Reklama Adwords

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
fiona81
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2018, 13:47

Reklama Adwords

Post autor: fiona81 »

Witam. Jestem na etapie rozkręcania biznesu. Chodzi o mały sklepik online z wyrobami hand made. Zleciłam już pozycjonowanie mojej strony, ale wiem, że to może potrwać. Pomyślałam więc alternatywnie o reklamie Adwords. Myślicie, że w przypadku takiego biznesu jak mój ma to jakiś sens? Nie chciałabym płacić za coś, co nie będzie skuteczne.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 9
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:12

Re: Reklama Adwords

Post autor: Karolina »

Cześć. Myślę, że każdy sposób na reklamowanie swojej działalności jest dobry. Szczególnie, że dopiero rozkręcasz swój biznes. Jest również wiele sposobów na obniżenie kosztów takich reklam.
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 9
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:10

Re: Reklama Adwords

Post autor: Jagoda »

Hej, to też zależy od branży ;) Najczęściej warto inwestować w jedno i drugie, ale czasami jest tak, że bardziej opłaca się tylko w Adwordsy, a czasami tylko w pozycjonowanie ;)
Awatar użytkownika
Monita89
Posty: 123
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:04

Re: Reklama Adwords

Post autor: Monita89 »

Różne są formy na reklamowanie swojej firmy. Dlatego trzeba rozważyć najróżniejsze opcje. A nie tylko skupiać się na jednej opcji. Myślę, że SEO specjalista przeprowadzi najlepsze działania, jeżeli chodzi o reklamę w sieci. Dzięki odpowiednio przygotowanym kampaniom możecie zdobyć nowych kontrahentów, zyskać zaufanie. Sprawić, że będziecie lepiej zauważalni. Warto więc pomyśleć czy nie skorzystać z pozycjonowania.
Awatar użytkownika
LauraL
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:28

Re: Reklama Adwords

Post autor: LauraL »

Moim zdaniem AdWords to bardzo fajne rozwiązanie, oczywiście jednak pod warunkiem, że powierzymy je tak kreatywnej agencji interaktywnej jak https://www.kobosystem.pl/uslugi/kampanie-adwords/ . W tym przypadku bowiem możemy liczyć na kampanię, która dotrze do docelowej grupy klientów, a jednocześnie będzie ciekawa. Jednocześnie warto podkreślić, że ponosimy koszty dopiero wówczas, gdy użytkownicy sieci zadzwonią, bądź klikną w link naszej strony.
Awatar użytkownika
MilennaM
Posty: 69
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:06

Re: Reklama Adwords

Post autor: MilennaM »

Dzięki takiej reklamie można liczyć na najszybsze efekty sprzedażowe. Co jak co, ale SEO wymaga troszkę cierpliwości. Zapoznajcie się dlatego też z ofertą od firmy https://echomarketing.pl Jest to agencja marketingowa, która świetnie zadba o widoczność waszej strony w internecie. Możecie tu liczyć zarówno na skuteczne kampanie adwords, a także zajmują się pozycjonowaniem. Wiadomo, że trzeba dopasować najlepszą strategie reklamową do waszych możliwości, a na to wpływa bardzo wiele czynników. Dlatego lepiej oddać to w ręce osób, które się na tym znają.
Awatar użytkownika
Dygital
Posty: 71
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:33

Re: Reklama Adwords

Post autor: Dygital »

Sądzę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie tego zadana profesjonalistom. Jest wiele agencji marketingowych, które z chęcią sprostają temu zadaniu. Zobacz tutaj jaką ciekawą ofertę ma na przykład Green Parrot. Opracowują specjalnie dedykowane dla danej branży kampanie, wybierając idealnie grupę docelową. Dzięki takiemu działaniu mogłabyś błyskawicznie rozwinąć swój biznes.
Awatar użytkownika
biznesmen
Posty: 5
Rejestracja: 12 cze 2019, 10:49

Re: Reklama Adwords

Post autor: biznesmen »

Jagoda pisze: ↑10 sty 2019, 16:15 Hej, to też zależy od branży ;) Najczęściej warto inwestować w jedno i drugie, ale czasami jest tak, że bardziej opłaca się tylko w Adwordsy, a czasami tylko w pozycjonowanie ;)
Co prawda to prawda ;) Warto na samym początku zapoznać się odpowiednio z tematem i po prostu spróbować jednego i drugiego rozwiązania. Po pierwszym miesiącu będzie można więc sprawdzić z jakiego źródła jest większy ruch oraz co dobrze działa na widoczność w sieci ;) Z własnego doświadczenia jeśli reklama w Google Ads jest dobre ustawiona to jej potencjał jest na prawdę wysoki. Dodatkowo z tego co czytałem pod adresem https://www.ideoforce.pl/wiedza/reklama ... c,221.html to reklamę w Google Ads można obecnie zautomatyzować. Co prawda obecnie korzystać z niej można w wersji beta, ale już wkrótce ma pojawić się odpowiednia wersja reklamy elastycznej. Wykorzystanie sztucznej inteligencji w kampaniach Ads myślę, że z pewnością pomoże, gdyż będzie się ona miała wyświetlać sama wygenerowana przez Google dla konkretnego użytkownika. Wszystko po to by ich skuteczność była na jak najwyższym poziomie ;)
Awatar użytkownika
bizwoman
Posty: 251
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:05

Re: Reklama Adwords

Post autor: bizwoman »

AdWords się dobrze sprawdza podczas kampanii sezonowych, promocyjnych. Wszędzie tam, gdzie trzeba szybko reagować.
Awatar użytkownika
TomaszekC
Posty: 79
Rejestracja: 15 maja 2019, 20:38

Re: Reklama Adwords

Post autor: TomaszekC »

Dodać też warto jeszcze, ze warto zalożyć konto google wizytówkę też. Dzięki temu też uwiarygadniamy swoją firmę w ten sposób https://www.proformat.pl/blog/jak-zaloz ... oja-firma/
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:09

Re: Reklama Adwords

Post autor: Zoxin »

Pozycjonowanie i reklama Adwords to podstawa, jeśli chcesz dotrzeć z ofertą do jak największego grona klientów. Wszelkie informacje na temat tych działań e-marketingu znajdziesz na https://hotmoney.pl/ile-kosztuje-reklam ... ernetowej/ (łącznie z cennikiem). Warto zaznajomić się z tą wiedzą, zanim zaczniesz współpracę z jakąś agencją.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Reklama Adwords

Post autor: serenede »

Wiele ciekawych form reklamy proponujecie, z tym że pamiętajcie że to jeszcze nie gwarantuje sukcesu. Ponieważ konieczna jest weryfikacja tego co robią dla nas agencje i w tym celu prowadzi się audyty marketingowe http://ammf.pl/ . Pozwalają one na optymalizację działań, które na celu mają polepszyć efekty, często to też się wiąże ze zmniejszeniem budżetu jaki jest potrzebny do prowadzenia działań reklamowych. A jak wiadomo w każdym biznesie oszczędności się liczą :)
Awatar użytkownika
urania
Posty: 181
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Reklama Adwords

Post autor: urania »

Myślę, że najlepszym co możesz zrobić będzie kontakt z agencją https://virtualpeople.pl/. Oni prowadzą wszystkie działania reklamowe w sieci, oprócz tego tworzą strony, zajmują się ich pozycjonowaniem a nawet tłumaczeniami. Podejmując z nimi współpracę można mieć pewność, że zajmą się kompleksowo reklamą i promocją firmy. Ale wszystko dokładnie przeczytacie jeszcze na ich stronie. Mają doświadczenie i wiele udanych realizacji na koncie.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Reklama Adwords

Post autor: wesw32 »

Niestety nie znam się na reklamowaniu w internecie, dlatego taką reklamę swojej firmy zleciłam szczecińskiej firmie virtualpeople.pl . Od 12 lat funkcjonuje ona na polskim rynku, więc wiedziałam, że kampania będzie przeprowadzona profesjonalnie i tak właśnie było.
Awatar użytkownika
swag
Posty: 2
Rejestracja: 20 lip 2020, 22:41

Re: Reklama Adwords

Post autor: swag »

Moim zdaniem warto spróbować Adwords na początek i sprawdzić, czy w ogóle jest popyt na nasze usługi lub produkty. Ogólnie reklama w internecie to ciężki kawał chleba.
Michał546

Re: Reklama Adwords

Post autor: Michał546 »

https://stomatologia.314.pl/ znaja sie jak nikt inny na rozkreceniu biznesu w branzy stomatologicznej :)
Rokieł

Re: Reklama Adwords

Post autor: Rokieł »

Natomiast jeżeli będziecie potrzebowali konkretnych specjalistów w zakresie dobrania odpowiednich działań marketingowych na przykład pozycjonowania to ja tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na agencję DigitalHill którzy będą w stanie odpowiednio zająć się przeprowadzeniem audytu seo https://digitalhill.pl/uslugi/audyty-seo/ co pozwoli odpowiednio dobrać działania i kampanie które przyniosą realne korzyści dla waszego biznesu i sprzedaży online.
Awatar użytkownika
Mirinda
Posty: 65
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:21

Re: Reklama Adwords

Post autor: Mirinda »

Reklama ads może przynieść rewelacyjne efekty. Dużym plusem jest to, że odpowiednio skonfigurowana będzie wyświetlała się niemal natychmiast. Dobrze dobrane słowa kluczowe zapewnią optymalne wykorzystanie budżetu, a atrakcyjna treść zapewni wizyty klientów. Tyle teorii, bo w praktyce nie jest to takie proste. Dlatego ja swoje kampanie oddałam w ręce specjalisty. Zajmuje się nimi Michał Lembicz i dokładnie wie jak to robić. Tutaj https://lembicz.pl/ go znajdziecie.
ODPOWIEDZ