Klipy reklamowe

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Klipy reklamowe

Post autor: milka »

Szef zlecił mi znalezienie firmy, która zrobi dla nas skuteczną kampanię reklamową. Chodzi głównie o klipy reklamowe. Zależy mi na jakości, bo nie chcę podpaść przełożonemu. Myślałam o tej firmie http://sibuistudio.pl/. Mają dobre opinie i całkiem przystępne ceny. Wiele osób ich chwali za indywidualne podejście i faktyczną wiedzę w temacie. A wy co sądzicie o moim wyborze?
Awatar użytkownika
klaro
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:06

Re: Klipy reklamowe

Post autor: klaro »

Można spróbować, ale należy pamiętać żeby nie skupiać się tylko na jednej formie reklamy. Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę marketing internetowy i to w nim szukać skutecznych narzędzi marketingowych dla swojej firmy. Pomocnym, dodatkowym źródłem wiedzy mogą być takie jak http://marketing.media.pl/ blogi marketingowe. Znajdziecie tam tematy z dziedziny marketingu, reklamy czy social media. Naprawdę dużo można się z takiego blogu dowiedzieć na co warto postawić, co jest aktualnie na topie.
ODPOWIEDZ