łuszczyca

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Tomuś0

łuszczyca

Post autor: Tomuś0 »

Witam, znacie się na chorobach? Wiecie może w jaki sposób można wyleczyć łuszczyce? Widziałem na stronie https://klinikaotco.pl/artykuly/luszczy ... -leczenie/ bardzo dużo informacji na ten temat, dlatego też jeśli nie słyszeliście nic na temat tej choroby to rzućcie na to okiem. Czytacie w ogóle na takie tematy?
Aguś

Re: łuszczyca

Post autor: Aguś »

Łuszczyca jest chorobą przewlekłą i nieuleczalną. Jednak przy zastosowaniu odpowiedniego leczenia, kosmetyków oraz diety, można złagodzić jej objawy i skutki. Sporo informacji na temat tej choroby i jej leczenia znajdziecie na stronie https://www.centrumluszczycy.pl/
anonimowy x

Re: łuszczyca

Post autor: anonimowy x »

Jeszcze jakiś miesiąc temu borykałemsię z łuszczyca głowy odbytu oraz okolice intymne ...Straszny koszmar oszmar który trwał ponad 2 lata mimo wielokrotnych wizyt u lekarza leki nie przynosiły żadnych skutków pozytywnych.
Któregoś dnia przeczytałem na forum o stosowaniu siarki organicznej ( MSM) i masci z olejem konopnym 24% firmy Retter))) niezwłocznie zakupiłem oryginalną z hologramemem tak jak polecano na forum .... tu między innymi jest ona https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/325-masc-z-olejem-konopnym-na-luszczyce-24--5902414452824.html za 36,90 zł bardzo tania i skuteczna ! Zasada prosta myć tyłek po toalecie spryskać octeniseptem, wysuszyć i smarować tą maścią
Po 2 tygodniach jak ręką odjął ..)dwa lata swędzenia drapania za mną..
Na tą chwilę smaruję raz na dwa dni i suszę miejsca dokładnie suszarką aby nie wróciło świństwo...Bardzo serdecznie polecam wszystkim powrotu do zdrowia.
midit

Re: łuszczyca

Post autor: midit »

Znałam kogoś z ta chorobą, tam często krew jest bardzo gęsta, więc można mieć problemy z krążeniem także. U mnie z kolei kłopotem jest coś takiego jak wzrok, dlatego sprawdzam jak wygląda angiografia fluoresceinowa oka . Mam nadzieję, że będzie dobrze i nie będę narzekać.
malpek

Re: łuszczyca

Post autor: malpek »

Łuszczyca na twarzy potrafi znacznie wpłynąć na codzienne życie i samopoczucie osób, które się z nią zmagają. Objawy, często uciążliwe, nie tylko wprowadzają dyskomfort fizyczny, ale także mogą być przyczyną problemów emocjonalnych wynikających z niezadowolenia z własnego wyglądu. Na szczęście istnieją już skuteczne sposoby leczenia i możecie o nich przeczytać na https://biomedis.pl/luszczyna-na-twarzy ... e_vignette
ODPOWIEDZ