Jak napisać cv

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Bebeś

Jak napisać cv

Post autor: Bebeś »

Pytanie do osób pracujacych w hr.

Na co zwracacie uwagę jak dostajecie cv? Będę niedługo szukała pracy i zastanawiam się jak je napisać.
Gawlinś

Re: Jak napisać cv

Post autor: Gawlinś »

Ja mam wrażenie,że kiedyś silniej to na mnie wpływało. Aż prawie zaliczyłam wtopę - dostałam różowo -fioletowe CV. Bardzo bogate w cenne na tym stanowisku doświadczenie. Pierwszy odruch był taki, żeby wywalić. Po spotkaniu okazało się, że dziewczyna jest super, o barwnej osobowości, a jako pracownik była genialna. Myślę, że wygląd,estetyka, brak błędów ma znaczenie, ale ważne jest też czy w opisie zawarto info o kluczowych dla danej oferty kompetencjach, doświadczenie, realizowane projekty, dodatkowe aktywności. Dobrze jest również dołaczyć do cv list motywacyjny. Na tej stronie jest napisane, co powinno się tym liście znaleźć.
Awatar użytkownika
arendoo
Posty: 236
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:01

Re: Jak napisać cv

Post autor: arendoo »

Ogólnie to jest tak, że CV jest najważniejszym dokumentem choć nie wszędzie, bo z drugiej strony dobrze jest faktycznie dołączyć list motywacyjny, zależy gdzie aplikujecie. Gdy będzie potrzebny to tutaj https://bananacv.com/blog/jak-napisac-list-motywacyjny możecie przeczytać o poradach i wskazówkach dzięki czemu będzie Wam łatwiej taki list motywacyjny napisać. Pozdrawiam ;)

tajemnice głębin
Awatar użytkownika
wiktorziel
Posty: 59
Rejestracja: 20 cze 2019, 0:01

Re: Jak napisać cv

Post autor: wiktorziel »

Jeśli poszukujecie teraz pracy to powinniście wiedzieć, że umiejętności i kompetencje pracownika warto poszerzyć o te cyfrowe, tak by pracownik odpowiednio odnalazł się w zautomatyzowanej rzeczywistości zawodowej. Poza tym dalej mocno liczy się kreatywność oraz umiejętność szybkiego przyswajania nowej wiedzy, komunikatywność, efektywna współpraca, odporność na stres.
ODPOWIEDZ