Drukarnie internetowe

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Bobo
Posty: 52
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:50

Drukarnie internetowe

Post autor: Bobo »

A to drukarnie internetowe są w jakimś mieście? Internetowe to internetowe.
Ja mogę polecić póki co https://web-to-print.pl
Jest to drukarnia reklamowa, jak dla mnie mają super jakość materiałów, ceny są też atrakcyjne, a już na pewno dużo niższe niż w normalnych drukarniach. Plakaty drukują w wielu różnych formatach, więc musiałabyś doprecyzować, żebym ci podała cenę. Albo po prostu sobie sama sprawdź na ich stronie w cenniku.
Awatar użytkownika
urania
Posty: 180
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Drukarnie internetowe

Post autor: urania »

Korzystacie może z usług drukarni 3D? ja ostatnio się mocno zaczęłam interesować tym tematem. Widziałam takie wydruki na żywo i zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Jeśli szukacie drukarni której moglibyście takie wydruki powierzyć to szczerze polecam kontakt z tą https://werk3d.pl/ to naprawdę zespół profesjonalistów i posiadają najlepsze drukarki z dostępnych na rynku. Działają w różnych technologiach, od najprostszych (o ile można uznać druk przestrzenny za prosty) po bardzo skomplikowane. Zaufało im już wielu klientów, z ich dotychczasowymi realizacjami można się zapoznać na stronie. Najbardziej popularna metoda wydruku 3D, technologia FDM została przez nich opanowana do perfekcji.
Awatar użytkownika
Wall-E
Posty: 83
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:12
Kontakt:

Re: Drukarnie internetowe

Post autor: Wall-E »

Póki co jeszcze mało kto ma potrzebę korzystania z drukarni 3D.
Eurotex Poland - taśmy transportujące.
Awatar użytkownika
bizwoman
Posty: 251
Rejestracja: 10 lip 2019, 8:05

Re: Drukarnie internetowe

Post autor: bizwoman »

A co planujesz drukować na taką skalę? Jeśli książkę, to sprawdź ten artykuł, znajdziesz w nim kilka przydatnych wskazówek. Dowiesz się też, jaką drukarnię wybrać.
ODPOWIEDZ