Psycholog

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Psycholog

Post autor: KarinaMa »

Wcale nie dziwi mnie to, że dzisiaj tyle osób ma problemy ze zdrowiem psychicznym. Na przykładzie takich poradni jak https://poradniasalomon.com.pl/ najlepiej widać, gdzie warto wybrać, by je zwalczyć. Samodzielnie będzie Wam z tym bardzo ciężko, pamiętajcie o tym dobrze.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Psycholog

Post autor: milka »

Coraz więcej ludzi sięga po profesjonalne wsparcie psychologa. I bardzo dobrze, bo dobry psycholog potrafi szybko i skutecznie pomóc w radzeniu sobie z różnymi trudnościami. Może to być stres, mogą to być lęki, może to być syndrom DDA lub wiele innych problemów. Wiem, że w Łodzi jest klinika PsychoMedic, która oferuje taką wszechstronną pomoc. Mają specjalistów w zakresie terapii indywidualnych, rodzinnych, dla dorosłych, dzieci i młodzieży. I warto z tego korzystać.
Awatar użytkownika
Senna
Posty: 16
Rejestracja: 29 gru 2019, 22:37

Re: Psycholog

Post autor: Senna »

Dziś coraz więcej osób korzysta z pomocy psychologa, bo po prostu ludzie są bardziej świadomi swoich problemów, nie wstydzą się szukać pomocy i ta pomoc jest bardziej dostępna. Jeśli chodzi o dobrego psychologa to polecam terapię u pani doktor Joanny Leny Lipin https://www.znanylekarz.pl/joanna-lena- ... zestochowa , która mi bardzo pomogła, gdy miałam ciężki okres po rozstaniu z partnerem. Co było dla mnie ważne, korzystałam u niej z terapii online, czyli nie musiałam wychodzić z domu, a był to okres, kiedy każde wyjście było dla mnie wielkim wyzwaniem. Dzięki jej pomocy udało mi sie wrócić do formy i znów normalnie funkcjonować.
Awatar użytkownika
MariolaCracov
Posty: 8
Rejestracja: 15 lut 2020, 21:50

Re: Psycholog

Post autor: MariolaCracov »

Jak trzeba to trzeba...
Awatar użytkownika
Justynianka
Posty: 238
Rejestracja: 19 mar 2019, 18:46

Re: Psycholog

Post autor: Justynianka »

Odpowiedni psycholog powinien pomóc. W Nowym Modlinie dziala prywatna klinika Medox http://medox.org.pl/ na pewno pomogą w tej kwestii
Kańa

Re: Psycholog

Post autor: Kańa »

Mi bardzo pomogli specjaliści z poradni psychologicznej https://wetalk.pl Jest to poradnia online, wsparcie otrzymuje się przez internet. Dla mnie taka forma jest bardzo wygodna, a co ważne nie ograniczamy się w poszukiwaniu dobrego specjalisty wyłącznie w obrębie miejsca zamieszkania.
Tośka21

Re: Psycholog

Post autor: Tośka21 »

Najważniejsze to nie czekać, aż problem się rozwinie. Na pewno kluczem dzisiaj będzie postawienie na takie rozwiązania, jakie chociażby oferuje poradnia psychologiczna z https://psychomedic.online/ Dzieki takich widekorozmowom możecie o wiele sprawniej i szybciej wrócić do odpowiedniej kondycji psychicznej. Warto już teraz to wykorzystać.
Baśka33

Re: Psycholog

Post autor: Baśka33 »

Dobrze, że dzisiaj jesteście w stanie faktycznie znacznie lepiej poradzić sobie z doborem odpowiedniego psychologa pod kątem Waszych potrzeb. Jeśli czujecie, że ktoś z Waszego otoczenia cierpi na anoreksje, to powinniście jak najszybciej skorzystać z odpowiedniego leczenia. Dzięki temu możecie uniknąć wielu poważnych problemów.
Sławomir

Re: Psycholog

Post autor: Sławomir »

Według mnie w przypadku problemów ze zdrowiem warto od razu zgłosić się o pomoc dolekarza specjalisty, dlatego polecam Wam wszystkim sprawdzić ofertę nowoczesnego i profesjonalnego Mazowieckiego Stowarzyszenia Psychologicznego - psychoterapeuta radom .
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 260
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Psycholog

Post autor: judyta »

Powiem wam szczerze, że i ja szukam namiaru na sprawdzonego psychologa. Zastanawiam się nad wizytą w https://centrum-terapii.pl/ Dajcie znać, czy mieliście już do czynienia z tym zespołem terepeutów.
Andrzej77

Re: Psycholog

Post autor: Andrzej77 »

W moim przypadku skorzystałem z oferty polecanego mi, nowoczesnego centrum edukacyjno-psychologicznego - https://centrumpe.pl , gdzie uzyskałem profesjonalną pomoc i bardzo indywidualne podejście do klienta. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszystkie informacje o niej oraz kontakt znajdziecie na stronie.
Awatar użytkownika
paniola
Posty: 57
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:28

Re: Psycholog

Post autor: paniola »

Potrzebujecie pomocy psychologicznej? Czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego ,że takie pomocy potrzebujemy. Na dobry początek wystarczy nawet konsultacja psychologiczna Warszawa aby spróbować zdiagnozować problem. Pomocy psychologicznej często potrzebują już małe dzieci, młodzież a także pary. Na szczęście ludzie coraz bardziej rozumieją konieczność spotkania z psychologiem.
silesius

Re: Psycholog

Post autor: silesius »

Czasami można samemu wiele zrozumieć jeśli chodzi o procesy psychologiczne, wystarczy poczytać artykuły publikowane na blogach psychologicznych dotyczące takich tematów jak neuroza - nerwica, zaburzenia odrzywiania lub zaburzenia osobowości. Artykuły psychologiczne bardzo często opisują szczegółowo poruszaną tematykę.
Gość

Re: Psycholog

Post autor: Gość »

Konsultacja psychologiczna i wsparcie psychologa zapewniają zindywidualizowane podejście do problemów emocjonalnych i behawioralnych, wsparcie w radzeniu sobie ze stresem i trudnościami życiowymi, rozwijanie zdolności do samorefleksji i samorozwoju oraz budowanie zdrowych relacji i umiejętności radzenia sobie z trudnościami interpersonalnymi. Pomoc psychologiczna przestała być w ostatnich latach tematem tabu dzięki czemu osoby jej potrzebujące chętniej korzystają z usług psychologa lub psychoterapeuty.
areczek

Re: Psycholog

Post autor: areczek »

Jeśli jesteś rodzicem i zastanawiasz się nad wsparciem psychologicznym dla swojego dziecka, warto zwrócić uwagę na propozycję taką jak psycholog dziecięcy warszawa. Dobrze wykwalifikowany specjalista może pomóc w radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami rozwojowymi i emocjonalnymi, z którymi mogą się spotkać dzieci.
Awatar użytkownika
żaba
Posty: 38
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:26

Re: Psycholog

Post autor: żaba »

Wiele poradni psychologicznych przyjmuje obecnie także w formie online. Moim zdaniem jest to bardzo wygodne i bezpieczne. Poczytajcie sobie na przykład o Poradni Zdrowia Psychicznego Empatio: https://psycholog-ms.pl/psycholog-online/ . Tam otrzymacie niezbędną pomoc psychologiczną - także właśnie w zakresie uzależnień.
damian.z

Re: Psycholog

Post autor: damian.z »

Jeśli interesuje Cie psychologia polecam sprawdzić tą listę książek psychologicznych: https://naturallybalanced.org/top10-ksi ... ogicznych/ dla mnie najciekawsze zestawienie.
pielek

Re: Psycholog

Post autor: pielek »

Szukając pomocy w walce z uzależnieniem konieczny będzie psycholog od uzależnień kraków w Sensumed . To właśnie tam znajdziemy specjalistów, którzy nie tylko posiadają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie, ale także podejście oparte na empatii i zrozumieniu. Psychoterapia uzależnień jest procesem wymagającym czasu, ale dzięki współpracy z dobrym specjalistą, szanse na pokonanie nałogu są znacznie większe.
basztar

Re: Psycholog

Post autor: basztar »

Teraz już chyba tylko nieliczni boją się iść do psychologa. Aczkolwiek trzeba też znaleźć naprawdę dobrego i kompetentnego fachowca. Ostatnio sporo ciekawych artykułów psychologicznych znalazłem na https://alejaja.pl/psychologia/
ODPOWIEDZ