Redesign w firmie.

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
CaroCaro_89
Posty: 2
Rejestracja: 08 cze 2020, 15:56

Redesign w firmie.

Post autor: CaroCaro_89 »

Witam, w związku z obecną sytuacją postanowiłam wprowadzić kilka zmian w firmie. Na początku zmiany miały dotyczyć wyłącznie strony internetowej ale z biegiem czasu i po konsultacjach z firmą https://gmmedia.pl doszliśmy do wniosku że jak zmieniać to wszystko. Zatem strona, reklama, oprawa graficzna i logo. Wstępna koncepcja zaprezentowana przez firmę bardzo przypadła mi do gustu, reklama teraz bardziej kojarzy się z moją branżą, jest nowoczesna, przykuwa uwagę. Natomiast mam pewne wątliwości. Bowiem moja firma działa na rynku od 3 lata, ma pewną ugruntowaną pozycję i obawiam się, że tak drastyczne zmiany mogłyby wywołać zupełnie odwrotny efekt niż zamierzałam. Nazwa firmy pozostaje oczywiście niezmienna tylko cała oprawa. Jak myślicie? Czy moje obawy są słuszne?
Śnieżka

Re: Redesign w firmie.

Post autor: Śnieżka »

Myślę, że nie ma czego się obawiać. Zwłaszcza, że jak piszesz nowy design przyciąga uwagę. A skoro firma ma już ugruntowana pozycję, to takie zmiany nie sprawią większych kłopotów. Sama niedawno zainwestowałam w nowy rodzaj reklamy. Wykorzystaliśmy panoramę sferyczną dzięki współpracy z https://ironsky.pl/oferta/panoramy-360/ . Dzięki temu nasz obiekt stał się bardziej przystępny dla gości. To oczywiście wiązało się z całkowitą zmianą strony internetowej i bardzo dobrze to wyszło.
ODPOWIEDZ