Organizacja szkoleń

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 110
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:27

Organizacja szkoleń

Post autor: heniutek »

Bardzo dobrym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o marketing, jest organizowanie szkoleń. Bez odpowiedniego doświadczenia ciężko będzie cały proces logistycznie wykonać, warto więc takie działania zlecać podmiotom zewnętrznym. Jakie są z tego korzyści? Są takie firmy, jak chociażby moontime.pl, które są w stanie wynegocjować niższe ceny za miejsce szkolenia jak i kwestie kateringowe. Często w firmie nie posiadamy odpowiednich sił i środków, by takie szkolenie zorganizować. Korzystając z takiej firmy mamy pewność, że wszystko będzie zaplanowane od A do Z i naszym jedynym zmartwieniem będzie przygotowanie merytoryczne.
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

Re: Organizacja szkoleń

Post autor: pestunia »

Skoro mówimy o szkoleniach to najlepsze są takie, które odbywają się jeszcze na etapie edukacji. Bardzo dobrym pomysłem jest kształcenie dualne, czyli współpraca szkół z przedsiębiorstwami. Często myśli się, że to dotyczy tylko szkół zawodowych, ale to też sprawdza się w przypadku uczelni wyższych - https://edunet-poland.pl/studia-dualne- ... udiowania/
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Organizacja szkoleń

Post autor: Samanta »

Jeśli zdarza Wam się organizować jakieś szkolenia na terenie Waszej firmy, powinniście zadbać o odpowiednie wyposażenie sali szkoleniowej. Na pewno powinna się tam znaleźć duża tablica magnetyczna. Możecie ją zamówić bez ruszania się z miejsca w sklepie internetowym https://tablice-magnetyczne.com/tablice ... ne-180x120 i to po całkiem atrakcyjnej cenie ;) Polecam ;)
Awatar użytkownika
stark
Posty: 106
Rejestracja: 07 wrz 2019, 6:20

Re: Organizacja szkoleń

Post autor: stark »

pestunia pisze: ↑24 wrz 2019, 13:00 Skoro mówimy o szkoleniach to najlepsze są takie, które odbywają się jeszcze na etapie edukacji. Bardzo dobrym pomysłem jest kształcenie dualne, czyli współpraca szkół z przedsiębiorstwami. Często myśli się, że to dotyczy tylko szkół zawodowych, ale to też sprawdza się w przypadku uczelni wyższych
Masz rację, to jest dobry pomysł. W USA to normalne. Tutaj wszystko się robi po coś. To bardzo praktyczny naród. Uczelnie współpracują z przedsiębiorstwami. Ja zamierzam zrobić studia strategia reklamy na uczelni https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/strate ... lamy-i-pr/ i wyjechać do Stanów.
ODPOWIEDZ