Materiały reklamowe... u kogo ?

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Robuś1973

Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: Robuś1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.

powiększanie warg sromowych większych
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: pestunia »

jak opinie są dobre to śmiało korzystaj. ale nie ograniczaj się do reklamy lokalnej, także zacznij działać w internecie , gdzie są większe zasięgi. rozpocznij od lektury bloga http://adrenalinemd.pl/ , gdyż z niego dowiesz się dopasowywać narzędzia pod poszczególne cele. w następnej kolejności polecam skontaktować się z profesjonalną agencją marketingową w celu opracowania planu i pamiętaj - na efekty trzeba czekać. to nie jest tak, że po miesiącu nagle klienci będą walić drzwiami i oknami
admirał70

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: admirał70 »

a nie myslales o pojscio w reklame online? moim zdaniem rozsadniejsza opcja, bo w sieci informacje roznosza sie ekspresowo - sprawdz sobie opcje http://e-partner.com.pl/ - moim zdaniem to dobra podstawa do budowania wizerunku i relacji z klientami

rabka szpital miejski
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 25
Rejestracja: 20 maja 2020, 17:33

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: farah557 »

Nadal bardzo popularna jest tradycyjna reklama w postaci materiałów drukowanych. Ale zanim zdecydujesz się na wybór jakieś drukarni sprawdź, jak wychodzi to cenowo i jakieś jakości produkty oferują. Z mojej strony mogę Ci polecić drukarnię https://www.kseroa0.pl/druk-cyfrowy-reklamowy/ - widziałam wiele ich realizacji i są naprawdę wysokiej jakości.
odważna

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: odważna »

Warto też zastanowić się w jaki sposób zareklamować swoją firmę w internecie, który przecież też może sporo dan dać. W końcu dzisiaj większość rzeczy wyszukuje się drogą online, także reklama w tym miejscu ma całkowity sens. Jakby co agencja reklamowa kraków Novem może wam opracować odpowiednie strategie działań w sieci.
ągencyjna77

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: ągencyjna77 »

U mnie nie było tego problemu, bo wszystkim kompleksowo zajęła się agencja reklamowa. Muszę przyznać, że to doskonała forma współpracy. Opłaca, comiesięczny abonament i nie muszę się niczym martwić. A moja widoczność widocznie rośnie!
Marek Góra

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: Marek Góra »

Również uważam, że lepiej zatrudnić agencję, która kompleksowo zajmie się reklamą i materiałami promocyjnymi... po co mamy sami zaprzątać sobie tym głowę, skoro są ludzie, którzy zrobią to znacznie lepiej i efektywniej niż my ;) ja korzystam z usług Promo Agency - jest to interaktywna agencja reklamowa z siedzibą w Krakowie: https://www.promoagency.pl/
oliśka

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: oliśka »

Jeśli chodzi o reklamę, to myślę, że warto sobie na spokojnie zerknąć tutaj https://www.reflect.pl/produkcja_i_szyc ... mowej.html . Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji. Ta firma zajmuje się bowiem produkcją i szyciem odzieży reklamowej. Uważam, że warto zastanowić się nad taką opcją, bo dzięki temu można wiele zyskać.
Paweł64

Re: Materiały reklamowe... u kogo ?

Post autor: Paweł64 »

farah557 pisze: ↑16 paź 2020, 8:00 Nadal bardzo popularna jest tradycyjna reklama w postaci materiałów drukowanych. Ale zanim zdecydujesz się na wybór jakieś drukarni sprawdź, jak wychodzi to cenowo i jakieś jakości produkty oferują. (...)
Dokładnie, porównanie ofert to podstawa. Przecież drukarkę można kupić za grosze.
____________________________________________
Adwokat Jelenia Góra
ODPOWIEDZ