kawa

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Jaś78

kawa

Post autor: Jaś78 »

Witam, kupujecie artykuły spożywcze przez internet? Kupowaliście może kawe ze sklepu https://www.nespresso.com/pl/pl/ ? Nie wiem czy warto kupować od nich czy może lepiej poszukać innego sklepu. Doradzicie mi coś w tej kwestii? Kupujecie w sklepach online czy raczej stacjonarnych?
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: kawa

Post autor: Samanta »

Ja na przykład uważam, że najlepsza jest kawa z ekspresu do kawy. Dlatego też sądzę, że warto jest mieć w domu taki sprzęt. W sklepie internetowym https://www.swiatekspresow.pl/ekspresy-do-kawy/ znajdziecie naprawdę całkiem duży wybór takich sprzętów od najlepszych, wiodących na rynku producentów po całkiem atrakcyjnych, niewygórowanych cenach ;) Polecam się tam rozejrzeć ;)
żuczek

Re: kawa

Post autor: żuczek »

Na mnie kawa zupełnie nie działa. Czasami wypiję po obiedzie tak do deseru, kawałka ciasta itp. Ale jak potrzebuję prawdziwego pobudzenia to tylko tiger mnie ratuje.
__________________________________________________________________________________________________
oliwiuś

Re: kawa

Post autor: oliwiuś »

Uwielbiam rano po śniadaniu wypić kawę z książką w ręku. Teraz przerabiam powieść pt " Nikt nie musi wiedzieć. Hubert Meyer. Tom 4 z autografem " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/seria/hubert-meyer .Najpopularniejsza polska autorka powieści kryminalnych, po niemal 10 latach przerwy, prezentuje kolejną część uwielbianej przez czytelników serii z psychologiem śledczym Hubertem Meyerem.
ODPOWIEDZ