jazda pod wpływem alkoholu

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Janekuś2233

jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: Janekuś2233 »

Witam, prowadziliście samochód pod wpływem? Porad prawnych warto zasięgnąć w każdej sytuacji ale również warto poczytać na ten temat. Jeśli będziecie szukać informacji na temat konsekwencji poruszania się pojazdem pod wpływem alkoholu to rzućcie okiem na stronę https://adwokat24h.pl/jazda-po-alkoholu/krakow/ Wiedzieliście, że takie konsekwencje są?
nuą

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: nuą »

Mam nadzieję, że liczba osób wsiadających za kierownicę pod wpływem będzie maleć, ale bardziej wierze w to, że nowe technologie będą ratować nam życie kontrolując auto do tego stopnia, że samochód naprawi błędy pijanej osoby. Już dzisiaj wiele modeli Ford jak Ford Puma posiada dużo czujników monitorujących zachowanie auta i to co dzieje się dookoła, a pewnie już za 10 lat będzie jeszcze kolejny poziom ochrony.
karaś

Re: jazda pod wpływem alkoholu

Post autor: karaś »

Jazda pod wpływem alkoholu to wielkie niebezpieczeństwo. Najlepiej wyrzekajcie się takich głupich zachowań. Gdyby jednak doszło do wypadku warto zadzwonić do fachowca w swojej dziedzinie. W Białymstoku jest firma świadcząca usługi pomocy drogowej motofirma.eu, która cieszy się dobrą opinią wśród lokalnych klientów.
ODPOWIEDZ