama dla firmy

Post autor: adamczyk »

Ja się wybiłem jeśli tak to można nazwać dzięki w sumie współpracy osób z dużym doświadczeniem. Byłem posłusznym uczniem chłopaków z Twogecko https://twogecko.pl/casestudies/myslnaz ... ium=03_mzd , oni się zajmują marketingiem. Wyprowadzili w sumie mój kanał z podziemia influencerów, pomogli dotrzeć do konkretnych odbiorców także myślę że warto się zaangażować.
Eżarka

Re: reklama dla firmy

Post autor: Eżarka »

Bardzo fajne podejście ma firma https://virtualpeople.pl/ bo oni analizują potrzeby i organizują kompleksowe, całościowe kampanie dla firm. Także jak chcecie naprawdę solidnie przeprowadzone działania to po prostu się do nich odezwijcie i wszystko razem ustalicie dokładnie
ODPOWIEDZ