Dobre studia

Poznaj tajniki marketingu online i tradycyjnych działań marketingowych. Poruszaj wszystkie nurtujące Cię tematy z zakresu marketingu, zadawaj pytania, polecaj firmy i usługi. Billboardy, ulotki, prasa, oklejanie pojazdów, pozycjonowanie, Google Adwords, email marketing, wszystko to znajdziesz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Hottka
Posty: 233
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:13

Dobre studia

Post autor: Hottka »

sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :https://www.wszop.edu.pl/kierunki-studi ... 255,54,255
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Awatar użytkownika
moteusz
Posty: 12
Rejestracja: 23 kwie 2019, 16:15
Lokalizacja: Radomsko

Re: Dobre studia

Post autor: moteusz »

Oferta gdyńskiej WSAiB https://wsaib.pl/ zawiera wiele kierunków, które są teraz na topie. Oprócz prawa, administracji, zarządzania czy logistyki, uruchamiana jest II edycja studiów podyplomowych na kierunku MBA Project Management. Studia te dedykowane są osobom, które chcą zarządzać organizacją/działem organizacji pracującym w sposób projektowy, a także doradzać w zakresie kierunków rozwoju organizacji i wdrażania podejścia projektowego.
Awatar użytkownika
Wall-E
Posty: 83
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:12
Kontakt:

Re: Dobre studia

Post autor: Wall-E »

Mnóstwo jest teraz tych możliwości...
Eurotex Poland - taśmy transportujące.
Awatar użytkownika
Flaminga
Posty: 8
Rejestracja: 18 wrz 2019, 13:49

Re: Dobre studia

Post autor: Flaminga »

Młody człowiek ma teraz mnóstwo możliwości,stoją przed nim otworem uczelnie z całego kraju ,a także świata.Ważne by ten młody człowiek wiedział co chce w życiu robić,czym się zająć w przyszłości.Warto wybierać uczelnię,która aktywnie współpracuje z wieloma zagranicznymi uniwersytetami,oferuje studentom spory wybór kierunków i projektów badawczych. studia wyższe to nie tylko ciężka praca,ale też wiele nowych kontaktów i możliwości rozwoju.
Awatar użytkownika
luiza
Posty: 171
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:58

Re: Dobre studia

Post autor: luiza »

Myślę, że studia administracyjne to bardzo dobry wybór w dzisiejszych czasach. Wybierz ten kierunek o ile cię interesuje. Pamiętaj, że nie ma nic gorszego niż studia z przymusu. Ucz się tego co cię interesuje i pozwoli ci daleko zajść w przyszłości.
Awatar użytkownika
Mariuto
Posty: 93
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:20

Re: Dobre studia

Post autor: Mariuto »

Rzeczywiście wybór jest bardzo duży, spokojnie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zobaczcie sobie może tu co proponuje szkoła https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... formatyka/ Według mnie zdecydowanie się na studiowanie informatyki będzie bardzo dobrym wyborem, z pracą nie będzie trudno, zarobki też są dobre w tym zawodzie. Jednak trzeba też wziąć pod uwagę, że nie każdy nadaje się do tego zawodu.
Awatar użytkownika
KarinaMa
Posty: 216
Rejestracja: 23 paź 2019, 19:09

Re: Dobre studia

Post autor: KarinaMa »

Dobre studia to takie, które faktycznie służą Wam w rozwoju kariery. W przeciwnym razie, to tylko strata czasu. Myślę, że powinniście zajrzeć do Centrum Kształcenia Podyplomowego i Rozwoju Biznesu, bo prowadzą zajęcia między innymi w trybie weekendowym. TO ciekawa sprawa, szczególnie dla osób, które mają ograniczony czas wolny.
Awatar użytkownika
Klarysa
Posty: 71
Rejestracja: 04 kwie 2019, 15:54

Re: Dobre studia

Post autor: Klarysa »

Dobre studia może zagwarantować tylko dobra szkoła średnia i dobrze zdana matura. W stolicy gdyby ktoś z Was zastanawiał się gdzie iśc do liceum to bardzo dobre jest Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Dobrze Was tam przygotują do matury.
Awatar użytkownika
Samanta
Posty: 555
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:13

Re: Dobre studia

Post autor: Samanta »

Dobre studia to tylko połowa sukcesu. Bardzo ważne jest również to, aby znać język obcy, zwłaszcza angielski. Na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezykowe/angielski możecie poczytać sobie o kursach językowych oferowanych przez Szkołę Językową ProfiLingua. Myślę, że warto się jak najszybciej na taki kurs zapisać :)
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Dobre studia

Post autor: women89 »

Dobre studia to przede wszystkim dobra uczelnia, która skonstruowana jest na najwyższym poziomie. Sprawdź http://www.pswbp.pl/ czyli uczelni wyższej z Białej Podlaskiej, która otwiera się na potrzeby studentów. To szkoła wyższa z tradycjami, przyjmująca wielu studentów z zagranicy. Warto więc przyjrzeć się ich propozycjom bliżej.
Awatar użytkownika
serenede
Posty: 170
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:50

Re: Dobre studia

Post autor: serenede »

Pytanie jakie kierunki was interesują. Jak już to będziecie wiedzieć, wówczas przyjdzie czas na poszukiwanie uczelni. Jeśli chodzi o kierunki ekologii i zarządzania to warto tutaj http://www.wseiz.pl/ aplikować. Uczelnia oferuje wysoki poziom i bardzo łatwo po niej o pracę
Awatar użytkownika
judyta
Posty: 264
Rejestracja: 23 gru 2019, 19:43

Re: Dobre studia

Post autor: judyta »

Studia na kierunku informatyka od kilku lat cieszą się niegasnącą popularnością. Statystyki bowiem pokazują, że to jedne z najchętniej wybieranych kierunków wśród osób, które chcą rozpocząć edukację na szczeblu wyższym. Jeśli jesteście zainteresowani tym kierunkiem, koniecznie sprawdźcie ofertę https://www.cb.szczecin.pl/kierunek-stu ... formatyka/ ;)
Awatar użytkownika
MariuszW
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2020, 20:20

Re: Dobre studia

Post autor: MariuszW »

Dobrze powiedziane.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 64
Rejestracja: 23 maja 2019, 22:06

Re: Dobre studia

Post autor: kasiunia »

Także byłam w takiej sytuacji, kiedy musiałam podjąć decyzje o wyborze kierunku studiów. Dzisiaj młodzież ma dużo prościej z uwagi na bardzo dużą ofertę jeśli chodzi o możliwości studiowania. Studia wyższe to bardzo ważny moment w życiu młodego człowieka- ważą się w końcu losy i przyszłość. Warto więc podjąć trud i przejrzeć ofertę w zakresie możliwości studiowania.Moja siostrzenica wybrała studia wyższe na Akademii Ekonomiczno - Humanistycznej w Warszawie na kierunku - finanse i rachunkowość.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Dobre studia

Post autor: AdamCz »

Akurat jeśli chodzi o wybór kierunku studiów to tutaj raczej kierowałbym się zainteresowaniami oraz możliwością przełożenia tego na późniejsze możliwości w zakresie prowadzenia biznesu, czy znalezienia dobrego miejsca pracy. Jednak samo studiowanie to nie wszystko, dobrze jednocześnie zadbać o wybór studiów podyplomowych i tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, abyście zwrócili uwagę na https://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/114, ... eting.html gdzie będziecie mogli liczyć na profesjonalne podejście, świetnych wykładowców i co najważniejsze konkretną wiedzę oraz umiejętności.
Awatar użytkownika
Amadeusz
Posty: 21
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:27

Re: Dobre studia

Post autor: Amadeusz »

Klarysa pisze: ↑27 lut 2020, 14:54 Dobre studia może zagwarantować tylko dobra szkoła średnia i dobrze zdana matura. W stolicy gdyby ktoś z Was zastanawiał się gdzie iśc do liceum to bardzo dobre jest Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia. Dobrze Was tam przygotują do matury.
Córka kończyła to liceum, teraz jest na studiach, dobrze ją przygotowali do matury :)
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Dobre studia

Post autor: women89 »

To przede wszystkim wybór, który zgodny jest z Twoimi oczekiwaniami oraz zainteresowaniami. Jeśli więc edukacja dzieci i młodzieży była zawsze dla Ciebie ciekawym i pasjonującym zajęciem, to bez wątpienia opcja na studia pedagogiczne Warszawa będzie najlepszym rozwiązaniem. Dobrze jest podążać za wyznaczonymi przez siebie ścieżkami. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://wsp.edu.pl/ gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne szczegóły.
Awatar użytkownika
AdamCz
Posty: 212
Rejestracja: 21 wrz 2019, 16:14

Re: Dobre studia

Post autor: AdamCz »

W takim razie jeżeli będziecie na etapie poszukiwań ciekawych kierunków studiów to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez https://wseh.pl/ w przypadku których będziecie mogli liczyć zarówno na najwyższą jakość, pełne wsparcie i dobrze zestawione zajęcia które pozwolą Wam rozwijać swoje umiejętności, wiedzę i jednocześnie wspinać się skutecznie po kolejnych szczeblach kariery. Pozdrawiam serdecznie!
Awatar użytkownika
Zoxin
Posty: 76
Rejestracja: 18 maja 2019, 16:09

Re: Dobre studia

Post autor: Zoxin »

Dobre studia to przede wszystkim takie, które cię interesują. W przeciwnym razie nie opłaca się iść na żadne :p
Awatar użytkownika
zazzi
Posty: 141
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:58

Re: Dobre studia

Post autor: zazzi »

Mój znajomy mówił, że tutaj https://www.ssw-sopot.pl/kadry-i-place/ ... wane-z-ue/ są bardzo dobre studia. Świetni prowadzący, którzy umieją przekazywać wiedzę i uczyć. Mnóstwo zajęć praktycznych, zatem nie wychodzisz z pustą wiedzą, ale też z umiejętnościami
Awatar użytkownika
Roksanka231
Posty: 86
Rejestracja: 12 gru 2019, 22:20

Re: Dobre studia

Post autor: Roksanka231 »

Dla mnie najlepszy wyborem były studia hr. Warszawa, bo tutaj mieszkam ma fajną bardzo szkołę https://wwsb.edu.pl/specjalnosci/zarzad ... -ludzkimi/ Wybrałam ją z polecenia znajomej, ale nie żałuję. Jestem bardzo zadowolona, nie miałam jakiś większych problemów ze zdawaniem. Wystarczy uczyć się na bieżąco, chodzić na wykłady i właściwie tyle. Trochę samodyscypliny i daje radę!
Awatar użytkownika
urania
Posty: 181
Rejestracja: 20 mar 2019, 22:58

Re: Dobre studia

Post autor: urania »

Nie ma dobrych i złych studiów. Są tylko dobre i złe wybory. Studia mają sprawiać przyjemność i potem praca w tym zawodzie. Studia w systemie dualnym to dla mnie dobry wybór, zobacz tutaj co mam na myśli. System przywędrował z Niemiec, tam się od lat już sprawdza.
Awatar użytkownika
Cent
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2019, 11:52

Re: Dobre studia

Post autor: Cent »

Dziś na topie są prawo,administracja i pewnie psychologia...
Rynek weryfikuje wartościowe zawody! Trzeba się mocno zastanowić na wyborem kierunku studiów ;)
Polecam zajrzeć na stronę http://vizja.pl/
Awatar użytkownika
pomysł
Posty: 46
Rejestracja: 09 paź 2019, 21:55

Re: Dobre studia

Post autor: pomysł »

Marzą mi się dobre studia o kierunku rachunkowość. Dlatego muszę zdać maturę z matematyki na najwyższym poziomie. Kupiłam sobie do tego podręcznik " SzachMat! Matura z Matematyki. Pewniaki Maturalne " w tym sklepie tutaj https://www.taniaksiazka.pl/wydawnictwo/nowa-matura. Książka przeznaczona jest dla osób, które chcą w krótkim czasie powtórzyć najważniejsze zagadnienia w oparciu o zadania w formacie zadań maturalnych.
Awatar użytkownika
ToTuToTam
Posty: 146
Rejestracja: 06 wrz 2019, 14:06

Re: Dobre studia

Post autor: ToTuToTam »

Przede wszystkim studia powinny być dobrane do naszych zainteresowań. Bez sensu jest iść na kierunek, który w ogóle nas nie kręci. Warto też pomyśleć o dokształcaniu się po zakończeniu studiów magisterskich. Bardzo duży wybór studiów podyplomowych oferuje https://eduedukacja.pl/ . Aktualnie trwa nabór, więc warto szybko podjąć decyzję.
Awatar użytkownika
mugga
Posty: 12
Rejestracja: 12 lip 2020, 10:31

Re: Dobre studia

Post autor: mugga »

najlepiej iść w biznes, ten obszar się bardzo mocno rozwija, szczególnie marketing. Zajrzyj do nich http://psrimm.pl , jeśli interesuje Cię temat szkolenia w tym kierunku oni z miłą chęcią dzielą się wiedzą i doświadczeniem, są otwarci na ludzi którzy chcą się uczyć.
Awatar użytkownika
anulka30
Posty: 17
Rejestracja: 31 paź 2019, 19:00

Re: Dobre studia

Post autor: anulka30 »

Ja proponuje zajrzeć na studia do https://horyzont.eu . Moim zdaniem jak ktoś interesuje się informatyką to studia dla niego w sam raz. Warto szukać takich ciekawych propozycji godnych uwagi. Każdy znajdzie coś specjalnego dla Siebie jak interesuje się tym tematem.
Rafał99

Re: Dobre studia

Post autor: Rafał99 »

Dobry kierunek studiów to taki, który idzie w parze z zainteresowaniami, dlatego ja zdecydowałem się na cyberprzestęprzość https://www.prawowroclaw.edu.pl/oferta/ ... stepczosc/. Studia te dają możliwość nauki podstaw programowania, zabezpieczania oraz odzyskiwania danych z różnych nośników pamięci, a także zagłębienia się w problematykę bezpieczeństwa państwa. Moim zdaniem to jeden z bardziej przyszłościowych kierunków, gdyż rynek IT ciągle się rozwija i z roku na rok wzrasta liczba użytkowników korzystających z nowych technologii.
Kaśka

Re: Dobre studia

Post autor: Kaśka »

Wybór studiów to sprawa indywidualna, wszystko zależy czym się interesujemy. Ja wybrałam studia pr, warszawa dzienne oczywiście na https://wwsh.edu.pl/specjalnosci/strate ... lamy-i-pr/ i bardzo sobie chwalę. Lubię to co robię i się spełniam w tym :) Pozdrawiam serdecznie
KasiaŚliweczka

Re: Dobre studia

Post autor: KasiaŚliweczka »

Ja polecam zapoznać się z oferta tej szkoły, która oferuję studia podyplomowe dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe. Jakiś czas temu uczestniczyłam w bezpłatnym webinarium dotyczącym tematu Stres i wypalenie zawodowe. Powiem wam, że świetny temat i super webinarium.
KasiaŚliweczka

Re: Dobre studia

Post autor: KasiaŚliweczka »

....................Oczywiście chodzi o ten punkt w Rzeszowie https://cud.rzeszow.pl/ na Kotuli ....................
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Dobre studia

Post autor: women89 »

Dobre to dopasowane do Ciebie, Twoich ambicji, a także potrzeb. To ważne aby wszystko w tym obszarze było zgrane, dopasowane, a przede wszystkim świetnie zgrane. Na pewno studia MBA Warszawa cennik będą dobrym krokiem w przyszłość, który pozwoli Ci uzyskać to czego oczekujesz. Polecam zatem zajrzeć na stronę https://studia-mba.pl/mba/oplaty/ gdzie trafisz na wszelkie informacje.
adamoś

Re: Dobre studia

Post autor: adamoś »

Prawo, zarządzanie, informatyka - to nadal bardzo dobre kierunki, warte uwagi. Ja kończyłem studia na kierunku zarządzanie w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą https://wsge.edu.pl/pl/studia-i-stopnia i bardzo dobrze oceniam te studia i tę uczelnię. Także jeśli ciekawią was takie studia to swoją uczelnię mogę wam doradzić, dobrze mi się tam studiowało, to miejsce na wysokim poziomie i z fajną kadrą.
Śnieżka

Re: Dobre studia

Post autor: Śnieżka »

Myślę, że nie chodzi tu o narzucanie konkretnych kierunków studiów. Raczej o polecenie dobrych uczelni tych publicznych i prywatnych. Osobiście uważam, że https://www.ssw-sopot.pl/ to bardzo dobry wybór. Uczelnia podążą za światowymi trendami i daje możliwość praktykowania i nauki jednocześnie. Studia dualne to obecnie najlepszy sposób na zdobywanie wiedzy i umiejętności.
Gośka90

Re: Dobre studia

Post autor: Gośka90 »

Interesują mnie bezpłatne studia podyplomowe Kraków. Jakie sprawdzone szkoły możecie polecić? Zależy mi na prestiżowej uczelni z doświadczoną kadrą. Ostatnio znalazłam Akademię Ignatianum. Czy znacie tą Akademię? Czekam na opinie https://www.ignatianum.edu.pl/studia-podyplomoweWF
żaniata

Re: Dobre studia

Post autor: żaniata »

Bardzo ciekawą ofertę studiowania tutaj można znaleźć https://edunet-poland.pl/studia-dualne- ... udiowania/ . Ten rodzaj studiów staje się coraz bardziej popularny i łączy praktyczną naukę zawodu z klasycznym studiowaniem. Moim zdaniem jest to najbardziej wartościowe szkolenie
kamiś00003

Re: Dobre studia

Post autor: kamiś00003 »

Mam w planach pójść na architekturę, ale najpierw muszę się w rysunku podszkolić. Myślę, że jak najbardziej zdecyduję się na ofertę https://www.formatstudio.com.pl/ , to szkoła rysunku Format studio Kraków. Myślę, że jest tego warta. Przygotowują do egzaminów.
Dżenia

Re: Dobre studia

Post autor: Dżenia »

Wiecie co, jeśli chodzi o studia, to wiem, że wybrałam naprawdę dobre. Postawiłam na fizjoterapię, zawsze chciałam pracować "w białym fartuszku", ale wiem też, że to jest po prostu zawód z przyszłością. Zresztą, pomimo skończonych studiów nadal się rozwijam w tym kierunku, wybieram się niedługo na szkolenie z metody BeBo https://www.beckenboden.com/pl/ bo naprawdę potrzebni są specjaliści z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.
luśkaa

Re: Dobre studia

Post autor: luśkaa »

ja już w liceum wiedziałam, że chcę iść na kierunek medyczny, konkretnie na fizjoterapię. jeśli chodzi o uczelnię to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. Polecam, poziom zajęć wysoki, sporo praktyk i cwiczeń, nie tylko na uczelni ale i w renomowanych placówkach medycznych.
Grażkaa

Re: Dobre studia

Post autor: Grażkaa »

Ostatnio zaczął mnie interesować kierunek psychologia kryminalna, sądowa. Czy ktoś z was studiował ten kierunek i chciałby podzielić się opinią? Niedawno znalazłam Akademię Ignatianum z tym kierunkiem. Oferta na stronie https://ignatianum.edu.pl/katedry-instytut-psychologii
zuzuś33

Re: Dobre studia

Post autor: zuzuś33 »

Wszystko w.g mnie kwestia zainteresowań i tego co chcemy w przyszłości robić, na tej podstawie trzeba dobierać sobie kierunek studiów. Jeśli interesujesz się moda projektowaniem to tutaj https://mskpu.pl/tag/opinie-o-mskpu/ jest fajna szkoła w Warszawie, która pozwoli Ci rozwinąć skrzydła.
cóco

Re: Dobre studia

Post autor: cóco »

Tak naprawdę okazuje się, że nie ma to jak dobre studia, ale nie zawsze jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić. I na razie wychodzi na to, że jednak często nie wiemy, co robić. Dlatego ja sugerowałabym coś takiego jak Szkoła Służb Medycznych Collegium https://www.collegium.com.pl/ . Moim zdaniem warto zostać technikiem medycznym!
bibiś88

Re: Dobre studia

Post autor: bibiś88 »

Witam,zastanawiam sie nad wyborem studiow. Bardzo zalezy mi na tym,by podjac decyzje odpowiedzialnie,bez porad bliskich. Bardzo stresuje mnie ten wybor,bo uwazam,ze ta decyzja moze miec wplyw na reszte mojego zycia. https://www.ssw-sopot.pl/ Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
Aguś

Re: Dobre studia

Post autor: Aguś »

Obecnie rzeczywiście architektura jest bardzo atrakcyjnym kierunkiem. Osobiście zdecydowałabym się na wzornictwo https://www.ssw-sopot.pl/wzornictwo/ . Zawsze chciałam kreować trendy, a nowe projekty są moją pasją. Zwłaszcza meble są wspaniałym materiałem dla architekta.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Dobre studia

Post autor: Biznesmen78 »

Słyszeliście o Fundacji EFC https://efc.edu.pl/ ? Umożliwiają równy dostęp do edukacji uczniom w całej Polsce. Promują niestandardowe sposoby myślenia o edukacji w świetle wyzwań dwudziestego pierwszego wieku. Poszerzają zakres edukacji o odpowiedzialność społeczną i zaangażowanie w społeczeństwo obywatelskie.
aroś

Re: Dobre studia

Post autor: aroś »

Jeśli chcecie się wykształcić na pielęgniarki i pielęgniarzy to sprawdźcie sobie też Monoprofilowe Centrum Symulacji Medycznych w Kutnie. To doskonała placówka specjalizująca się w zakresie profesjonalnej opieki medycznej nad pacjentem. Są nowocześni, stosują innowacyjne metody do przygotowania przyszłego personelu medycznego do zawodu, dysponują m.in. salą symulacji BLS https://www.centrumsymulacjimedycznych. ... ulacji-bls gdzie studenci mogą zastosować wiedzę teoretyczną w praktyce. Moja siostra planuje tam naukę, także sporo o tej uczeni słyszę.
andżelika1

Re: Dobre studia

Post autor: andżelika1 »

W wolnym czasie warto poczytać - pozycje takie jak na przykład biochemia książka: https://pzwl.pl/Biochemia,84867195,p.html . Można tam znaleźć wiele praktycznych porad nie tylko dla lekarzy. Takie czasopisma widziałam ostatnio na stronie księgarni medycznej PZWL. Polecam także studentom medycyny.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 256
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:16

Re: Dobre studia

Post autor: kasiakowa06 »

Dżenia pisze: ↑28 cze 2021, 2:28 Wiecie co, jeśli chodzi o studia, to wiem, że wybrałam naprawdę dobre. Postawiłam na fizjoterapię, zawsze chciałam pracować "w białym fartuszku", ale wiem też, że to jest po prostu zawód z przyszłością. Zresztą, pomimo skończonych studiów nadal się rozwijam w tym kierunku, wybieram się niedługo na szkolenie z metody BeBo beckenboden.com/pl/ bo naprawdę potrzebni są specjaliści z zakresu fizjoterapii uroginekologicznej.
Zdecydowanie fizjoterapia to zawód przyszłości :) A myślałaś o szkoleniu z osteopatii? Ja myślę o kursie w Stillacademy https://www.stillacademy.pl/dlaczego-still-academy/

Obrazek
Aguś

Re: Dobre studia

Post autor: Aguś »

Dziś oferta edukacyjna jest bardzo szeroka. Można studiować na uczelni państwowej, ale także wybrać prywatną. Te drugie ostatnimi czasy mają bardzo ciekawe programy studiów. Jak choćby Finanse i Ekonomia Biznesu czy Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Warto zatem sprawdzić https://www.ssw-sopot.pl/warunki-rekrut ... o-stopnia/
makiś858

Re: Dobre studia

Post autor: makiś858 »

Hottka pisze: ↑13 sty 2020, 18:56 sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :...
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Też nie wiem, co wybrać
memiś839

Re: Dobre studia

Post autor: memiś839 »

makiś858 pisze: ↑11 paź 2021, 10:59
Hottka pisze: ↑13 sty 2020, 18:56 sama ostatecznie zdecydowałam się na kierunek zarządzanie projektami :...
mam nadzieję, że się dostanę bo kierunek to super sprawa. Chcę szukać pracę w agencjach eventowych i impresariatach, urzędach miast i gmin, klubach sportowych, instytucjach kultury i nowoczesnych obiektach widowiskowo-sportowych.
Też nie wiem, co wybrać
Wybierz kierunek nawiązujący do Twoich zainteresowań.
___
https://www.51015kids.eu/chlopiec/czapk ... rekawiczki
Awatar użytkownika
wesw32
Posty: 266
Rejestracja: 04 kwie 2019, 14:04

Re: Dobre studia

Post autor: wesw32 »

To ważne, aby znaleźć uczelnię, w której będziesz czuć się dobrze. Musisz jednak pamiętać też o poziomie jej nauczania i przede wszystkim rozsądnie wybrać kierunek. Moim zdaniem uczelnia AEH w Warszawie jest warta uwagi. Ma całkiem szeroki wybór kierunków, dobry poziom nauczania, więc na pewno dobrze przygotują Cię do pracy w zawodzie.
miichalińka809

Re: Dobre studia

Post autor: miichalińka809 »

wesw32 pisze: ↑16 paź 2021, 17:55 To ważne, aby znaleźć uczelnię, w której będziesz czuć się dobrze. Musisz jednak pamiętać też o poziomie jej nauczania i przede wszystkim rozsądnie wybrać kierunek. Moim zdaniem uczelnia AEH w Warszawie jest warta uwagi. Ma całkiem szeroki wybór kierunków, dobry poziom nauczania, więc na pewno dobrze przygotują Cię do pracy w zawodzie.
Witam,zastanawiam się nad tym,jaki kierunek studiow wybrac,aby pozniej moc pracowac w branzy zwiazanej ze stronami Internetowymi. Mysle nad pracy przy UX. https://ux-pm.pl/poziom-3Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Biznesmen78
Posty: 945
Rejestracja: 19 lip 2019, 11:03

Re: Dobre studia

Post autor: Biznesmen78 »

Witam.
Myślę, że ten artykuł https://efc.edu.pl/programy/edukacja-in ... je-uzyskac , może okazać się bardzo przydatny, ponieważ znajdziecie tam sporo ciekawych i praktycznych wiadomości na temat grantów dla szkół.
Dowiecie się czym są oraz w jaki sposób można je pozyskać. Taka wiedza z pewnością może okazać się przydatna. Szczególnie dla nauczycieli oraz dyrektorów. A więc skorzystają na tym uczniowie i nauczyciele oraz dyrekcja.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
women89
Posty: 492
Rejestracja: 30 mar 2019, 21:54

Re: Dobre studia

Post autor: women89 »

Jeśli jesteś na etapie wyboru kierunku studiów? Zatem przed Tobą trudny okres, gdyż taka decyzja nie jest łatwa. Czy się kierować wybierając kierunek dla siebie ?Najlepiej wybierać zgodnie z zainteresowaniami, potrzebami rynku pracy lub znajdując kompromis pomiędzy jednym a drugim. Dobrze jest także sprawdzić oferty szkół, jedną z nich możesz znaleźć na stronie ultswiecie.edu.pl
evelona

Re: Dobre studia

Post autor: evelona »

Dobre studia, to przede wszystkim takie, ktore sa zbiezne z tym czym sie interesujemy :) no i wybrane pod kątem przyszłej pracy. Ja sie zdecydowalam na pedagogike na tej uczelni https://uczelniakorczaka.pl/ zawsze marzyla mi sie praca z dzieciakami i te studia mi to umozliwią a uczelnia naprawde godna polecenia
lebeca

Re: Dobre studia

Post autor: lebeca »

W przypadku nauczycieli szukających możliwości rozwoju zawodowego, myślę, że zdecydowanie warto zwrócić uwagę na to, co ma do zaoferowania https://www.podyplomowka.edu.pl/specjalnosci. O ile mi wiadomo, studia podyplomowe w dziedzinie pedagogiki stanowią doskonałą okazję do bycia na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami, poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności dydaktycznych. Dobrym pomysłem jest przeanalizowanie różnych dostępnych specjalizacji i kursów i podjęcie świadomej decyzji.
Doriss

Re: Dobre studia

Post autor: Doriss »

Na pewno warto poznać wszelkie inne kierunki, które mogą być dla nas ciekawe i rozwijające. Może angielski dla prawników kurs https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... ajace.html byłyby całkiem ciekawym rozwiązaniem w tym kierunku? Na pewno polecam poznać ich ofertę i zobaczyć co jeszcze ciekawego mają, również wśród kierunków zaocznych.
Soonika

Re: Dobre studia

Post autor: Soonika »

Dobre studia to takie, ktore beda w zgodzie z naszymi zainteresowaniami i zapewnią nam prace jaką lubimy ;) https://www.collegium.com.pl/ w tej szkole jest spory wybór kierunków medycznych
Awatar użytkownika
tormund94
Posty: 316
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:55

Re: Dobre studia

Post autor: tormund94 »

Jeśli potrzebujecie wsparcia merytorycznego w postaci jakościowych pomocy edukacyjnych, to moim zdaniem warto w wolnym czasie sięgnąć do oferty tej firmy: https://demart.com.pl/edukacja/329-repe ... rzony.html . Udało mi się tam znaleźć repetytorium z geografii i nie tylko. Moim zdaniem warto sięgać po takie pomoce, szczególnie, że mają sporą wartość i można sobie na spokojnie odświeżyć wszystkie informacje.
Fiona7

Re: Dobre studia

Post autor: Fiona7 »

Projektowanie ubrań to sztuka, która łączy w sobie wizję artystyczną z praktycznym zrozumieniem tkanin i krojów. Studia w zakresie projektowania ubrań to doskonała ścieżka dla tych, którzy pragną przekuć swoje kreatywne pomysły w modne kolekcje. Odkryj program, który wyposaży Cię w umiejętności niezbędne do zostania projektantem mody na stronie https://www.viamoda.edu.pl/programy/stu ... ie-ubioru/.
Magda4

Re: Dobre studia

Post autor: Magda4 »

Wybierając studia w Wałbrzychu, stawiasz na rozwój w przyjaznym akademickim środowisku. Uczelnia w Wałbrzychu oferuje szeroki wachlarz kierunków studiów, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i zainteresowań studentów. Więcej informacji o programach i życiu studenckim znajdziesz na https://www.ans.edu.pl/
Eizzy

Re: Dobre studia

Post autor: Eizzy »

Wg mnie jednak warto poświęcić trochę czasu na rozważenie odpowiedniego kierunku studiów, lepiej to zrobić wcześniej, niż później żałować złego wyboru. Wydaje mi się, że dobrą opcją są w dzisiejszych czasach studia typu project management studia www.uth.edu.pl/oferta-studiow/magisterskie/zarzadzanie/project-management które dają później szerokie pole manewru w kwestii wyboru ścieżki kariery.
diunka

Re: Dobre studia

Post autor: diunka »

tez uwazam, ze kierunek powinien byc wybrany z rozwagą ;) Sama zdecydowalam sie na studia ekonomiczne https://uew.pl/kandydaci/studia-licencj ... ynierskie/ , ta uczelnia jest najlepszą szkola biznesową na dolnym slasku :)
ODPOWIEDZ