Druk ulotek

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Deny23
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2019, 22:16

Druk ulotek

Post autor: Deny23 »

Hej,

udało mi się już uporać z grafikiem jeżeli chodzi o projekt ulotki. Teraz trzeba je wydrukować. Na co zwrócić uwagę?
Awatar użytkownika
Adrian54
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2019, 22:19

Re: Druk ulotek

Post autor: Adrian54 »

Po 1. Unikaj jakiś małych lokalnych punktów bo tam lecą po kosztach a jak masz mieć ulotki słabej jakości to lepiej nie miec ich w cale. Zwyczajnie to zle wyglada dla klienta. Wszystko rozbija się o gramaturę oraz samą jakość wydruku. W przypadku Wrocławia polecam Ci punkt ksero w Reprotechnice tam maja wszystko. ksero, druk ulotek a ja tam najczesciej robie wizytówki bo ciezko o lepsza jakosc.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Druk ulotek

Post autor: KarinaMa »

Jak dla mnie, to ważna sprawa, dlatego też powinniście postawić na odpowiednie podejście do tego tematu. Na przykładzie takich drukarni jak https://fourcolors.com.pl/druk-offsetowy-uv/ najlepiej widać, jakie stwarza to przed Wami możliwości. Warto o tym pamiętać.
Awatar użytkownika
milka
Posty: 222
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:51

Re: Druk ulotek

Post autor: milka »

Zamów online. Opłaca się. Wiem, że Diamond Druk ma świetne ceny. Do tego oferują rabaty i darmową dostawę. Tu ich znajdziesz https://www.diamond-druk.pl/ . Szybko realizują zamówienia więc nie będziesz długo czekał.
ODPOWIEDZ