pomoc drogowa

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Staś44

pomoc drogowa

Post autor: Staś44 »

Witam, możecie mi powiedzieć czy pomoc drogowa Ustron to dobra opcja? Szukam firmy, która przyjedzie o każdej porze, bo wiadomo, że awarie zdarzają się różnie. Może ktoś z Was wypowie się w tym temacie? Korzystaliście z usług pomocy drogowej czy nie mieliście z nimi styczności?
kasieńka1

Re: pomoc drogowa

Post autor: kasieńka1 »

W takiej sytuacji najlepiej faktycznie dzwonić po pomoc drogową. Mi pomagała niedawno pomoc drogowa 24h Katowice tanio i solidnie: http://pomoc-drogowa.katowice.pl/ . Zachęcam do kontaktu w razie problemów z autem. Warto mieć zawsze pod ręką numer telefonu do specjalistów.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: pomoc drogowa

Post autor: Samanta »

A czy są tutaj jakieś osoby często podróżujące w okolicach Krakowa? jeśli tak, to na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/pomoc-drogowa-krakow znajdziecie listę firm działających jako pomoc drogowa właśnie na tym terenie. Od razu macie tam dane kontaktowe, więc nie musicie ich dodatkowo szukać.
BartekŚ3456

Re: pomoc drogowa

Post autor: BartekŚ3456 »

Moim zdaniem jeżeli mamy taki problem i musimy wezwać pomoc drogową to polecam mieć zaufaną i sprawdzoną firmę. Ja korzystam tylko z pomocy firmy https://www.assistance-partner.com.pl/o ... oc-drogowa, która oferuję usługi całodobowo. Firma Assistance Partner oferuję bardzo atrakcyjne ceny i na pewno z nas nie zedrą ostatniego grosza jak to bywa w firmach konkurencyjnych.
Radzio2321

Re: pomoc drogowa

Post autor: Radzio2321 »

Czasem zdarza się, że nasze auto nie chce odpalić, po mroźnej nocy. W takiej sytuacji często spieszy się nam np. do pracy. Warto zadzwonić wtedy po pomoc drogową, która błyskawicznie dotrze na miejsce i odpali auto. Dobrze aby ta pomoc po odpaleniu auta, sprawdziła stan akumulatora. Ja polecam Wam tę pomoc drogową, która profesjonalnie odpaliła mój samochód - https://katowicepomocdrogowa.pl/awaryjn ... -katowice/
ODPOWIEDZ