Korzystanie ze szkoleń

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Hottka »

Jeżeli tylko mamy możliwość, skorzystania z jakiegoś szkolenia to moim zdaniem nie ma się nad czym zastanawiać. W koncu to Ty dzieki temu dowiesz się nowych rzeczy i rozwiniesz się jeszcze bardziej. Mnie od jakiegoś czasu zastanawia to szkolenie https://manka-academy.com/szkolenia-zam ... biznesowe/ może namówie koleżanki z pracy i razem się na nie wybierzemy.
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: wesw32 »

A ja z kolei chciałabym skorzystać z troszkę inne szkolenia, którym będzie szkolenie z https://cracowconsulting.pl/ Będzie ono polegało na tym, że dowiem się, w jaki sposób zatrudniać osoby niepełnosprawne. W mojej firmie mogłyby się takie osoby wykazać, a wiem, że wiele niepełnosprawnych osób podejmie pracę, ponieważ chcą oni żyć normalnie.
Awatar użytkownika
Monita89
Posty: 123
Rejestracja: 27 lut 2019, 11:04

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Monita89 »

Bardzo ważne jest to, żeby się szkolić. Im więcej mamy ukończonych kursów, tym bardziej jesteśmy pożądani przez pracodawców. Ponieważ teraz coraz bardziej cenione są umiejętności IT warto też pomyśleć o szkoleniach typu az 100. Dzięki niemu dowiecie się wszystkiego o Microsoft Azure. Czyli między innym czym jest przykładowo przetwarzanie w rozproszonym systemie chmury? etc.
Awatar użytkownika
Michalina
Posty: 65
Rejestracja: 08 sty 2019, 13:25

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Michalina »

Szkolenia w każdej branży naprawdę dużo dają. Dzięki nim można się rozwijać i poszerzać kompetencje. Lekarzom polecam szkolenia z medycyny estetycznej, o których więcej poczytacie tu: http://szkolenia-dla-lekarzy.pl/. Jest to bardzo modna obecnie dziedzina medycyny.
Awatar użytkownika
żaba
Posty: 38
Rejestracja: 07 sty 2019, 14:26

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: żaba »

Na rynku dostępne są najróżniejsze szkolenia. Warto zainteresować się na przykład szkoleniami dla fizjoterapeutów: https://www.movuto.pl/terapia-wisceraln ... oterapeuty. Movuto ma w swojej ofercie bardzo ciekawe tego typu szkolenia. Jestem pewna, że fachowcy będą z nich zadowoleni.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Samanta »

Ja bardzo chętnie biorę udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach. Uważam, że inwestycja we własny rozwój jest najlepszą inwestycją i lepiej wydać pieniądze na to, niż na ubrania czy kosmetyki.
Ostatnio trafiłam nawet na bardzo atrakcyjna ofertę firmy szkoleniowej Kar Group na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Okazało się, że firma ta oferuje wiele różnych kursów z najróżniejszych branż, więc pewnie każdy znajdzie coś dla siebie :)
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 316
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: tormund94 »

Uważam, że każdy powinien chociaż raz wybrać się na inne szkolenie, niż tylko biznesowe. Teraz jest dużo dostępnych możliwości samorozwoju - jedyną z nich są właśnie spotkania coachingowe. Tutaj: https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ możecie sprawdzić jakie są przykładowe tematyki takich spotkań. Przyznam szczerze, że akurat ta tematyka najbardziej mi odpowiada. Chciałabym mieć większą swobodę podczas wyrażania własnych uczuć i pragnień.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: serenede »

Oczywiście szkolenia są niezbędne. Tutaj też polecam zainteresować się tematem kształcenia dualnego https://edunet-poland.pl/ksztalcenie-dualne/ , ponieważ to bardzo dobra metoda na szkolenie nowych pracowników już na etapie szkoły zawodowej
Awatar użytkownika
kaszka
Posty: 57
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:28

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: kaszka »

Jeżeli jesteście fanami szkoleń to zajrzyjcie na stronę https://biznesedukator.pl/. Firma ta oferuje szkolenia między innymi z zarządzania czy negocjacji. Myślę, że ich propozycje mogą Wam przypaść do gustu.
Awatar użytkownika
duszka
Posty: 45
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:17

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: duszka »

Niektóre szkolenia w firmach są obowiązkowe. Tak jest na przykład ze szkoleniami BHP i PPOŻ. Te i wiele innych szkoleń znajdziecie w ofercie firmy https://www.sdps.com.pl/ . Polecam się rozejrzeć.
Awatar użytkownika
Dierna
Posty: 2
Rejestracja: 24 maja 2019, 14:44

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Dierna »

Szkolenia to super ważna sprawa i przekładają się na zysk firmy. Osobiście polecam szkolenia trade marketingowe http://tm360.pl/ - są naprawdę wysokiej jakości a co najważniejsze przekładają się na praktykę.
Awatar użytkownika
bizwoman
Posty: 251
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:05

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: bizwoman »

Staram się uczestniczyc w różnych kursach, szkoleniach. Dzięki temu mogę się czegoś nowego nauczyc.
Awatar użytkownika
biznesona
Posty: 28
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:41

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: biznesona »

Czasami jest to dobry pomysł na rozwój, a czasami trzeba i tyle. Zależy też jaką firmę prowadzicie i jakie macie potrzeby :)
Awatar użytkownika
MilennaM
Posty: 69
Rejestracja: 26 mar 2019, 8:06

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: MilennaM »

Prowadząc firmę na pewno musicie interesować się różnymi szkoleniami i to nie tylko dla siebie, ale może i nawet głównie dla waszych pracowników:) Myślę, że tu oferta takiej firmy https://www.ekofit.pl/ będzie dla was bardzo interesująca. Każdego pracownika trzeba odpowiednio przystosować do środowiska pracy, w tym miejscu znajdziecie szkolenia BHP.
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: pestunia »

Jakbyście szukali ciekawych szkoleń dla psychologów, terapeutów to najlepiej sobie sprawdzić ofertę Centrum CBT w Warszawie. Tutaj https://cbt.pl/szkolenia/szkola-mistrzow/oferta/ można sprawdzić jakie kursy są dostępne, głównie z obszaru terapii poznawczo- behawioralnej. Bardzo polecam, wiele osób potwierdza że to jedna z lepszych szkół
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 42
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:32

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Saszka »

Doskonalenie zawodowe czy podnoszenie kompetencji w każdym możliwym kierunku to zawsze coś wartościowego.
Jednak, po wielu takich szkoleniach, dochodzę do wniosku, że takie szkolenie: https://safetymark.pl/szkolenia/szkolenie-medyczne/ powinno być podstawowym, w jakie firma inwestuje.
Zdrowie i bezpieczeństwo pracowników, szczególnie, jeśli pracują w warunkach, które mogą być niebezpieczne lub grozić urazami, to podstawa.
A zdaje mi się, że bardzo mało firm stawia takie szkolenia na pierwszym miejscu, prawda? Co sądzicie na ten temat? Jakie macie doświadczenia?
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Korzystanie ze szkoleń

Post autor: Biznesmen78 »

Moim zdaniem, jeśli pojawia się taka możliwość podnoszenia kwalifikacji czy zgłębiania wiedzy, to oczywiście, że tak. Sam jestem właścicielem firmy i staram się stwarzać takie możliwości moim pracownikom. Ostatnio szkolenia były skierowane do działów nietechnicznych i obejmowały zakres metodyk zwinnych przy zarządzaniu projektami. Kurs prowadziła firma https://leadership-center.pl/agile/ , z która współpracujemy już od jakiegoś czasu.
ODPOWIEDZ