Materiały reklamowe u kogo ?

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Robert1973

Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Robert1973 »

Witam, zamierzam skorzystać z usług projektowania, realizacji oraz wydruku materiałów reklamowych w firmie która jest włascicielem strony http://michael-studio.pl/materialy-rekl ... /wizytowki,
czy ktoś korzystał juz z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
adamczyk
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2020, 16:27

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: adamczyk »

Może nie materiały reklamowe, ale chyba lepiej zainwestować w marketing internetowy. Tu prowadzone kampanie docierają bezpośrednio do odbiorcy przez co jest skuteczniejsza od tradycyjnych. Tutaj mimo niewielkiego budżetu nawiązałem współpracę z http://emarketingmalejfirmy.pl gdzie stopniowo był wprowadzane kolejne elementy kampanii jak marketing szeptany działania na socjal media itp, przez co znacznie poprawiłem zainteresowanie firmą.
łobuziara

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: łobuziara »

W sumie wszystko zależy, co cię interesuje... Bo, zakres w kwestiach reklamowych masz naprawdę szeroki... To, jest temat szeroki i głęboki, jak ocean. Ale w sumie mam coś do zaproponowania nieco innego... A mam tutaj na myśli aromamarketing sklep https://expertaroma.pl . Co sądzicie o tego typu formie reklamy dla firm?
Gaześ

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: Gaześ »

Szukając realnej pomocy w zakresie działań reklamowych dla swojej firmy i dotarciu do nowych potencjalnie zainteresowanych osób, to na ten moment zdecydowanie warto zwrócić uwagę na takich specjalistów jak iWizerunek https://www.iwizerunek.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na realne wsparcie i jednocześnie skuteczne budowanie swojego wizerunku online czym kieruje się zdecydowana większość osób które planują potencjalne zakupy. Myślę, że z ich pomocą osiągniecie odpowiednie i zamierzone wyniki :)
KamaŻ90

Re: Materiały reklamowe u kogo ?

Post autor: KamaŻ90 »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tej tej tej firmy https://www.panqube.pl/meble-reklamowe , która oferuję sprzedaż mebli reklamowych - pufy i kostki reklamowe właśnie takie https://www.panqube.pl/meble-reklamowe/ ... -modena-78 w bardzo dobre ceny.
ODPOWIEDZ