Identyfikacja wizualna

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
BozenaWieczorek
Posty: 19
Rejestracja: 20 wrz 2019, 13:54

Identyfikacja wizualna

Post autor: BozenaWieczorek »

Cześć,

Znacie jakąś agencję, która się tym zajmuje? Możecie mi coś polecić? ;d
Awatar użytkownika
TomaszKotek
Posty: 13
Rejestracja: 10 paź 2019, 1:43

Re: Identyfikacja wizualna

Post autor: TomaszKotek »

Cześć,

Sprawdź sobie tutaj na stronie Necon. Oni się tym zajmują.
Mają bardzo ciekawe portfolio. Ja muszę przyznać, że bardzo mi si podoba ta współpraca z nimi :)
zoś90

Re: Identyfikacja wizualna

Post autor: zoś90 »

Właśnie ostatnio odebrałam pierwsze makiety nowego logo i niezwykle mi się podobają! Mówię wam, warto postawić na taką forę widoczności. Ostatnio zamówiona została markiza dwustronna wolnostojąca, do tego widoczny szyld i gości jakby więcej. A to bardzo miłe - nasze bistro ma zaledwie kilka tygodni, a klienci już nas rozpoznają!
Trików

Re: Identyfikacja wizualna

Post autor: Trików »

Ooo tak warto stawiać na taką formę. identyfikacja wizualna to bardzo atrakcyjna forma reklamy i nie tylko :) Tylko warto postawić na kogoś kto się naprawdę na tym zna i w szczególny sposób pomoże Ci rozwinąć to co do tej pory stworzyłeś :) Zmiany są przede wszystkim czymś ważnym aby sprostać konkurencji.

gruntowy wymiennik ciepła
Alaż

Re: Identyfikacja wizualna

Post autor: Alaż »

warto stawiac na spójna wizualizację maja wiele wspólnego z marketingiem
http://queensizeplus.com/2021/06/08/bie ... ke-zalety/
właśnie stworzyłam księgę marketingową i powiem cały czas sie rozwijamy:):)
warto stawiac na rozwój i marketing
ODPOWIEDZ