Dobry kurier

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
pestunia
Posty: 197
Rejestracja: 29 kwie 2019, 14:53

Dobry kurier

Post autor: pestunia »

Jak w temacie – gdzie mogę znaleźć taniego i solidnego kuriera?
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Dobry kurier

Post autor: zazzi »

Szukaj w internecie, zawsze można znaleźć jakąś okazję :) Na przykład tutaj https://www.ebox24.pl/cennik-kuriera-geis masz podany cennik Geis , a to tani i ceniony kurier więc na pewno będziesz zadowolona ze współpracy. Oczywiście żadnymi umowami nie musisz się wiązać, nie ma takiej konieczności ;)
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Dobry kurier

Post autor: serenede »

Szukaj poradników kurierskich w necie, dostarczają one rzetelnej wiedzy odnośnie firm przewozowych. Ja polecę tutaj tę stronę https://www.jakimkurierem.pl/project/kurier-dpd/ - namiar od znajomego dostałam kiedy szukałam kogoś kto mi szybko dostarczy paczki. Wiele rzeczy się stąd dowiedziałam
Awatar użytkownika
klaro
Posty: 61
Rejestracja: 22 sie 2019, 15:06

Re: Dobry kurier

Post autor: klaro »

Jeśli korzystam już drugi rok i ani razu nie miałem problemu, żeby paczka nie doszła czy się spóźniała to jak dla mnie godny polecenia jest Sendit. Plus też taki, że to broker, kuriera można wybrać i wszystkie formalności z nadaniem sprawdzić i na ich stronie wykonać. Teraz to się mówi online, ale wygoda to jest.
Awatar użytkownika
LauraL
Posty: 80
Rejestracja: 20 mar 2019, 8:28

Re: Dobry kurier

Post autor: LauraL »

Jak dla mnie na miano dobrego kuriera na pewno zasługuje także https://kurierrumunia.pl/e-commerce-w-r ... u-draculi/ . Za pośrednictwem tej firmy bowiem możemy nadać, także za pobraniem paczkę do Rumunii. Koszt w tym przypadku jest nieduży, ponieważ mamy możliwość skorzystania z przesyłki już za 6,99EUR, a czas wysyłki to jedynie 48 godzin, co bez wątpienia jest kolejną zaletą tej oferty:).
ODPOWIEDZ