marketing internetowy

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
adamczyk
Posty: 17
Rejestracja: 11 wrz 2020, 16:27

marketing internetowy

Post autor: adamczyk »

No dziś marketing internetowy to podstawa, bez której biznes raczej będzie budowany opornie. Dobrym pomysłem jest powierzenie tych działań agencji która ma wiedzę i doświadczenie, jak agencja http://urbancom.pl, która to poznawszy moją firmę odpowiednio dopasowali działania, które coraz bardziej odczuwam w pozytywny sposób.
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

Re: marketing internetowy

Post autor: pestunia »

Agencje najlepiej znają się na prowadzeniu marketingu, a wiadomo że jak zlecać to najlepiej fachowcom. Jednak nie każda agencja spełnia oczekiwania. Jakby się zdarzyło, że wyniki są słabe to wykonajcie audyt marketingowy. Poczytacie sobie o nim na blogu http://ammf.pl/ . Dzięki niemu można zoptymalizować wszystkie kanały komunikacji z konsumentami, które dostępne są w Internecie i co za tym idzie zwiększyć efektywność działań marketingowych
Ostatnio zmieniony 03 paź 2020, 16:05 przez pestunia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adamek
Posty: 167
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:47

Re: marketing internetowy

Post autor: Adamek »

Jeśli zaczynamy własną karierę, budujemy swoją pozycję, wyrabiamy własną markę można powiedzieć. Tak samo jest z firmą i reklamą. Tu też trzeba zadbać o odpowiednie działania, budowanie marki danej firmy. Najlepiej polegać na profesjonalistach, takich jak http://blog.sklep.pl/ . Wiedzą co trzeba zrobić żeby zoptymalizować działania, sprawić żeby były skuteczne i przynosiły wymierne korzyści.
opiumć

Re: marketing internetowy

Post autor: opiumć »

powiem tak, ze mega istotne jest to, kto na przykład zajmie się wasza firma i poprowadzi wam ze tak powiem konkretne działania :) Ja sama osobiście regularnie korzystam z pomocy https://www.cleveragency.pl/facebook bowiem na co ich stać i jakie dobre działania mają a
ODPOWIEDZ