Organizowanie szkoleń

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 52
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:50

Organizowanie szkoleń

Post autor: Bobo »

Jak dla mnie każde szkolenia to bardzo dobry pomysł. A prowadząc własną firmę, chcemy mieć wykształconych pracowników, dlatego warto organizowac dla nich takie https://paragraph-group.com/pl/services ... trainings/ zamkniete szkolenie. Gdy odpowiednio ich przeszkolimy więcej będą mieć pomysłow i bedą bardziej efektywni.
Awatar użytkownika
kochana
Posty: 94
Rejestracja: 21 lut 2019, 15:01

Re: Organizowanie szkoleń

Post autor: kochana »

Oczywiście, że ważne jest organizowanie szkoleń pracownikom, oczywiście dotyczącym naszej własnej działalności. Ale warto też zadbać o to, by czuli oni wsparcie, oraz akceptację płynącą od pracodawcy. Ja tak osobiście uważam, dlatego też dwóm pracownikom z mojej firmy chcę tu http://wiwn.pl/ kurs inwestowania w nieruchomości sfinansować. A innym coś się wymyśli.
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 316
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Organizowanie szkoleń

Post autor: tormund94 »

Myślę, że mając własną firmę, warto czasami postawić na jakieś dodatkowe szkolenia dla siebie oraz swoich pracowników. Dokształcanie się, z pewnością pozytywnie wpłynie na organizację pracy czy zainspiruję do nowych pomysłów. Tutaj : https://growth.town/ możesz sprawdzić jaką ofertę ma firma Growth Town - może warto zajrzeć i się przekonać? :)
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Organizowanie szkoleń

Post autor: Samanta »

Skoro już o szkoleniach mowa, to czy kojarzycie taką firmę szkoleniową jak Kar Group? Trafiłam ostatnio na jej ofertę na stronie http://kar-group.elk.pl/ i wydała mi się ona bardzo atrakcyjna. Do wyboru jest tam bowiem aż kilkadziesiąt różnych szkoleń z najróżniejszych branż, a po każdym ukończonym kursie otrzymuje się certyfikat ;) Może więc warto byłoby się na taki kurs lub szkolenie zdecydować?
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Organizowanie szkoleń

Post autor: Biznesmen78 »

Szkolenia są bardzo ważne, dzięki temu podnosimy swoje kompetencje. Ja osobiście polecam ogólnopolską konferencję kurs na HR, warto śledzić aktualności https://kursnahr.pl/aktualnosci/, żeby być na bieżąco. Konferencja ta jest istną ekspercką debatą środowisk biznesu, władz samorządowych i nauki, dlatego na pewno warto zainteresować się tym tematem. Konferencje organizowane są w wielu miastach Polski, dlatego też nie trzeba martwić się tym, że daleko trzeba dojeżdżać, trzeba po prostu poczekać na konferencję w swoim mieście.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 171
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:58

Re: Organizowanie szkoleń

Post autor: luiza »

Dobrze by było gdyby podczas szkolenia na sali znalazły się gadżety reklamowe. Na https://www.retio.pl/ widziałam namioty reklamowe, stoiska, ścianki i wiele innych gadżetów. Myślę, że bedą cieszyć się dużym zaufaniem klientów. Firma Retio działa na rynku od wielu lat a ich gadżety mają swietna jakosć.
Awatar użytkownika
wombears
Posty: 2
Rejestracja: 18 lis 2019, 14:37
Kontakt:

Re: Organizowanie szkoleń

Post autor: wombears »

Na jakiej zasadzie organizujecie szkolenia pracowników w swoich firmach? Wysyłacie ich na szkolenia do innych miast, czy może sprowadzacie szkoleniowca do swojej firmy?
Sprawdź jak prezentuje się 11 metrowy jacht futura 36.
Awatar użytkownika
Perez0
Posty: 81
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:03

Re: Organizowanie szkoleń

Post autor: Perez0 »

Tutaj uprawnienia hds kraków organizowane są szkolenia na uprawnienia dźwigowe. Przydaje się w wielu branżach i taki pracownik jest dosłownie na wagę złota. Zdecydowanie jest to opcja dla każdego. Jeżeli masz trochę oszczędności to jak najbardziej polecam.

witaminy w żelkach dla dorosłych
Przemoc to upadek rozumu.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Organizowanie szkoleń

Post autor: KarinaMa »

Czemu nie? W końcu dzisiaj jesteście w stanie skorzystać z idealnie przygotowanych sal konferencyjnych. Myślę, że w takich miejscach jak Hotel Fajkier z http://www.hotelfajkier.pl/konferencje-szkolenia znajdziecie dokładnie to, czego Wam trzeba. To ciekawa sprawa, pomyślcie nad tym.
Awatar użytkownika
meris
Posty: 37
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:30

Re: Organizowanie szkoleń

Post autor: meris »

Taką salę konferencyjną może udostępnić ci http://hostel.umed.pl, mają super warunki na takie spotkania. Jak najbardziej mogę polecić to miejsce, sama odbyłam tam ostatnio pewną konferencję. Po spotkaniu każdy udał się do Hostelowych pokoi, standardy przybliżone do Hotelowych, w pokojach klimatyzacja, wygodne łóżka. Recepcja bardzo uprzejma, można w każdej chwili napić się ciepłej kawy z ekspresu.
kot

Re: Organizowanie szkoleń

Post autor: kot »

U nas szkolenia przekładają się często na zmianę kadry i ostatnio tak było. Nawet mamy zatrudnioną osobę na wózku. Mnie to cieszy, bo wiem, że jest ona tak samo sprawna, jak ja i dobrze, że może pracować i cieszyć się życiem. Jednak mamy tylko jedną i to ciasną windę. Szef już się zastanawia nad jej zmianą. Czy taki https://szkoleniarzeszow.pl/jak-wybrac- ... downictwie poradnik mu pomoże? Myślicie, że mogę mu go zaproponować?
ODPOWIEDZ